Precoro Inc.

Київ, Варшава (Польща), Нью-Йорк (США)

Якщо б в мене був переможний лотерейний квиток — він би називався Precoro
Я навіть не здогадувався скільки всього я можу отримати: чудових друзів, колег, амбітних людей. Цікаві задачі, челенджі, розвиток. Прекрасну команду, ментора та керівника.
Взагалі був скептично налаштований на роботу в офісі, рівно до першого дня в Precoro — більше не хочу додому)

Працюю вже майже рік на позиції Quality Assurance Engineer, а любов до компанії тільки зростає🙂
Перше що згадую — «палаючі» очі співробітників та відчутна в повітрі жага до покращення продукту — власне це і затягло)
З такими людьми круто не тільки працювати, але й проводити час поза роботою)

Одне з головних плюсів що я отримав для себе — зворотній зв’язок. Що б я не запитав — завжди отримаю відповідь. Яке б завдання не зробив — отримаю фідбек.

Приділю окрему увагу розвитку. Я, як і всі, певно, починав з простішого — «потестити» функціонал і завдяки тому що компанія надає можливості для розвитку — зараз несу відповідальність за величезні модулі та інтеграції. Це великий челендж і для мене самого — але впевнений, що з підтримкою яку отримую — все буде чудово!

Тож) Відгукуйтесь — приходьте, давайте дружити і розвиватись разом)
Все буде Precoro 💙💛

Підтримали: Daria BiletskaLusik Egunian

Я бачу Прекоро як амбітну, згуртовану, дружню, прозору компанію, яка має на меті будувати якісний український продукт. Мені подобається що люди тут орієнтовані на результат, надихаюсь бажанням покращувати як клієнтські процеси шляхом вдосконалення продукту, так і внутрішню кухню внаслідок відкритої комунікації та організованого таск-менеджменту.

Працюю на посаді Customer Success Manager майже рік, за цей час зробила багато професійних та особистісних відкриттів, дуже хвилювалась наскільки я правда підійду на цю посаду, дуже хотіла показати гарний результат і не підвести команду. Було дуже приємно відчувати підтримку зі сторони команди та взагалі всіх навколо, не тільки мого керівника. Така робочо-дружня атмосфера дає можливість розкрити потенціал і сфокусуватись на важливому.

Окрім професійної амбітності, варто зазначити наскільки колеги відкриті до благодійності й підтримки тих, хто цього правда потребує. Маю зізнатись що рівень моєї соціальної свідомості тут відчутно підвищився, відчуваєш себе частиною чогось важливого, класного і корисного.

В моїй команді цінують результат, але й роблять багато для того, аби у тебе вийшло його досягти 🙂

Карина, дуже дякую за такі приємні слова про нас! Радий бути з тобою в одній команді! Рік пройшов дуже швидко, впевнений що в нас ще не один попереду!

Працюю у Precoro майже 8 місяців у команді маркетингу. Нині маю дуже позитивні враження, чудовий колектив і цікаві таски.

Для мене у Precoro співпали всі найважливіші моменти:

— класний український продукт; люди, які зацікавлені у тому, над чим працюють, розділяють спільні цінності, компетентність та соціальну відповідальність.
— хороші умови праці, повага до співробітника, яку я відчула з перших днів роботи; налагоджені робочі процеси, зокрема онбординг.
— цікаві для мене таски, можливість рухатись і розвиватись. Відсутність мікроменеджменту. Це дозволяє почувати себе вмотивованою, розуміти свою цінність та напрямок, куди ми рухаємось як команда.

Рада бути частиною Precoro, для мене це один з найкращих досвідів роботи🩵

Анастасія, дякую за твій внесок в наш результат! Для нас досвід роботи з тобою теж дуже приємний!

Працюю в Прекоро майже рік на позиції Inbound Sales Representative. Прекоро — це моя перша робота в продуктовій компанії.

По-перше, хочу сказати, що це не просто продукт, який приносить користь багатьом клієнтам, а це також і люди, які кожного дня працюють, щоб зробити його ще кращим. Мені дуже подобається, що компанiя відкрита до будь-яких iнiцiатив з приводу продукту, кожна думка, як клієнта так і працiвника, є цінною. Я би сказала, що працювати в продуктовій компанії це як будувати дiм — завжди можна щось покращувати, якщо ті, хто там живуть, мають таке бажання)

По-друге, те, про що не можна мовчати — це люди загалом і особисто сама сейлз команда. Я працюю з-за кордону, але дуже класно, що є можливість приїжджати до офісу в Варшавi та іноді працювати разом з командою. Крім цього, кожні два тижні маю дзвінки за кавою з колегами з різних відділів компанії, таким чином встигаю познайомитися та поспілкуватися з більшістю колег. Також мені подобається, що HR команда ініціює 1 on 1 дзвінки з кожним, що дає можливість задати свої питання, також практикуються загальні дзвінки з CEO, де кожен має можливість задати будь-яке питання Андрію, а він завжди щиро та відверто відповість.

Сейлз команда дуже класна та відкрита, мені подобається що тут всі намагаються поділитися цікавими кейсами, ресурсами, підтримують один одного, я завжди можу звернутися за допомогою чи порадою. Менеджер кoманди щиро зацікавлений в розвитку кожного та дуже відкритий до будь-яких ініціатив та покращень внутрішніх процесів, завжди може допомогти з необхідними ресурсами.

Загалом, в Прекоро дуже комофртно та тепло, відчуваєш, що на тебе не байдуже, та чітко розумієш всі цілі та напрямок куди рухаєшся ти сам та компанія.

Аня, дуже дякуємо за твій внесок в наш результат, раді бути в одній команді та завжди чекаємо на тебе в офісі!

Доброго)

НЕ ВІРИВ, ТА ПОВІРИВ)
В 22 році десь у вересні я переїхав в Київ і з першої спроби, з першої співбесіди потрапив в Precoro. І... я думав, що не пройду вступне тоочно, бо вже тоді бачив перспективу, потужність та серйозність компанії, команди і... та блін, чого тільки варте місцерозташування офісу)) Одним словом не вірив, що тут пройдуть декілька років мого карʼєрного зростання поміж надзвичайно хороших людей, а саме — друзів.

Я РОЗРОБНИК І Я ПИШУ КОД)
Почав з простих завдань, по типу «редагування перекладу прямо в коді» (колись і таке було), «перейменувань», «додавання простеньких фільтрів» тощо. А зараз інтегрую наш продукт з різними сторонніми системами наприклад з Xero, QBO, Google, OCR і т.д. За 2,5 роки, як на мене, це досить потужно, що я маю змогу працювати не лише з нашим Precoro, а й зі сторонніми сервісами також. Це цікавий, захоплюючий і феєричний процес.

Я ЩЕ НІКОЛИ ТАК НЕ ПОМИЛЯВСЯ)
В перші місяці роботи я відверто не розумів, що ще потрібно цьому продукту. Ну типу... він же готовий, куди тут рости, нащо ще набирати команду) Мабуть тре лише підтримувати, та й все. А що: клієнти є, прибуток теж)
Дзуськи. Зараз я бачу майже вдвічі більшу команду і відверто не розумію, чому команда не 5 раз більше))) Бо типу все настільки швидко розвивається, настільки багато клієнтів з абсолютно різними побажаннями, які потім переростають в розробку великих окремих модулів, або й редизайн продукту, що голова йде кругом.
Ця цитата сюди прям в тему: «Ну, мені нравиться, як воно горить, як люди суєтятся, пожарки приїжджають...»

