ПриватБанк

Київ, Дніпро

Пройшов співбесіду, здавалось би, що все чудово(тоді я теж так думав). Відправив всі необхідні документи, підписав pre-offer, NDA, договір про трудові відносини, посадові інструкції та документ про ознайомлення з обліком військовозобов’язаних. Чекаю собі з обіцянкою, що з наступного тижня виходжу треба, щоб голова управління підписав. В таких обіцянках я чекав місяць, відмовляючи іншим рекрутерам, тому що ось-ось і я вже працюю. Після місяця очікувань мені дзвонять і кажуть про якусь реструктуризацію і що вже ця вакансія вже не потрібна компанії. Можна лише уявляти, що відбувається всередині компанії.

Вітаємо. Будь ласка, уточніть ваші контактні дані та додайте опис ситуації на пошту [email protected], щоб ми могли розібратися, що сталося.

Проходил как-то собеседование на андроид разработчика.
Впечатления ужасные.
Не советую.

Підтримали: Nataliya Moroz

Вітаємо. Шкода, що у вас залишилися неприємні емоції після співбесіди.
Будь ласка, надішліть детальний опис ситуації на пошту [email protected], щоб ми могли розібратися, що сталося і уникнути подібного в майбутньому.

Живу за кордоном. Після закриття ФОП залишок коштів з рахунків був переведений на автоматично створенний ПриватБанком рахунок фізичної особи який чомусь заблокований і для переказу коштів необхідно обов’язково з’явитись у віділення. У банку ніякого пояснення стосовно ситуації не дають. Вже більше року гроші заблоковані. Змінив свою думку стосовно ПриватБанку в гіршу сторону.

Підтримали: Любовь Юрьевна

Вітаємо.
Будь ласка, уточніть ваші контактні дані на пошту [email protected], щоб ми могли зрозуміти, що сталося і допомогли розібратися у ситуації.

Стабільна компанія. Завжди вчасно виплачується заробітна плата, є достатньо цікавий соц.пакет із можливістю мати медичне страхування, оплачені курси, мобільний звʼязок, бонуси в спорт лайф, внутрішнє навчання і ін. Є перегляди заробітних плат. Своїх співробітників цінують. Можу рекомендувати до співробітництва.

Підтримали: Альона Сліпак

Вітаємо. Дякуємо вам за такі слова, це спонукає нас до постійного удосконалення для покращення умов співпраці.

Приєднуюсь до негативних відгуків. Моє спілкування з цією конторою вийшло як в старому анекдоті «ни мне здрасте, ни тебе спасибо, на дам до свидания». Після відгуку на вакансію, відносно швидко призначили співбесіду. Третій тиждень пішов, як обіцяли надати фідбек. І тиша. В яку Європу ви зібралися з рівнем комунікації села Хацапетівка?
Мабуть непосильний тягар написати 2 рядки в стилі «Бла-бла ви нам не підходите».

Підтримали: Nataliya Moroz

Вітаємо. Шкодуємо, що виникла така ситуація і намагатимемося не допустити подібного в майбутньому. Напишіть , будь ласка, на пошту [email protected] для особистої консультації щодо вакансії, яка вас зацікавила. Дякуємо за розуміння!

Хочу залишити негативний відгук після співбесіди яка була декілька днів тому, мені написали щодо позиції «Адміністратор системи Service Desk», я погодився поспілкуватися з рекрутерами і все ніби то ок, погодились на відео кол з тім лідом, по перше людина запізнилася на 10хв ±, все ок я розумію різні ситуації бувають, форс мажори ітд немає питань, але ця людина Andrii Vydysh заходить на кол і типу «всєм прівєт», типу вибачитись що тебе всі чекали не потрібно напевно? Ок проїхали, але людина працюючи в національному українському банку говорить рашистською мовою, коли на колі ми говоримо українською? Моєю помилкою було те що я відповів рашистською, я вже мовчу що Andrii Vydysh постійно перебивав мене, грубив і був чимось не задоволений..я написав рекрутеру Олександру, щоб він якось поговорив з цією людиною, але відповіді так і не отримав..от такий у нас ПриватБанк, ну я не здивований взагалі

Вітаємо. Нам дуже прикро, що вам довелося відчути негативні емоції під час спілкування зі співробітниками. Для реєстрації скарги, просимо написати нам на пошту [email protected] опис ситуації та уточнити контактний номер телефону.

Ми проаналізуємо дії співробітників під час зв’язку, для покращення якості роботи в майбутньому. Дякуємо за розуміння.

Працюю в Приваті Flutter розробником, в команді мобільного додатку для бізнесу та фопів. Дуже крута команда та спеціалісти)
Надають курси англійського та консультації у психотерапевта, що було для мене цікавим досвідом)

Підтримали: Andrii Zahorodnii

Вітаємо. Дякуємо за відгук та за вашу сумлінну працю!

Моє спілкування з підтримкою ПриватБанку про персональні дані та куди їх передають.

моє питання:

Після оформлення універсальної картки ПриватБанк передає в УБКІ персональні дані з інформацієї про активний кредит, навіть якщо кредит відсутній. Після закриття універсальної картки УБКІ й далі має доступ до персональних даних бо ПриватБанк не відкликає персональні дані в УБКІ. ВІрно?

відповідь Марії (допомога online)

Так, банк надає дані в УБКІ по активний кредитам, це вказано в Умовах та правилах користування послугами банку. Якщо не буде кредитної карти, банк не буде надавати інформацію в УБКІ. Дані з УБКІ не відкликаються.

Потім повторно задав моє питання Марії та попросив відповісти тільки «так чи ні», Марія відповіла «Так».

