Preply

Київ, Барселона (Іспанія)

8 травня 2019 14:23

Bogdan Andriiv

Відпраивляв CV на позицію HTML Coder.
Прийшов лист-відповідь від Recruitment Team Lead — Юлії Головко у п’ятницю о 18:09 наступного змісту — «Высылаю Вам задание во вложении. Будет здорово, если Вы сможете прислать нам его до понедельника.»
Більшу частину вихідних робив тестове завдання і в неділю пізнім вечором відправив виконане завдання з проханням підтвердити отримання у листі-відповіді.
Юлія не підтвердила отримання і взагалі ніяк не відреагувала. На що наступного дня я написав новий лист із додатковим проханням підтвердити отримання. На цей раз Юлія відповіла, що відправила моє тестове розробникам і відпишеться відразу, коли будуть коментарі.
З того моменту пройшло 2 тижні, а Юлія все не напише мені ніяк.
Написав нового листа із прямим питання відносно коментарів по виконаному завданню. Пройшло два дні. Ігнор.

Усім, хто проходитиме відбір — цінуйте свій час і не погоджуйтесь робити будь-які тестові завдання без підтвердження того, що коментарі будуть.

Усім рекрутерам і Юлії — цінуйте час інших, а не тільки свій. Професіоналізм — це не тільки уміння знайти підходящу людину.

Добрый день, Богдан. Спасибо большое за Вашу обратную связь. В виду того, что были пасхальные и майские праздники, многие коллеги были в отпуске. Сейчас мы вернулись в рабочий режим и я обязательно отвечу на Ваше письмо.
Хорошего дня.
Юля

ДОУ працює. Після мого коментаря протягом години всі вийшли на робочі місця і перевірили мій тест і навіть написали коментар.

По-перше, Ви отримали лист з виконаним тестовим завданням 22 квітня за 7 робочих або 9 календарних днів до свят.

По-друге, у першому листі Ви написали, що бажано зробити до понеділка. Тобто ви розуміли, що робитиметься тест на виіхдних у неробочий час. Для чого?

По-третє. Ви дали об’ємне завдання, виконання якого передбачає мінмум 4-5 годин і даєте коментар «Some issues with sizings and alignments. Layout feels broken.» Написали, аби відчепився.

Ну я відчіплююсь, але раджу усім, хто проходитиме відбір, звернути додаткову увагу на ставлення.