ЛЮДИ, З ЯКИМИ Я ПРАЦЮЮ ЧИ РАДШЕ «ДРУЗІ, З ЯКИМИ Я...»)
Процитую діалог двох персонажів з фільму The Lord of the Rings: The Return of the King:
Gimli: Never thought I’d die fighting side by side with an Elf.
Legolas: What about side by side with a friend?
Gimli: Aye. I could do that.

Тут я зустрів до-фі-га хороших людей друзів, з якими, я впевнений, проведу не один десяток років в хороших та міцних стосунках) От реально, правильний підбір людей дуже важливий для позитивного та стрімкого зростання компанії. Я прихильник працювати саме з офісу з різних причин, одна з яких — соціум, який мотивує мене на нові досягнення та розвиток. А ще більше гріє душу, що з значною частиною, можна піти пограти в футбол, волейбол, сквош... в настолки, зібратися випити пива під гітару і бляха кууупа всього іншого)

Та й таке)

Влад, дуже дякую за такий чудовий відгук! Пишаюсь бути з тобою в одній команді!

Працюю в Прекоро вже 10 місяців, і це дійсно крута компанія, яку щиро рекомендую.

З поміж багатьох причин чому тут варто працювати, хочу виділити найбільш вагомі для мене:

1/ Це український продукт, на який ти можеш безпосередньо впливати. І коли ти бачиш результат своєї роботи і те, як ним користуються клієнти по всьому світу — це, без перебільшення, приносить задоволення, надихає та мотивує. Продукту 9+ років, зі складним функціоналом і своїми особливостями, тому задачі тут досить різноманітні, що є великим плюсом.

2/ Тут цінують людей, ініціативність, та думку кожного. В компанії панує дружня, легка, фанова атмосфера. Після роботи майже кожного дня різні активності: сквош, волейбол, футбол, настолки, сумісні пробіжки по місту, рефреші, рефлексії. Тут можна знайти друзів.

3/ Компанія дає всі можливості для професійного й кар’єрного росту, та самореалізації. Яскравий приклад: за цей час в Прекоро вже побував в ролі ментора та менеджера, і отримую цінний та новий для себе досвід. За що дуже вдячний.

П.С. Якщо тобі челенджі та цікаві задачі приносять задоволення — велком. Професійний ріст тебе і твоїх скілів гарантовано.

Олександр, дуже дякую за відгук і твій вклад в наш розвиток!

Займаю позицію HR Assistant Precoro і частиною моєї відповідальності є проведення первинних розмов з потенційними працівниками і я дуже радію, коли перед зустріччю люди зазирають на цю сторінку, бо це означає, що вам теж важливо в якому оточенні ви знаходитесь.

Хочу поділитися факторами, які важливі мені і є в Precoro:
🙌 Вмотивована та амбітна команда. Наша команда це органічне поєднання динамічних та мрійливих людей. Кожен день мене надихає оточення, в якому я знаходжуся.
💪 Продукт. За один робочий день я можу 6-7 разів розповідати про наш продукт. І це мені не набридає:) Я справді вважаю, що це крутий, інноваційний і корисний продукт який робить життя бізнесів легшим і якіснішим.
🤘Цінності. Не буває тижня, коли хтось з команди не опублікував свій збір або волонтерську ініціативу в Slack. Команда стабільно підтримує армію і бере участь у благодійних проєктах
✌️ Різноманітність і масштабність задач. Для мене робота в Precoro це челендж та цікава пригода.
🤞 Джуніорфрендлі! Я прийшла в Precoro абсолютно нульовим світчером. За ці 10 місяців, завдяки менторингу моєї менеджерки і чітким процесам я як ніколи та ніде відчуваю свій особистий ріст, за що відчуваю особливу вдячність.

🫶 Якщо ви готові здобути нові знання — ви їх отримаєте. Продукт і компанія так швидко розвивається, що у вас просто не буде іншого шансу.
І найголовніше! Precoro — це компанія, яка 9 років показує світу, що в Україні можуть створювати якісні продукти, круті, професійні люди ❤️

Дарія, дуже дякую за такий чудовий відгук! Ми дуже раді що ти стала частиною нашої команди, вірю що в Precoro ти зможеш реалізувати твій величезний потенціал!

Мій шлях в прекоро почався вже більше трьох років назад, тому я готовий поділитись з вами своїм досвідом роботи за цей довгий період

Прийшов я в прекоро в першій половині 2020 в розпал коронавірусу, без досвіду і з великим бажанням працювати. Як зараз пам’ятаю той день. Перше що мене одразу здивувало, то це був офіс. Він не схожий на типові офіси в різних БЦ, бо розташований в котеджному комплексі на виїзді з Києва. Це приватний будинок з кабінетами і кухнею на першому поверсі. Влітку ми часто можемо вийти і випити по філіжанці кави на терасі або навіть прогулятись до озера. В самому ж офісі завжди гарно і затишно, за що дякую нашій чудовій команді HR Лусік і Даші :heart:

Друге, це компанія, яка не тільки не боїться труднощів, але й вміло справляється з ними. Коли я прийшов в прекоро тут було людей 12 і всіх можна було запам’ятати в перший же день. За період роботи я тут зустрів і епідемію коронавіруса і початок війни, багато компаній скорочували працівників, або ж закривались. Але в прекоро не пам’ятаю жодного дня, коли когось скоротили. Навпаки в будь-який момент, в будь-яку пору року ми працювали і бачили результат. Можливо тому за цей час команда прекоро виросла в разів 7-8, а функціонал, який ми зробили за весь цей час навіть важко оцінити

Третє, відкритість. В компанії кожен квартал проводяться презентації від відділів. Завжди можна побачити в якому стані ми зараз знаходимось, які у нас плани, виклики, досягнення. Існує також така практика, як зустріч з СЕО, це окрема тема, коли ви вдвох з СЕО можете поспілкуватись про будь що, що стосується компанії (і не тільки). Це завжди приємна і продуктивна розмова, яка дає тобі певний заряд

Ну і звичайно ж люди. Особисто для мене це дуже важливо. І тут річ не лише про професійний бік, хоча це звичайно також. А і про атмосферу в цій команді. Важливо, щоб люди були не просто працівниками, а дійсно командою. В прекоро з цим все чудово: спортивні івенти, різні заходи, настільні ігри і звичайно барбекю по вечорам)

Прекоро це не просто компанія для мене — це друга сім’я. А сім’я — це найважливіше!

Антон, дуже дякую за твій відгук, радий бачити тебе частиною команди! Впевнений попереду найцікавіше!

Я працюю в компанії Precoro протягом останніх двох років і можу сказати, що я дуже задоволена😌

98% часу я працюю віддалено, але ця робота стала для мене дуже комфортною завдяки налаштованим процесам та відмінній організації. Завдяки цьому, я можу продовжувати працювати продуктивно, навіть на відстані.

Однією з ключових рис Precoro, яка мені дуже подобається, є високий рівень довіри між компанією та співробітниками. Це робить робочий процес більш прозорим і ефективним.

Я також відчуваю, що компанія дійсно турбується про своїх співробітників та, в цілому, про Україну🇺🇦, особливо в такі важкі часи. Це свідчить про високі цінності та соціальну відповідальність!

Ще однією дуже важливою складовою для мене є дружній та відкритий колектив. Особливо в команді Маркетингу 💙. Робота з такими крутими і цілеспрямованими колегами — це справжнє задоволення. Дуже ціную, що в компанії немає мікроменеджменту!

І останнє, але не менш важливе, це можливість розвиватися. Я ціную можливість росту та навчання, яку надає Precoro💙

Діана, дякую за такий чудовий відгук, раді мати тебе в команді!

