SoftBlues

Львів

Це місце стало для мене першим місцем роботи в ІТ.
Саме тут я отримав цінний досвід розробки та виріс як спеціаліст. Тут завжди комунікують та допомагають у вирішенні проблем. Чудова командна атмосфера в компанії загалом. Коли я працював тут, були чудові спеціалісти в своїх напрямках, і я впевнений, що так буде й надалі.

Особисто мене менторив Сеньйор Володимир, за що я йому дуже вдячний, оскільки навчився багато нового та перейняв багато корисних лайфхаків. Різнопланові завдання з різними технологіями і поради колег, які завжди відкриті до комунікації і готові ділитись досвідом, роблять процес розробки цікавим та легким.

Чудові організації різноманітних свят та приємна атмосфера роблять це місце особливим для мене. Дуже комфортне місце для роботи та чудові люди. Менеджмент завжди готовий до розмови, а також чудові спеціалісти у своїй сфері. Дякую за чудовий досвід та найкращі спогади про компанію.

Доброго Дня! Я Олександр (React-Trainee) ЛЬВІВ. ADVANCED English. Чи це можливо щоб я якимось чином показав свою користь та міг би мати шанс бути залученим до справ та принести користь Вам. Багато працював сам і знаю що швидко злечу. Хотів би достажування у Львові

Пропрацював тут трохи більше року. Працював здебільшого на внутрішньому проекті (свої власні плагіни для WooCommerce), досить цікаві і з добре прописаними структурою та кодом. Також були й клієнтські проекти. Один великий проект мені по функціоналу і задачах подобався, але клієнт був досить таки специфічним і висмоктував всі соки:) На жаль чи на щастя, цей проект закінчився якраз до початку війни, тому на одним стресом в лютому було менше:)

Загалом, були різні ситуації і моменти в компанії. Але мені гріх було жалітися. Графік був відносно вільний, міг працювати з офісу, можна було з дому. На початку роботи в компанії взагалі працював із санаторію:) Зранку в номері попрацював, ввечері пішов гуляти чи в басейн:)

Колектив прикольний, менеджери, HR, та CEO компанії завжди йшли на розмову, якщо що:)

В загальному вдячний компанії за цей рік. Були звісно різні періоди, бо це був період корони, потім взагалі почалася війна:) Але розійшлися із компанією на дружній основі:)

Підтримали: Olga Pylypchuk

Дякую за фідбек, Василю! Нам надзвичайно приємно було з тобою працювати! Будемо раді новим можливостям співпраці в майбутньому!

Я є частиною компанії вже майже три роки. Можу із впевненістю сказати, що за цей час як і я сам, так і вся компанія виросли, і зростання продовжується. Тут зібраний чудовий колектив із справжніх професіоналів і я радий, що маю можливість працювати та розвиватись разом з ним.

Працюю в компанії біля двох років, і можу залишити тільки позитивний відгук. Компанія дає можливості професійного та карєрного росту. Надає широку базу для покращення знань та підтримку більш досвідчених девелоперів. Крутий колектив та атмосфера!

Компанія, яка думає про своїх працівників і спираяє їхньому розвитку.
Задоволений, що є частиною компанії уже майже 2 роки)

Я прийшов у цю компанію 3 роки тому, починаючи з рівня junior Frontend dev. З того часу і до сьогодні професійно виріс і продовжую розвиватись разом з SoftBlues. Мені приємно, що колектив та керівництво цьому завжди сприяють, готові вислухати та допомогти, ідуть на зустріч у дискусійних питаннях. Я радий бути частиною цієї команди!

Працюю в компанії понад 5 років, за цей час спостерігаю лише позитивні зміни й ріст як самої компанії, так і проєктів над якими працюємо. Впевнений, що тенденція росту буде й надалі спостерігатись

Рада бути частиною компанії де ключовою цінністю є люди!!

