Precoro Inc.

Київ, Варшава (Польща), Нью-Йорк (США)

ЮліяАнна, дуже дякую за ваш відгук! Ми зробимо висновки і зробимо нашу коммунікацію чіткішою.

Для Junior позицій ми зазвичай робимо тестові дні «не оплачуваними», але це узгоджуємо з кандидатом, впевнений що з вами так і було. Ми це робимо через те що хочемо дати більше шансів кандидатам без досвіду проявити себе і як показує практика це часто результативно. Але це не стосується всіх вакансій і позицій, також за бажанням кандидата і погодженням з наймаючим менеджером тестові можуть оплачуватись.

Що до зарплати, за результатами тестових днів, ми можемо зробити офер в діапазоні оголошеної вилки, якщо офер на сумму менше це тільки тому що по певним параметрам не дотягує, але наймаючий менеджер хоче спробувати з людиною і пропонує ту компенсацію яку вважає справедливою, звичайно що кандидат може відмовитись.

Якщо ви хочете отримати більш розгорнутий фідбек, та відповіді на питання ми завжди раді їх надати, як наймаючий менеджер, так рекрутер, так і я. ([email protected])

В будь якому разі дякуємо за ваш час, ми зростаємо досить швидко, тому інрді, нажаль трапляються збої, але дякуючи відгукам ми все перевіримо ще раз і покращимо.

Підтримали: Lusik Egunian

Мала досвід проходження всіх етапів співбесід і тестового безкоштовного тижня на позицію Customer Success Manager. Отримала колосальний досвід і зробила свої висновки на майбутнє.
Всі співбесіди були комфортними та приємними, ще під час них я озвучила бажану суму 1500USD на що почула «добре, нам підходить». Також під час співбесід і в самому резюме зазначила відсутність досвіду B2B, мала лише досвід B2C. Проїздила тиждень за свої кошти до офісу в іншому кінці міста на тестовий тиждень, виконувала, як потім з’ясувалося, також задачі для реальних клієнтів компанії. По закінченню цього тижня почула «Ви одна з найкращих кандидатів, але пропонуємо Вам 800USD, бо у Вас немає B2B досвіду». Звісно, що я відмовилася.
Висновки робіть самі. А я більше ніколи не погоджусь на безкоштовні тестові тижні. Дякую.

Підтримали: Olena K

Precoro — це компанія з неймовірним потенціалом. Це те місце, де тобі постійно даються нестандартні задачі і нові виклики, тому робота ніколи не буває монотонною та нудною. Вона надихає відкривати нові горизонти і рости як професійно, так і особистісно!

А ще, це місце про людей. По-перше, про команду, яка стає дійсно другою родиною для тебе. Ти завжди можеш порадитися з приводу будь-якого питання і тобі неодмінно допоможуть, з тобою з радістю поділяться досвідом. І це стосується не тільки роботи. Всі члени команди дуже відкриті і часто проводять разом вільний від роботи час (вечори барбекю, піци, настолок, танців і т.д.).
І по-друге, про те, що ці люди роблять все можливе для інших людей, де кожен відділ викладається наповну заради досягнення єдиної мети.

Тут є всі умови, які забезпечують комфорт та ефективну роботу. Надається вся необхідна техніка та матеріали, класний офіс — затишний котеджний будиночок зі стильним інтер’єром і власною кухнею.

Я потрапила в Precoro трохи більше року тому, без значного досвіду, але з великим бажанням допомагати і приносити цінність тим, що я роблю, навчатися та здобувати нові скіли, і цим самим вдосконалювати свою роботу. І я дуже щаслива, що можу і продовжую це робити 🙂

Справжня сім’я з можливостями постійного розвитку та створення дуже класного продукту :)

Це моє 4 місце роботи і планую затриматись тут надовго. Precoro — це своя екосистема, де кожен вкладає максимальні сили і душу в те, що робить. Я вже 6-ий місяць тут, а ще й досі з захопленням і натхненням дивлюсь на людей, які мене оточують.

