Preply

Київ, Барселона (Іспанія)

31 липня 2020 9:06

Anastasiia Kozyrieva

Жахливий досвід співбесідування. Пані Катерина Павлова абсолютно не поважає час кандидатів. Отримала запрошення на співбесіду, вибрала час із вільних слотів. За менш як 10 хвилин до запланованої зустрічі отримала лист з проханням перенести її на вечір того ж дня + запрошення на визначену годину (хоча я ще нічого не підтверджувала). Після короткого листування домовились на інший день, про що я отримала підтвердження і запрошення. Наступного дня вранці знову отримала лист з проханням перенести зустріч, бо трапилась якась накладка. Направду на той момент це вже було не смішно. Висновок — Preply вважає, що ні в кого окрім них немає життя-планів-щоденної рутини. Сумно. Можливо компанія і дбає про своїх працівників але на кандидатів їм точно начхати. Читала відгуки про процес співбесідування тут і думала, що можливо наговорюють. Але направду приємного мало.

Підтримали:  Max Shulgin Jaroslav Shkarupilo

Анастасія, дякуємо, що знайшли час, щоб залишити Ваш відгук! Дуже жаль, що Ви були розчаровані досвідом співбесіди, — ми обов’язково візьмемо до уваги цей випадок, щоб покращити наше спілкування з кандидатами в майбутньому. Наша команда постійно прагне вдосконалюватися та підтримувати наші таланти, тому, якщо ви хочете залишити будь-який інший відгук, який допоможе нам стати краще, пишіть безпосередньо на електронну адресу: [email protected].