АТ “ІнфоПлюс”

Работал в компании год (2016-2017). Очень приятный коллектив. Большое количество проектов и разнообразие задач, которые дают хороший профессиональный рост. Большинство заказчиков — гос. структуры, поэтому знание английского языка — не обязательно. Может кому-то сойдет за плюс :). В общем — хорошая компания, которую могу рекомендовать.

Підтримали: Vadim IasenovichMaryna Matvienko

Напишу і свій відгук. Попрацював в компанії близько 2 років(2013-2015). З колективом працювати добре, ніяких проблем не було помічено, робочі питання завжди вирішувались. Як на мене компанія ідеальна для старту в роботі, якщо ви бажаєте пройти шкошу іт-продукту. З часом все що я там набув було корисним і в подальшому модель розробки/впровадження продукту була практично ідентичною.

Підтримали: Vadim IasenovichMaryna Matvienko

Працював в компаії 2 роки (2012-2014р.). Невеликий дружній колектив орієнтований на результат.
Суттєвим плюсом був прямий зворотній зв’язок від користувачів, які використовують продукти компанії в своїй повсякденній роботі.
ІноПлюс фокусуються в першу чергу на замовнику, здебільшого, — це державні адміністративні установи України. Компанія успішно працювала навіть в кінці 2014 р., незважаючи на економічно-політичну ситуацію в країні. З мінусів відзначу доволі часті аврали, місцями застарілий стек технологій і підходи.