Нещодавно святкувала свій рік в Precoro. Рік, насичений цікавими викликами, невпинним розвитком, натхненням від роботи над продуктом, який приносить користь, та взаємодією з такими ж натхненними людьми.

Я прийшла в компанію без найменшого досвіду продакт менеджменту, але з великим бажанням вчитися. Крок за кроком, долаючи виклики та навчаючись на своїх помилках, з великою допомогою моєї керівниці я набула важливого досвіду та продовжую це робити. І дуже вдячна компанії за те, що дали мені таку можливість. Precoro — це про віру у своїх працівників та безупинне менторство.

Тут я зрозуміла, як це, коли ти надихаєшся своєю роботою. Мені важливо, щоб те, що я роблю, приносило користь. І в Precoro ти бачиш результат: покращення внутрішніх процесів, реліз нового довгоочікуваного функціоналу, відгуки клієнтів тощо. Ще більше надихає розуміння, що робиш внесок у розвиток першого в Україні подібного продукту. Залишила «працювати 9 to 5, щоб отримати зарплату» в минулому :)

Але Precoro не було б компанією такого рівня, якщо б не люди. Кожен зацікавлений у тому, щоб продукт ставав кращим. Кожен зацікавлений у комфортній та ефективній роботі своїх колег. Якщо ти бачиш простір для покращення процесів, це завжди візьмуть до уваги. А ще тут я вперше почула від керівниці «Я рада, що ти береш відпустку.» І знайшла класних друзів. І, хоч здебільшого працюю на ремоуті, відчуваю себе частиною команди.

Рада своєму року в Precoro. Далі буде ще цікавіше :)

Марина, дуже дякуємо за такі гарні слова! Радий що ти стала частиною нашої команди!

Працюю в Прекоро більше 6 років (пишу і аж не віриться, що так швидко пройшов час). Я прийшла з 0 практичним досвідом в бухгалтерії, але з великим бажанням розвиватись в цьому напрямку. І в мене повірили.
Що для мене дуже цінно — це те що я не залишаюсь наодинці зі своїми проблемами чи помилками по роботі. Якщо мене щось турбує чи мені потрібна допомога, то я це обговорюю зі своїм наставником, в моєму випадку це СЕО. І повірте, ця розмова це не щось типу " ну розказуй що на цей раз уже«). Ні, я можу спокійно розповісти що мене турбує і мені допоможуть знайти рішення і ніхто не буде акцентувати увагу саме на моїх промахах, а підкажуть як можна вийти із ситуації якщо це повториться. І ось така політика компанії дуже мотивує, коли йдеш спокійним на роботу і спокійним повертаєшся)
Що стосується «йдеш на роботу» — тут дуже демократично. Я, наприклад, працюю віддалено, інколи приїжджаю в офіс, тому що все-таки з колегами веселіше. Але ми всі розуміємо, що працюємо на результат, тому кожен сам обирає де йому зручніше, чи офіс, чи дім, чи сусіднє кафе)
Можливо хтось думаю, що можна робити в одній компанії 6 років, коли вже все там знаєш і задачі стають не цікаві. То ні, Прекоро так швидко розвивається, що в тебе просто не буде шансів робити одну й ту саму задачу 100500 разів і думати яка це скукота. Постійно відкриваю для себе щось нове, і це класно.
Тому з впевненістю можу рекомендувати Прекоро, де кожен зможе професійно зростати і ніколи не буде сумувати над своїми задачами)

Руслана, ми тобою пишаємось! Дякую за добрі слова і твій вклад в наш спільний результат! ❤

Я працюю в Прекоро уже пів року і, на мою думку, це просто неймовірна компанія. Сюди я потрапила за рекомендацією подруги і вважаю, що мені дуже пощастило почати свою роботу як Content Writer саме тут.
Перш за все, я люблю Прекоро за людей, з якими працюю. У компанії панує легка, дружелюбна атмосфера, колеги уважні одне до одного і завжди готові допомогти. Я працюю дистанційно, але маю можливість ближче спілкуватись з колегами у неробочому форматі через відеодзвінки і це дуже допомагає урізноманітнити задачі)
Також мені подобається, що у нас є квартальні зустрічі, де можна краще зрозуміти роботу інших відділів, труднощі, з якими вони стикаються і як їх можна вирішити. У Прекоро заохочують відкриту комунікацію і дійсно переймаються тим, щоб людина бачила загальну картинку і розуміла спільну мету і свою роль у ній, а не лише буденно переходила від завдання до завдання.
І звичайно ж я була дуже приємно здивована, що змогла отримати посаду в такій компанії без попереднього досвіду роботи у цій сфері, лише з великим бажанням працювати, курсом від Coursera і успішним виконанням тестового завдання. Дуже надихає, що дають шанс людям, які тільки починають свій шлях у професії. Я отримала можливість вчитися у найкращих, отримувати чесний фідбек і цінні поради і при цьому повне відчуття того, що до мене готові прислухатися і мене цінують.
Щиро рекомендую Прекоро для спеціалістів різних рівнів, які шукають теплу атмосферу у колективі, цікаві робочі завдання і можливість рости разом з компанією.

Марта, дуже дякую за відгук! Дякую тобі за роботу і бажання рости разом!

Працюю в компанії вже більш ніж півтори роки. За цей час встиг побувати на двох позиціях — у відділі продаж на позиції Data Research Analyst, та зараз перебуваю в відділі маркетингу з позицією Marketing Data Engineer.

Потрапив в цю компанію за рекомендацією друга, який описував її як компанію яка швидко розвивається, має хороше ставлення до працівників та гідну оплату прації. І це справді так, я познайомився з багатьма чудовими людьми і зараз виконую завдання які мені цікаві як для мене персонально, так і є викликами для професійного розвитку.

Окремо хочу виділити, що якщо порівняти мої попередні досвіди, до цього моменту не зустрічав де є настільки дружня атмосфера в середині команд та синергія між маркетингом та продажами. Тут насправді усі дбають про спільний результат, тому відкрито сприймається як фідбек, так і ідеї для покращення роботи та процесів.

Я задоволений досвідом в Precoro, тому теж рекомендую її усім бажаючим.

Василь, дуже дякуємо за такий відгук! Раді працювати з тобою в одній команді!

Що ж, якщо ви тут, це означає, що ви плануєте відгукнутися на вакансію в компанії, або вже це зробили, або просто зайшли почитати))

Що вам варто про Precoro. Це команда супер крутих спеціалістів і якщо вас надихає працювати з мотивованими, відданими людьми — тоді ви на вірному шляху!

Для мене Precoro це перш за все люди. Яким корисним проєкт чи продукт не був, віддзеркаленням є люди, які працюють там.

Щаслива працювати в оточені світлих людей, які знають для чого вони тут. Можливо це завдяки ефективному найму, можливо культурі компанії. Але магічним чином тут опиняються люди, які схожі між собою цінностями та поглядами.

Багато з них стали ближчими ніж «колеги».

Нескінченно рада, що 1,5 року назад, СЕО Андрій Живолович в мене повірив (хоча жодного досвіду в мене не було, лише мотивація).

Перше на що звертаєш увагу і що підкупає — це дружня і легка атмосфера в компанії.

Відчувається, що компанія при наймі приділяє значну увагу не тільки хард скіллам, а й людським якостям. Тому тут працюють люди, з якими комфортно працювати і приємно провести час після завершення робочого дня або тижня.

Але, попри всю легкість, Precoro — це компанія, яка дуже серйозно підходить до відбору нових співробітників, ставить амбіційні цілі і головне — досягає їх.

І якщо ти вже опинився тут — ти неминуче будеш рости.