Починаючи спілкування з онлайн підтримкою ПриватБанку я хотів відкликати мої персональні дані з УБКІ бо в мене відсутні кредити, хочу й зараз відкликати, як це зробити?

Отримав рекламний дзвінок з пропозицією кредитування з номеру +380567976196, підтримка Приват24 підтвердила що номер належить ПриватБанку.

Задав питання оператору Приват24:

чому саме сьогодні ПБ прорекламував мені кредитування одразу після після ШвидкоГроші та bizpozyka.com ?

Відповіді:

УБКІ передає дані про кредитну історію, згідно неї пропонується кредит в ПриватБанку
офіційну відповідь банку по даному питанню Ви можете отримати надіславши листа запит на адресу 49094, м .. Дніпро, вул. Набережна Перемоги, 30

Таке ставлення до клієнтів обурює тому закрию свій рахунок в ПриватБанку.

Доброго вечора!

Дуже прикро, що склалася така ситуація. Якщо ви бажаєте залишити скаргу, зверніться, будь ласка, за номером 3700 або до підтримки чат-Online.

Ми обов’язково допоможемо у вирішені вашого питання.

Работа компании поражает.
История:
На момент публикации этого комментария, мое резюме находится в открытом доступе на всевозможных ресурсах для публикации резюме соискателями.
Звонит мне Olga Spirina (Senior Recruitment Specialist — PrivatBank)
— Нашла ваше резюме в открытом доступе, вы находитесь в поиске работы?
— Да нахожусь.
— Я вижу у вас есть опыт работы на управленческой позиции может вы можете посоветовать мне специалиста кто строит хорошо процессы?

Далее наш диалог завершился.
В письменном виде я поинтересовался у мисс Olga Spirina, почему так происходит и так ведутся дела. На что получил извинения, и о том что у Olga Spirina болеет ребенок. Свяжется со мной через неделю.
Но разумеется никто не связался.

И вот я думаю, что это за изверги в руководстве приватбанка руководят процессом найма сотрудников, что так напрягают бедных своих Senior HR-ов такими способами выполнять свою работу?
Или все таки HR врет?
Что скажете?

Андрію, доброго дня!

Дякуємо за те, що ви повідомили про даний випадок.
Нам дуже прикро за отримані вами негативні враження. Ми обов’язково розберемося у даній ситуації, щоб надалі не допускати подібних випадків.

Работаю в банке достаточно долго, опишу основные моменты:
Pros: рыночный уровень з/п в ит, медицинская страховка, свободный график, курсы английского.
Cons: служебные записки, лигаси (а где его нет :)).

Работаю в ИТ банка более 8-ми лет. ЗП платят вовремя и по «расписанию». Вилка ЗП +/- конкурентная по рынку. Рекомендую пополнить нашу команду

Работал в привате около 4-х лет на должности php developer. Сказать, чтобы прям всё оч плохо не могу, но много где гараздо лучше. Огромная бюрократическая машина, тонны всяких служебных записок, документов и прочее, огромное количество депатраментов, отделов, направлений (не редкость, когда два отдела делают одно и то же, не подозревая об этом). Местами всё так запутано, что даже бывалые теряются. Всё завсит еще от того как повезет с руководителем и менеджментом. Есть как руководители от Бога, так и самоуверенные самодуры-карьеристы, которые людей используют как средство достижения своих личных целей. Ну в общем в целом я бы не советовал идти туда.
Но с другой стороны (не знаю как именно сейчас) там были хорошие зарплаты для разработчиков, всякие премии и пр. Зарплаты просели только когда курс резко вырос и платили по старому курсу. Но в течении года потом выровняли.

НЕ РЕКОМЕНДУЮ
НЕ платят зп
Антон Кикоть так же пишет о невыплате зп

Работал фронтом, по мере работы увидел что застряну в развитии, 90% задач — фикс старых багов и прогресс шел ощутимо слабо, кроме того большой офис — openspace человек на 100 где постоянно вокруг тебя ходят менеджеры для меня очень отвлекающе. По итогу проработал 1 месяц поговорили с руководителем отдела, вроде как пошли на встречу, поняли. По итогу уволился и на протяжении 3х месяцев так и не получил зп. Сейчас обращаюсь к юристам и пишу требования к Привату.

Підтримали: Максим Ангелов

За время работы в компании, я получил довольно много скилов и поднял профит как Database Administrator. Но за более чем 3 года работы я не получил существенного повышения зп (хотя обещали обязательное повышение 1 раз в год, перед увольнением полтора года проработал без повышения) и если сопоставить зп с курсом доллара то существенно снизилась с 1000 до 500 $ Каждый раз перед ревью начальник уверял-возьми дополнительное направление, я позабочусь о повышении и позже говорил,что не получилось выбить.
В итоге мне надоело работать по ставке эникея, имея многолетний опыт в крупных компаниях. После увольнения мне не выплатили месячную и полугодовую премии, объяснив это тем,что меня нет в ведомостях, начальник обещал разобраться и тишина....Официально я не работаю в Привате с 30 июня, а на прошлой неделе мне позвонила бухгалтерия с предъявой,что я не оплатил аренду рабочего места (которое,как и налоги отчисляется бухгалтерией,работали по ЧП до 26 мая). Начислили мне «долг» 17 июля!!! после того,как я более 2-х недель не работал там. Начислили 1187грн, хотя месячные отчисления должны быть в районе 120грн. Теперь с меня хотят выбить долг, не выплатив мне 13 зп( хотя я доработал ровно полгода и по закону имею на неё полное право) и месячную премию,хотя увольняясь я сдал всю документацию,подготовил человека на своё место и ко мне не было никаких претензий.