Precoro Inc.

Київ, Варшава (Польща), Нью-Йорк (США)

23 червня 2022 15:19

Marharyta Golobrodska, Content Writer в Precoro

Почавши працювати у Precoro, я стала частиною команди з ідеальною комбінацією професіоналізму та людяності.

У Precoro я з лютого 20222, і мій шлях у компанії почався на ремоуті із подальшим запланованим переїздом до Києва. На жаль, повномасштабна війна внесла корективи до планів стосовно переїзду, але наша співпраця з Precoro продовжилась :)

Проходження співбесіди на позицію Copywriter у команді маркетингу був налагодженим, оперативним і чітким. Колеги взяли до уваги цінність свого і мого часу: співбесіда проходила у декілька етапів таким чином, щоби робота, проведена під час відбору (у разі його успішного завершення) була використана у майбутньому.

Нині завершується мій пʼятий місяць у команді, і мені дійсно комфортно. Команда маркетингу динамічно розвивається та росте, що також є важливим показником.

— Робочі процеси побудовані досить чітко. Є мета і завжди проговорені конкретні кроки та дедлайни для її досягнення, а також big picture контекст.

— Є менторство. Це менторство «проактивне» — я відчуваю, що мої менторки дійсно готові і хочуть підтримувати мене та за потреби підказати, як діяти. Компанія готова підтримати у підвищенні кваліфікації.

— Присутня вимогливість. Тобто, в команді ми максимально підтримуємо один(на) одного(у), але водночас всі розмуіємо — менторсво, підказки та допомога мають приносити свої результати.

— Водночас є свобода. Я копірайтер, тож для мене дуже важлива свобода написання і довіра. Мета одна — якісний матеріал, що буде корисним для наших клієнтів. І після обговорення потреб конкретного матеріалу та уточнення цілей, мені довіряють у процесі. Відсутній мікроменеджемент — ми працюємо як команда, де у кожного є своя сфера відповідальності.

— Відвертий і якісний зворотній звʼязок. Ми готові, і навіть хочемо, отримувати зворотній звʼязок на свою роботу. Тому фідбеку багато, і він завжди подається у професійному тоні.

— Компанія забезпечила необхідну для роботи техніку.

— Ну і, врешті решт, тепер я знаю правила ігри у Cards Against Humanity. Поза робочим часом ми, перш за все, люди. І це прекрасно! Професіоналізм в роботі і людяність у житті :)

Також варто відмітити, що із початком повномасштабної війни компанія забезпечила співробітників, для котрих це було релевантно, житлом у безпечнішому місці, не виникло жодних ускладнень у звʼязку з непростою економічною ситуацією в Україні, а також Precoro регулярно допомагає нашим захисниками. 💛💙

Вважаю себе щасливчиком, що свого часу знайшла Precoro.

Маргарита, дуже дякуємо за такий чудовий відгук! Раді що ти з нами, разом ми зробимо Precoro ще кращим)