Артем, дякую за чудовий відгук, будем рости разом!

За пів року віддаленої роботи в Precoro у мене залишились лише приємні враження.
Дуже легка комунікація з командою, повністю налагоджений робочий процес, регулярні відеозустрічі з колегами. Сам колектив складає враження великої дружньої сім’ї, яка завжди готова підтримати , як порадою, так і ділом.
Продукт над яким ми працюємо є якісним, корисним та потрібним в сучасному світі, тому робота над ним приносить задоволення.
Дуже радий працювати поруч із такими креативними, талановитими та цілеспрямованими людьми.

Віталій, навзаєм дуже раді мати тебе в нашій команді! Дякую за відгук!

Отримавши роботу у Прекоро, можу з щирістю сказати, що тут цінують людей, їх думку, та потреби.
За весь період роботи маю позитивні враження від вибудованого процесу роботи та підтримки співробітників у таких непростих умовах.
Навіть у темні часи, невтомна команда Прекоро знаходить позитив та завжди готова ділитися світлими враженнями з іншими!

Анна, дуже дякуємо за високу оцінку! Будемо й надалі працювати разом над покращенням процесів й допомагати один одному!

Я потрапила у Precoro 6 місяців назад і хочу передати минулій собі, що я зовсім не помилилась з вибором компанії)

Шукаючи нову роботу, одним з головних аспектів, на які я опиралась, була команда. І я неймовірно рада, що команда маркетингу, в якій я працюю, перевершила всі мої очікування.

Насправді я вважаю, що у нас якийсь зоряний склад) Адже окрім професійного виконання поставлених задач, кожен член команди завжди може підтримати, допомогти, надати конструктивний фідбек та просто стати опорою один для одного у такі складні часи.

У Precoro кожен може розвинути свої професійні навички, оскільки тут дають повну свободу для прояву себе та можливість реалізувати нові ідеї.

Дуже вдячна, що моя менеджер Дарина, завжди готова вислухати будь-які думки щодо покращень, повністю довіряє команді, направляє нас та підтримує наше бажання рости.

Відштовхуючись від специфіки моєї роботи, я також доволі часто комунікую з іншими відділами. І дуже тішуся тим, що кожен працівник Precoro чітко розуміє, що ми всі працюємо на одну ціль і намагається зробити свій внесок на шляху до неї.

Я не перебільшу, якщо скажу, що Precoro — це як друга сім’я. Дуже рада, що колись вирішила стати частиною такої класної компанії та постійно рекомендую її своїм друзям.

Міла, дуже дякуємо тобі за чудовий відгук і роботу, вірю що разом ми зможемо досягти неймовірного успіху!

Працюю в Прекоро вже більше 8-ми місяців в сейлз-команді і ось мої враження-відгуки:

1. Менторство: Прекоро — моя перша робота в сфері сейлз. За досить короткий час завдяки команді та нашому керівнику Руслану я отримала базові навички роботи з клієнтами, знання продукту і всі можливості для розвитку себе як сейлзині:) Подобається підхід створення менших команд (пар) всередині відділу, де можна отримати класний досвід peer-review та менторства.

2. Команда: в Прекоро успішно поєднується робота над власними тасками та духу команди: хоч і через раптовий remote я не змогла доєднатися до звичних прекорівських bbq, ігрових п‘ятниць та навіть спільних пробіжок/забігів — знаю, що це в компанії є! В Прекоро працюють багато керівників і керівниць відділу, які були з компанією майже від початку (2015 року) і створювали продукт до того рівня, на якому він зараз. Саме від них найчастіше можна багато чому повчитися!

3. Допомога Україні: все таки гріє душу працювати в компанії, яка не тільки сумлінно оплачує податки та підтримує економіку країни, а й стабільно від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну підтримує волонтерські ініціативи та ЗСУ.

4. Технічне забезпечення: в Прекоро дбають про технічне забезпечення і готовність до роботи кожного і кожної — ви будете забезпечені всім: починаючи від комп‘ютерів, закінчуючи лампами для кращого світла для проведення дзвінків:)

5. Постійний розвиток продукту та збільшення команди. Команда збільшується щомісяця, а це показник, що продукт розвивається і компанія підвищує планку сама для себе. Оскільки, це мій перший досвід роботи в ІТ компанії (головною метою для мене було відкрити для себе світ українського ІТ), то Прекоро показало, що поки є такі компанії і команди, майбутнє українського бізнесу та ІТ-індустрії в надійних руках:)

Христина, дуже дякую за такий щирий і теплий відгук! Раді бачити тебе в команді!

Працюю в колективі вже близько 6 місяців, за цей час в мене склалась
дуже позитивна думка про команду й компанію загалом.

Це молода, амбітна, українська компанія, яка розробляє конкурентоспроможний продукт
на світовому ринку. Працювати тут справжнє задоволення: цікаві задачі, інтернаціональні
клієнти, обмін досвідом між колегами, що дозволяє тримати руку на пульсі про стан справ.

Великою перевагою є те, що по настанню 18 години життя компанії не зупиняється: настільні ігри, BBQ, суботні пробіжки (я сам не бігав, але на фото з них всі посміхаються)
або ж просто посиденьки в веселій компанії, які створюють чудову атмосферу.

Precoro — компанія з великим потенціалом!

Олександр, дуже дяку за відгук, це ще тільки початок ))

Работаю в компании уже более полугода, и ни разу не возникало мыслей, что эта работа мне не нравится или что я устаю от неё. Абсолютно наоборот — всегда есть разнообразные интересные задачи, которые не «нужно решать», а которые действительно интересно обдумать, прийти к какому-то выводу и почерпнуть из решения что-то полезное, что можно применить в будущем.

Но в первую очередь хотелось бы отметить то, насколько приятно находиться и работать в такой команде — все в коллективе максимально дружные, искренние и только рады подсказать и научить чему-то новому. Тут нет подхода «не знаешь — твоя проблема». Не знаешь — тебя научат, если у тебя самого есть желание и стимул.
Я действительно рад, что повезло попасть в такую команду, в которой работа превращается не в рутинную каторгу, а в интересный процесс, из которого все участники получают новые знания и навыки.
Стоит отметить, что коммуникация в компании ограничивается не только рабочими вопросами — но и неформальным общением и веселым совместным времяпровождением.

И второе, что можно отметить — что над продуктом каждый член команды работает так, будто он и является владельцем этого продукта. Это достаточно сильно мотивирует улучшать свои навыки и в целом по другому смотреть на свою работу.
Ты не просто выполняешь какие-то задачи, а действительно можешь влиять на развитие продукта и напрямую отвечаешь за его качество и за то, как он будет развиваться и выглядеть в конечном итоге.
И продолжая тему развития — в компании абсолютно каждый человек может влиять на его изменения. Никто не запрещает придумывать какие-то новые идеи/улучшать уже присутствующий функционал — все зависит лишь от того, насколько ты заинтересован в развитии продукта. Одна из главных вещей, что я усвоил за начало своей работы здесь — не проходи мимо проблемы. Это действительно важно.

Если описать коротко — Прекоро это крутая комбинация профессионализма и человечности как в работе, так и в повседневной жизни, и я очень рад, что попал именно в эту команду)

Johny, дуже дякую за такий приємний відгук! Раді що ти частина нашої команди!

Андрію, шкода, що ти так сприйняв мій фідбек. Це дуже важливо, що ви захищаєте один одного і тримаєтеся разом. Ні в якому разі не мала за мету принести шкоду. Вважаю за важливе висвітлювати різний досвід і враження про компанію, як позитивний, так і негативний. Якщо б я промовчала — то була б байдужа, натомість я бажаю Прекоріанцям тільки покращуватися надалі, і критика — це гарний для цього інструмент.