Ймовірно, кожен HR залишає позитивний відгук:) Але я залишу позитивний відгук з інших причин) Я працюю в компанії уже більше 5-ти років на різних позиціях (від Sales Manager до HR департаменту).

За цей час компанія виросла, вдосконалила процеси, розиширила горизонти, збільшила фін винагороди та не перестає вдосконалюватись. Поряд з компанією ростуть люди.

Ми маємо приклади девелоперського росту від Junior до Senior, приклади як горизонтального та вертикального росту. Ми об’єднуємо харизматичних лідерів, навколо яких будуємо команди крутих експертів.

Ми робимо акцент на розвитку, тому компанія покриває витрати на навчання (проходження курсів, для HR відділу — членство в клубі People First для прикладу, Для PHP Dev та Front End девів- індивідуальні Level UP стратегії з можливістю отримати ментора для себе та стати ментором для когось і т.д.)
Для мене Softblues — це круті люди, для яких розвиток — це норма, які вміють слухати та чути і підтримати, якщо є така потреба, це місце, в яке хочеш повертатись з відпустки.

Із звичайного побутового: це офіс неподалік від центру в парковій зоні, це можливість гнучко формувати графік, можливість працювати ремоут, коли є потреба, зручно планувати відпустки.

За останній рік компанія кількісно виросла (орієнтовно на 60-65%) і ми продовжуємо рости! І мене драйвить це постійне відчуття масштабування:)

Якщо у Вас є відчуття, що все залежить від вас, для вас важливо бути почутим, мати прозорі процеси, розуміти напрям свого розвитку та чітко розуміти свої цілі, нам з вами по дорозі)

Счастлива быть частью этой компании! Это забота, комфорт, прозрачность взаимоотношений, открытость и высокий уровень профессионализма!

Ідеально збережений баланс у тому, як легко і цікаво працюється у компанії та її успішності- це велика рідкість. Я дуже рада, що на власному досвіді побачила, як чітко поставлені задачі та індивідуальний підхід працюють perfect. Дуже тепла атмосфера у команді і компанії, радо допомогають і дають можливості для росту. Однозначно чудовий досвід, дуже рекомендую;)

Підтримали: Olga Pylypchuk

Я дуже радий, що мені пощастило зібрати такий класний колектив, в якому всі розуміють свою роль, кожен проект показує надзвичайний перформанс і ми здатні втілювати наші найкращі ідеї і при цьому показувати стабільний високий ріст компанії.
Дякую всім причетним, новим і постійним членам нашої команди за весь ваш вклад в той успіх, заради якого ми з вами постійно працюємо.

Підтримали: Olga PylypchukHalyna Serbin

Працювала у цій компанії контент менеджером — залишилися лише найприємніші враження. Дуже дружній колектив, професіонали своєї справи у кожному відділі. Компанія підтримує благодійні та екологічні ініціативи + всіляко заохочують до взаємонавчання. HR відділ старається, аби всім працівникам — і інхаус і ремоут — було комфортно. Вдало налагоджена комунікація. Приємні люди. Якщо вагаєтесь, чи варто йти працювати до них — відповідь одностайне ТАК :).

Одна з кращих компаній де мені пощастило працювати!

Чудова компанія! Дружній колектив, тепла, спокійна атмосфера, комфортні умови праці. Керівництво уважно та з повагою ставиться до підлеглих, зацікавлені в освіті та розвитку працівників

Працюю в компанії SoftBlues(Siteimage), лише позитивні враження. Команда дуже професійна та підбирається під кожен проект враховуючи його особливості. Робочий процес дуже налагоджений (від планування проекту до реалізації та тестування) — це забезпечує високу якість продукту.
Кожен працівник є почутим керівництвом. Для розвитку працівників створені всі умови. Є курси англійської, конференції та час на особистий професійний розвиток. Офіс дуже комфортний та просторий. Для працівників є: парковка (авто, та велосипедна), кухня, зона відпочинку,
комфортне робоче місце. Всього найкращого команді та керівництву!