Лариса, дякую за твій відгук. Цей відгук спроба нашкодити тому, хто був тобі другом, але ми не ображаємось і бажаємо тобі, щоб в тебе все вдалось, і ти знайшла компанію мрії. Єдине хочу додати, що я як керівник компанії на 100% впевнений у правильності прийнятого рішення і на 1000% в компетентності та об’єктивності нашого Marketing Manager.

Я пропрацювала контент-маркетологом в компанії Прекоро майже рік.

Разом зі своєю командою райтерів ми забезпечили приріст ключових показників від 70 до 500%, стабільні ~20 потенційних клієнтів на тиждень і 25% прибутку компанії на квартал.

А під час війни я раптово втратила роботу згідно з неаргументованим одноосібним рішенням моєї керівнички.

У той час як 90% відділу маркетингу оцінили мої результати і співпрацю зі мною на 10/10.

Розповідаю, як таке можливо:

1. Неналагоджений механізм фідбеку.

Зворотній зв’язок я отримувала виключно за власною ініціативою, а висновки керівника часом свідчили про значний розсинхрон в комунікації і досить обмежене уявлення про процеси в команді. Від фідбеку в свій бік моя керівничка відмовлялася або сприймала його надто емоційно.

2. Втручання в особисте життя працівників.

Взимку мене спіткала потрійна особиста трагедія, і голова відділу проводила зі мною зустрічі (також поза офісом), доки не дізналася всіх деталей і доки я не погодилася за її наполяганням звернутися до спеціаліста.

Потім почалася війна, і частина команди релокейтнулася на Захід країни. Там стало відомо, що одна з колег спостерігає за мною в тому числі у вільний від роботи час і доповідає про це моїй керівничці за кордон.

Те, що я мало сплю і допізна сиджу за ноутбуком, визнали «деструктивною поведінкою», і пояснили мені, що «співпраця з нездоровими людьми під час війни — це великий ризик».

Раніше темп моєї роботи дійсно знизився, тож я запропонувала додатковий випробувальний термін, щоб розвіяти сумніви в моїй працеспроможності.

Мені було відмовлено з аргументом «в сьогоднішніх умовах спланувати завдання для такого випробування буде складно».

Тож я піднажала самостійно і наступні пара місяців минули без нарікань.

3. Порушення домовленостей, як усних, так і задокументованих.

— 8 місяців я займала позицію контент оунера, стабільно показуючи рекордні KPI. Доки маркетинговий директор не повідомила мене, що тепер вона контент оунер і найматиме людей в контент-команду без моєї участі. Проте менторити їх маю я.

— Зафіксований в моєму офері перегляд ЗП було мовчки проігноровано, попри перевиконання поставлених показників та набуття обов’язків тім ліда.

— За власним запитом я отримала фідбек з приводу того, чому мій керівник вважає, що наразі я не можу бути лідом напрямку контенту, і що мені потрібно покращити в своєму стилі роботи, щоб керувати.

Підкреслю, що мови про звільнення не йшло, лише про реформування команди, у якій автономних контент-менеджерів буде декілька, на рівних правах.

Обговоривши фідбек, ми вдвох з’ясували спірні пункти, визначили кроки назустріч для покращення співпраці, погодили план і домовилися підвести підсумки щодо мого лідерства через місяць.

Через тиждень, за який я виконала рекордну кількість задач, мене повідомили про звільнення з висновком «Ми не заметчилися».

— Натомість мені пообіцяли блискучу рекомендацію на LinkedIn, навіть із конкретним дедлайном. Уже минуло більше двох місяців, як обіцянка просрочилася.

4. Необ’єктивність і подвійні стандарти.

Я неодноразово помічала, як недотримання планів, обіцянок іншим командам та стратегічні помилки керівничка пояснювала моїм «станом» або моїми задачами.

Коли я стала вносити більше прозорості в процеси, залишаючи коменти під тасками, де я чекаю від неї необхідних матеріалів або апруву тощо, наша комунікація швидко перетворилася на токсичну.

Під час нашої фінальної розмови про моє звільнення голова маркетингу відмовилася надати конкретні аргументи чи пояснити причину різкої зміни планів.

Прозвучало, що вона «Так більше не може», адже я показала настільки круті результати, що кожен мій найменший прокол (наприклад, з перенесенням дедлайну або запізненням з постингом на 30 хв) сприймається дуже боляче.

Те, що вона може пробачити решті команди і собі (!), мені пробачити не вдається.

Коли я оскаржила цей аргумент і спитала, чи проблема полягає в її особистому ставленні до мене, то отримала підтвердження.

Інші старші колеги пояснили мені, що випадки упередженого ставлення чи коли людина «не заходить» керівнику — це абсолютно нормально, і тут нічого не поробиш.

Адміністрація попри тривожні сигнали розібратися в ситуації докладно відмовилася, HR в Прекоро такі функції не виконує і за злагодженою комунікацією в компанії не слідкує.

Хоча за бажання будь-хто може зайти принаймні до таск-менеджера, де прозоро видно хто, як швидко/якісно і скільки робить для благополуччя компанії.

Не все було погано. Проскрольте трошки нижче і побачите мій перший захоплений відгук на початку співпраці, від якого я не відмовляюся. Але описані вище проблеми мають місце.

Щиро вдячна за в будь якому разі крутий досвід, усі відшкодування і можливість пожити ще пару тижнів у безпеці на Заході з колишніми колегами.

Проте, на жаль, улюбленої роботи, продукту та команди це мені не поверне.

В команду я прийшла 8 місяців тому і, мабуть, це моя найкраща робота.
Почнемо з того, що компанія орієнтована на довгострокові відносини. Колектив підбирається не лише на основі хард скілів. Велика увага приділяється характеру людини, тому в Прекоро найбільша концентрація сонечок на 1 кв.м. 🤗

Лояльний менеджмент, як писали раніше, це не просто слова. Вони справжні наставники та професіонали, які з радістю діляться своїми знаннями та ростять з тебе справжнього спеціаліста. Досліджуй нові можливості, пропонуй свої ідеї та покращення. Тебе завжди почують і допоможуть втілити їх у життя. Хочеш вдосконалитися більше? Компанія покриє 50% вартості курсів.

Всі відділи працюють злагоджено, як єдиний організм. Щокварталу проводиться невеличкий івент, де кожна команда ділиться своїми досягненнями та планами на майбутнє. В такі моменти розумієш як твоя робота та робота інших впливає на розвиток продукту, і це мотивує.

Окрему увагу хочу приділити тій надзвичайній підтримці працівників на початку повномасштабної війни. Всіх, хто потребував цього, забезпечили житлом та допомагали з налаштуванням процесів.

До зустрічі з Прекоро я вже зневірилась, що колись зможу знайти ідеальну роботу. Але мені дуже пощастило 💙

Марина, дякуємо тобі, наша любов взаємна!

Настав мій час поділитись враженням від Precoro.
Я встиг побувати на офісі лиш раз «до повомасштабної війни з руськими» і атмосфера
була супер)
Весь час працюю на ремоуті, але зовсім не відчуваю себе окремим від команди завдяки відкритості людей та онлайн івентам. Працювати в Прекоро реально цікаво, технічні та бізнесові речі з якими я працюю без жартів розширюють свідомість дизайнера) без перебільшень зараз навіть на референси став дивитись по іншому.
Ще дуже класно відчувати себе частиною українського продукту який попри всю важкість військового часу не просто існує, а розвивається.
Моя оцінка Precoro10/10

Підтримали: Daria BiletskaAndriy Zhyvolovich

Ігор, дякую тобі, 10/10 ще не межа у нашому випадку!

Всім привіт! Працюю у Precoro вже трохи більше пів року і маю абсолютно позитивне враження від компанії та команди. У мене дуже крутий менеджер (Дарина), який завжди лояльно ставиться до всього і завжди готова допомогти. Дуже дякую їй за це.

Ще, дуже приємне враження було в мене від того як компанія допомогала в перші дні війни і адаптувалась до нашої реальної життя зараз.

У принципі все подобається і поки що не планую пошуки нової работи.
Дякую

Анастасія, дуже дякуємо за відгук, дуже приємно!

Працюю у Precoro вже майже пів року і, на мою думку, вже можу чітко сформувати своє враження про компанію. Яке воно? Надзвичайно позитивне :)

Правду кажучи, я не і думала, що можна настільки «горіти» роботою. Тут є всі умови для того, щоб почуватись комфортно і натхненно.

Пам’ятаю, коли на етапі розгляду співпраці сама відвідувала цей сайт і дивувалась чому відгуки такі позитивні :D Тепер я розумію чому:

У Precoro надзвичайно дружня команда, яка завжди підтримає, допоможе і підкаже. Тут цінують думку кожного. Ми також влаштовуємо неформальні посиденьки, де можна краще дізнатись одне одного і пограти в ігри.

Є можливість саморозвитку. В компанії високі критерії до якості виконаної роботи, тому тобі доведеться багато чому навчитись, постійно поповнювати свої знання і покращувати навички (і тобі у цьому допоможуть!).

Тут також готові наймати молодих амбіційний фахівців. Не потрібно мати 2-5 років досвіду, щоб потрапити на позицію Junior, що можна часто побачити в вакансіях інших компаній.

У Precoro цінують твій вклад у продукт, тому і оплачують його справедливо. У відділі маркетингу зарплатня розглядається кожні пів року, тому твої старання не залишаться не поміченими.

Окремо хотіла б подякувати за підтримку співробітників і наших бійців з початку повномаштабної війни. Разом переможемо! 💙💛

Висновок:

У підсумок напишу те, що сказала одного разу своїй колезі: «Я більше не боюсь понеділків. Я їх очікую».

Тетяна, дуже дякуємо за такий приємний відгук, раді з тобою працювати!

Почавши працювати у Precoro, я стала частиною команди з ідеальною комбінацією професіоналізму та людяності.

У Precoro я з лютого 20222, і мій шлях у компанії почався на ремоуті із подальшим запланованим переїздом до Києва. На жаль, повномасштабна війна внесла корективи до планів стосовно переїзду, але наша співпраця з Precoro продовжилась :)

Проходження співбесіди на позицію Copywriter у команді маркетингу був налагодженим, оперативним і чітким. Колеги взяли до уваги цінність свого і мого часу: співбесіда проходила у декілька етапів таким чином, щоби робота, проведена під час відбору (у разі його успішного завершення) була використана у майбутньому.

Нині завершується мій пʼятий місяць у команді, і мені дійсно комфортно. Команда маркетингу динамічно розвивається та росте, що також є важливим показником.

— Робочі процеси побудовані досить чітко. Є мета і завжди проговорені конкретні кроки та дедлайни для її досягнення, а також big picture контекст.

— Є менторство. Це менторство «проактивне» — я відчуваю, що мої менторки дійсно готові і хочуть підтримувати мене та за потреби підказати, як діяти. Компанія готова підтримати у підвищенні кваліфікації.

— Присутня вимогливість. Тобто, в команді ми максимально підтримуємо один(на) одного(у), але водночас всі розмуіємо — менторсво, підказки та допомога мають приносити свої результати.

— Водночас є свобода. Я копірайтер, тож для мене дуже важлива свобода написання і довіра. Мета одна — якісний матеріал, що буде корисним для наших клієнтів. І після обговорення потреб конкретного матеріалу та уточнення цілей, мені довіряють у процесі. Відсутній мікроменеджемент — ми працюємо як команда, де у кожного є своя сфера відповідальності.

— Відвертий і якісний зворотній звʼязок. Ми готові, і навіть хочемо, отримувати зворотній звʼязок на свою роботу. Тому фідбеку багато, і він завжди подається у професійному тоні.

— Компанія забезпечила необхідну для роботи техніку.

— Ну і, врешті решт, тепер я знаю правила ігри у Cards Against Humanity. Поза робочим часом ми, перш за все, люди. І це прекрасно! Професіоналізм в роботі і людяність у житті :)

Також варто відмітити, що із початком повномасштабної війни компанія забезпечила співробітників, для котрих це було релевантно, житлом у безпечнішому місці, не виникло жодних ускладнень у звʼязку з непростою економічною ситуацією в Україні, а також Precoro регулярно допомагає нашим захисниками. 💛💙

Вважаю себе щасливчиком, що свого часу знайшла Precoro.

Маргарита, дуже дякуємо за такий чудовий відгук! Раді що ти з нами, разом ми зробимо Precoro ще кращим)

ЮліяАнна, дуже дякую за ваш відгук! Ми зробимо висновки і зробимо нашу коммунікацію чіткішою.

Для Junior позицій ми зазвичай робимо тестові дні «не оплачуваними», але це узгоджуємо з кандидатом, впевнений що з вами так і було. Ми це робимо через те що хочемо дати більше шансів кандидатам без досвіду проявити себе і як показує практика це часто результативно. Але це не стосується всіх вакансій і позицій, також за бажанням кандидата і погодженням з наймаючим менеджером тестові можуть оплачуватись.

Що до зарплати, за результатами тестових днів, ми можемо зробити офер в діапазоні оголошеної вилки, якщо офер на сумму менше це тільки тому що по певним параметрам не дотягує, але наймаючий менеджер хоче спробувати з людиною і пропонує ту компенсацію яку вважає справедливою, звичайно що кандидат може відмовитись.

Якщо ви хочете отримати більш розгорнутий фідбек, та відповіді на питання ми завжди раді їх надати, як наймаючий менеджер, так рекрутер, так і я. ([email protected])

В будь якому разі дякуємо за ваш час, ми зростаємо досить швидко, тому інрді, нажаль трапляються збої, але дякуючи відгукам ми все перевіримо ще раз і покращимо.

Підтримали: Lusik Egunian

Мала досвід проходження всіх етапів співбесід і тестового безкоштовного тижня на позицію Customer Success Manager. Отримала колосальний досвід і зробила свої висновки на майбутнє.
Всі співбесіди були комфортними та приємними, ще під час них я озвучила бажану суму 1500USD на що почула «добре, нам підходить». Також під час співбесід і в самому резюме зазначила відсутність досвіду B2B, мала лише досвід B2C. Проїздила тиждень за свої кошти до офісу в іншому кінці міста на тестовий тиждень, виконувала, як потім з’ясувалося, також задачі для реальних клієнтів компанії. По закінченню цього тижня почула «Ви одна з найкращих кандидатів, але пропонуємо Вам 800USD, бо у Вас немає B2B досвіду». Звісно, що я відмовилася.
Висновки робіть самі. А я більше ніколи не погоджусь на безкоштовні тестові тижні. Дякую.

Precoro — це компанія з неймовірним потенціалом. Це те місце, де тобі постійно даються нестандартні задачі і нові виклики, тому робота ніколи не буває монотонною та нудною. Вона надихає відкривати нові горизонти і рости як професійно, так і особистісно!

А ще, це місце про людей. По-перше, про команду, яка стає дійсно другою родиною для тебе. Ти завжди можеш порадитися з приводу будь-якого питання і тобі неодмінно допоможуть, з тобою з радістю поділяться досвідом. І це стосується не тільки роботи. Всі члени команди дуже відкриті і часто проводять разом вільний від роботи час (вечори барбекю, піци, настолок, танців і т.д.).
І по-друге, про те, що ці люди роблять все можливе для інших людей, де кожен відділ викладається наповну заради досягнення єдиної мети.

Тут є всі умови, які забезпечують комфорт та ефективну роботу. Надається вся необхідна техніка та матеріали, класний офіс — затишний котеджний будиночок зі стильним інтер’єром і власною кухнею.

Я потрапила в Precoro трохи більше року тому, без значного досвіду, але з великим бажанням допомагати і приносити цінність тим, що я роблю, навчатися та здобувати нові скіли, і цим самим вдосконалювати свою роботу. І я дуже щаслива, що можу і продовжую це робити 🙂

Справжня сім’я з можливостями постійного розвитку та створення дуже класного продукту :)

Це моє 4 місце роботи і планую затриматись тут надовго. Precoro — це своя екосистема, де кожен вкладає максимальні сили і душу в те, що робить. Я вже 6-ий місяць тут, а ще й досі з захопленням і натхненням дивлюсь на людей, які мене оточують.

Багато чого відкрила тут для себе вперше:
1. Вперше бачу, щоб менеджмент компанії настільки ретельно підбирав членів в команду. Тут важливі не лише професійні навички, а й людські характеристики і цінності. За рахунок цього в колективі збережена максимально дружня атмосфера, де панує злагода і підтримка <3

2. Вперше бачу, щоб СЕО компанії був настільки відкритим і щирим. До Андрія завжди можна звернутись з якимись питаннями/пропозиціями чи просто поговорити на кухні поки заварюється свіженький фільтр (за нього компанії окремий мега респект :D).

3. Вперше бачу, щоб компанія цінувала абсолютно кожного і була настільки зацікавлена в довгостроковій співпраці. Тут створюють максимально комфортні умови для розвитку і дійсно готові йти на діалог. Відсутня жорстка корпоративна політика, немає оверконтролю. Всі зацікавлені в розвитку продукту і чітко виконують поставлені задачі, за що отримують відповідну винагороду. За рахунок цього між менеджментом і командою панує взаємодовіра.

Ну і work hard, play hard! Окрім щоквартальних барбекю вечорів, часто бувають п’ятничні посиденьки, настольні ігри, походи в кіно тощо.

Особисто для мене компанія Precoro стала «ковтком свіжого повітря» і я нарешті можу хоч приблизно без паніки і припадків відповісти на те страшне питання «Ким ви бачите себе через 5 років?».
Жалію тільки про одне — що не потрапила сюди раніше. Але, мабуть, всьому свій час.

Тому, якщо для Вас важливо приносити цінність своєю працею, розвиватись і приймати нові виклики, то ми будемо раді бачити в команді!

Сформувала думку про компанію після роботи тут протягом 2 місяців.

Першою особливістю, яку я помітила, було те, як працівники компанії ставляться до свого офісу та продукту. Тут нема менталітету «це не вдома», в офісі всі люди турбуються про одне одного та доглядають за добробутом приміщення для кожного. Таке ж ставлення і до продукту — усі розділяють радощі, коли щось чудово вдається, і так само усі працюють над вирішенням проблем, коли вони виникають.

Мені подобається ставлення до випробувань, яке розділяють усі працівники незалежно від ролі. Команда розглядає проблеми як можливості, а можливості — як ще один привід удосконалити продукт і себе.

Я рада, що Precoro стала компанією для мого першого робочого досвіду, бо з самого початку я отримую практичні і корисні навички та працюю в команді амбітних професіоналів, які і самі ніколи не припиняють розвиватися.

А ще тут смачний чай.

Від своєї першої роботи я очікувала всього — негнучких годин, неприємну атмосферу та ставлення, нелюдських умов праці тощо. Але, на щастя, я потрапила саме до Precoro :)

З самого першого дня я зрозуміла, що це компанія, яка дбає про людей — як про клієнтів, так і про своїх працівників. Коли у мене щось не виходить, мені надають фідбек і підтримку, допомагають порадою та прикладом. До моїх пропозицій дослуховуються, незважаючи на те, що я новенька і маю дуже небагато досвіду. Менеджмент на найвищому рівні — все базується на взаємоповазі і підтримці!

У Precoro завжди є простір для розвитку, оскільки кожне завдання є по-своєму унікальним. Завдання challenging, завжди цікаві та вимагають нестандартного підходу. З кожним кроком, який ви робите, ви відчуваєте свій вклад у продукт, навіть якщо ви максимально далекі від програмування чи будь-яких технічних спрямувань. Одним словом — нудно не буде :)

Офіс настільки комфортний, що неіронічно сприймається як другий дім — на роботу зранку хочеться не просто йти, а бігти, а під кінець робочого дня з нього не хочеться тікати поперед власного визгу, тому що все зроблено для того, щоб працівникам було класно і комфортно.

Окремим пунктом хотілося б зазначити лояльність та бажання працювати з новачками — Precoro це не та компанія, де вас розвернуть на порозі, бо у CV немає інформації про попередню роботу. Навпаки — якщо у вас бачать потенціал, вміння прислухатися до фідбеку та бажання вчитися, вас візьмуть під крило та створять вам ідеальні умови для початку кар’єрного шляху.

Підсумовуючи, хочу сказати, що попадання в Precoro це найкращий сценарій початку моєї кар’єри з усіх, що я могла уявити. Дякую за довіру!

А тим, хто цікавиться вакансіями — однозначно раджу пробувати :)

Это лучшее место для развития, преодоления челленджей и комфортной работы.

Чудесная компания. Когда первый раз пришла на собеседование почувствовала уют в офисе и дружную атмосферу в команде.

Лояльное отношение руководства, здесь вам всегда дадут шанс и возможность научиться.

Команда очень приятная и тепло встретила, с каждым сложились отличные дружеские отношения.

Если чего-то не знаете или не получается, можно всегда попросить помощи у коллег, все с радостью помогут.

Здесь вы никогда не скажете, что уже всё знаете и вам достаточно учиться, новых интересных и сложных заданий всегда будет в достатке.

Если говорить о выборе компании на долгосрочную перспективу, то это именно тот вариант!

Пустая трата времени, отсутствие профессионализма и компетентности.
1 — Все началось с имейла с 7 философскими вопросами от HR. Я даже загуглила «stupidest HR questions» и они выскочили))) Такие вопросы устарелые и идут на проверку эмоциональной реакции и может английского языка — ни то, ни то не проявляется через имейл!!!!! Плюс уже тут было несколько грамматических ошибок (элементарно «What» вместо «When» и т.д.).
2 — Поскольку это был мой первый день поиска работы и первый ответ. то я себя заставила ответить. Дальше назначили звонок — очень милая девушка оказалась — мы поговорили на русском, она попросила пару фраз сказать на английском, но сама ни слова на английском не сказала и попрощались.
На следующий день приходит имейл что не подхожу (опять с абсурдными ошибками на английском). Ошибки развеселили, но отсутствие объяснения или фидбека разозлило — я профессионал с многолетним опытом и мое время ценно.
3 — Я попросила фидбек или совет над чем стоит поработать и тут ОНО — сказали мы ищем кого-то с лучшим разговорным английским. Честно я просто смеялась пол дня с друзьями. Я жила в Калифорнии несколько лет, работала там в чисто англоязычных компаниях, прошла на отлично семестр по презентации на английском в Стэнфорде и сейчас получила 3 оффера от международных компаний всего за одну неделю поиска в Киеве . При чем другие собеседования приглашали учителя английского или сами со мной разговаривали пол часа на английском!!
А тут Natasha Khrypko которая делает ошибки в каждом втором предложении в имейле и ни сказала ни слова на английском судит о моих разговорных способностях))))).
Ну что ж сказать советую тем кто ищет работу не тратить в пустую время — если первые этапы так начинаются, то кого же там набрали и кто нанял эту Наташу? Наташе советую не судить людей о том в чем не уверена. А начальству компании советую отправить Наташу на курсы английского.
Всем хорошего дня и удачного поиска!

Підтримали: Olena ChabanBohdan Dovhaliuk

Оксана, спасибо за ваш отзыв и ваше время. Очень жаль что у вас сложилось такое впечатление, мы детально проанализировали всю коммуникацию с вами и действительно определили некоторые моменты, которые мы улучшим.

С другой стороны считаю необходимым отметить что отказ о предложении следующих шагов всегда в определенной степени субъективен и в конкретном случае он связан не только с англ языком, но и с софт скилами, а так же качество англ оценивается не только человеком, который проводит первичное собеседование.

Что касается Наташи, я уверен что наш мир будет лучше если мы будем относится друг другу немного уважительней и добрее. Наташа начинающий специалист, который очень старается и в первую очередь она старался дать вам максимально развернутую обратную связь и быть честной и хорошо сделать свою работу. У нас у всех случаются ошибки и мы всегда готовы брать молодых специалистов и их учить с самого начала по тому что мы верим в людей, это часть нашей культуры, что часто может приводить к ошибкам.

В случае с Precoro всё становится понятно уже с первых минут общения и когда впервые приходишь в офис.

Это небольшая, но тщательно подобранная команда талантливых людей, с которыми приятно и комфортно находиться в одном коллективе, и которые по-настоящему горят своим делом и любят свою работу.

Атмосфера в офисе такая, что не хочется уходить. Менеджмент максимально адекватный, нацеленный на результаты и при этом построенный по-человечески. Сам продукт приносит реальную пользу бизнесам и продвигать его — это удовольствие и гордость за компанию.

Здесь сведена к минимуму бюрократия и микроменеджмент. С первых дней в компании понимаешь, что твоей экспертизе доверяют и дают большую свободу в принятии решений и реализации идей.

Зарплата выше рыночной, обеспечены все условия для комфортной работы (необходимые сервисы, техника, запакованный уютный офис), покрыты все основные потребности в соц пакете (отпуск, ремоут, больничные, праздники, налоги и другая бухгалтерия).

Задачи очень разнообразные, креативные. Тут никто не скучает и никто не остается без челленджей, необходимых для стабильного роста и продвижения в карьере. За 4 года опыта это моя самая любимая работа, без преувеличений.

IT — це та сфера, в якій потрібно постійно вчитись і розвиватись, а Precoro — це та, компанія, де тобі дадуть можливість займатись цим в повній мірі. Нові технології і задачі різної складності — цього щастя буде вдосталь :) А найважливіше те, що завжди можна попросити допомоги в колег, коли «застряг» або відчуваєш, що щось пішло не так.

Работаю в Precoro более полутора лет. Мне нравится эта компания в первую очредь за лояльное отношение к людям, прозрачность всех процессов и реальную возможность пробовать что-то новое и расти в новых для себя сферах. За время работы здесь я состоялся как QA, попробовал себя как продакт менеджер, а сейчас начинаю свой путь среди разработчиков. Рекомендую для всех кто помимо зп хочет получать от работы удовлетворение и чувствовать свой вклад в разработку продукта.

Нужна свобода действий и возможность экспериментировать? Это Precoro. Прокачать английский? Это тоже у нас :) Большинство клиентов — англоязычные, есть и с известными именами. Задачи разнообразные и сложные — не скучно. Тут каждый влияет на продукт. Коллектив — все готовы всем помочь, без снобизма. Рекомендую тем, кто ищет свободу действий, место без бюрократии, рост, возможность строить продукт.

Отличная компания как для старта карьеры, так и для опытных специалистов. Проработал чуть меньше года, за это время постоянно приходилось выходить из зоны комфорта (в хорошем смысле), прокачал английский благодаря регулярной практике, работал над сложными задачами, которые хоть и находились вне моей компетенции, но были успешно закрыты, благодаря моему энтузиазму и менторству коллег.
Ушёл из компании около полугода назад, только потому что переехал и мне стало очень неудобно добираться. Однако, в Прекоро я нашёл друзей, с которыми до сих пор поддерживаем постоянное тёплое общение.
Могу порекомендовать работу в этой компании людям, которые готовы гореть/дышать/жить продуктом и прикладывать усилия для его развития. И будьте уверены — ваши усилия будут оценены!

Идеальное место для людей, которые любят челленджи!
Огромная свобода действий и лояльность руководства, менторство старших коллег, интереснейшие задачи и работа с компаниями со всего мира — за 5 лет ни разу не разочаровался!

Была на собеседовании на вакансию Junior project manager. Сначала общалась по телефону с Алиной, очень приятная девушка. Но на собеседовании была не она. Девушка, которая пришла, даже не представилась, задавала очень мало вопросов про мой опыт/скилы. Сидела с очень недовольным лицом, практически ничего не рассказала про компанию.
У меня крайне негативное впечатление об этой компании. Мало того, что я потратила 1.5 часа своего времени, чтоб добраться на окраину города, так и ещё оказалось все впустую!

Маріє, дякую за відгук.
Шкода, що у вас склались негативні враження.
Напишіть мені на пошту, якщо хочете дізнатись мій фідбек.
Бажаю успіхів в пошуках!

Всем добрый вечер! Хотелось бы поделиться своим впечатление от общения с рекрутером, а именно — Алиной Костенко. На данный момент в компании открыта вакансия SEO Specialist, на которую я собственно и эплаилась, договорились о времени созвона, с первой попытки нам не удалось пообщаться, так как возник с моей стороны форс-мажор (я извинилась) и мы перенесли созвон на вечер 16:00, пообщаться нам опять не удалось (оговоренное время теперь со стороны рекрутера не было соблюдено). Далее, рекрутер связалась со мной и уточнила, будет ли мне удобно пообщаться в другой день и вот, этот день настал :) Мы начали общение: стандартные вопросы, и я понимаю что говорю, говорю, минут 10-15 и на другом конце провода тишина, естественно, пытаюсь набрать — занято, и так с моей стороны было предпринято попыток 6-7 — занято. После этого так и не последовало ни звонка, ни письма. Я понимаю, что все мы люди и бывает всякое, но это как-то совсем не компетентно с Вашей стороны. Вакансия действительно меня заинтересовала, но после данной ситуации продолжать общение, к сожалению, нет желания.

Милана, спасибо огромное за Ваш отклик на нашу вакансию и оставленный отзыв. Нам очень жаль, что наша коммуникация вызвала у Вас негативные эмоции. Мы проверили, что произошло и исключили возможность возникновения ошибок в будущем. Мы искренне желаем Вам успехов в поиске работы и всего доброго!

Мне нравится тут работать! Иногда бывает очень сложно, но это потому что мы делаем то, чего в Украине никто не делает и всегда учимся новому. Зп, больничные, оф. трудоустройство, выходные гос. праздники, перекус в офисе в виде сладкого/фруктов — все есть, как у нормальных компаний, которые уважают и ценят своих сотрудников.

Проголосував 51 співробітник

Вакансії Precoro