Багато чого відкрила тут для себе вперше:
1. Вперше бачу, щоб менеджмент компанії настільки ретельно підбирав членів в команду. Тут важливі не лише професійні навички, а й людські характеристики і цінності. За рахунок цього в колективі збережена максимально дружня атмосфера, де панує злагода і підтримка <3

2. Вперше бачу, щоб СЕО компанії був настільки відкритим і щирим. До Андрія завжди можна звернутись з якимись питаннями/пропозиціями чи просто поговорити на кухні поки заварюється свіженький фільтр (за нього компанії окремий мега респект :D).

3. Вперше бачу, щоб компанія цінувала абсолютно кожного і була настільки зацікавлена в довгостроковій співпраці. Тут створюють максимально комфортні умови для розвитку і дійсно готові йти на діалог. Відсутня жорстка корпоративна політика, немає оверконтролю. Всі зацікавлені в розвитку продукту і чітко виконують поставлені задачі, за що отримують відповідну винагороду. За рахунок цього між менеджментом і командою панує взаємодовіра.

Ну і work hard, play hard! Окрім щоквартальних барбекю вечорів, часто бувають п’ятничні посиденьки, настольні ігри, походи в кіно тощо.

Особисто для мене компанія Precoro стала «ковтком свіжого повітря» і я нарешті можу хоч приблизно без паніки і припадків відповісти на те страшне питання «Ким ви бачите себе через 5 років?».
Жалію тільки про одне — що не потрапила сюди раніше. Але, мабуть, всьому свій час.

Тому, якщо для Вас важливо приносити цінність своєю працею, розвиватись і приймати нові виклики, то ми будемо раді бачити в команді!

Сформувала думку про компанію після роботи тут протягом 2 місяців.

Першою особливістю, яку я помітила, було те, як працівники компанії ставляться до свого офісу та продукту. Тут нема менталітету «це не вдома», в офісі всі люди турбуються про одне одного та доглядають за добробутом приміщення для кожного. Таке ж ставлення і до продукту — усі розділяють радощі, коли щось чудово вдається, і так само усі працюють над вирішенням проблем, коли вони виникають.

Мені подобається ставлення до випробувань, яке розділяють усі працівники незалежно від ролі. Команда розглядає проблеми як можливості, а можливості — як ще один привід удосконалити продукт і себе.

Я рада, що Precoro стала компанією для мого першого робочого досвіду, бо з самого початку я отримую практичні і корисні навички та працюю в команді амбітних професіоналів, які і самі ніколи не припиняють розвиватися.

А ще тут смачний чай.

Від своєї першої роботи я очікувала всього — негнучких годин, неприємну атмосферу та ставлення, нелюдських умов праці тощо. Але, на щастя, я потрапила саме до Precoro :)

З самого першого дня я зрозуміла, що це компанія, яка дбає про людей — як про клієнтів, так і про своїх працівників. Коли у мене щось не виходить, мені надають фідбек і підтримку, допомагають порадою та прикладом. До моїх пропозицій дослуховуються, незважаючи на те, що я новенька і маю дуже небагато досвіду. Менеджмент на найвищому рівні — все базується на взаємоповазі і підтримці!

У Precoro завжди є простір для розвитку, оскільки кожне завдання є по-своєму унікальним. Завдання challenging, завжди цікаві та вимагають нестандартного підходу. З кожним кроком, який ви робите, ви відчуваєте свій вклад у продукт, навіть якщо ви максимально далекі від програмування чи будь-яких технічних спрямувань. Одним словом — нудно не буде :)

Офіс настільки комфортний, що неіронічно сприймається як другий дім — на роботу зранку хочеться не просто йти, а бігти, а під кінець робочого дня з нього не хочеться тікати поперед власного визгу, тому що все зроблено для того, щоб працівникам було класно і комфортно.

Окремим пунктом хотілося б зазначити лояльність та бажання працювати з новачками — Precoro це не та компанія, де вас розвернуть на порозі, бо у CV немає інформації про попередню роботу. Навпаки — якщо у вас бачать потенціал, вміння прислухатися до фідбеку та бажання вчитися, вас візьмуть під крило та створять вам ідеальні умови для початку кар’єрного шляху.

Підсумовуючи, хочу сказати, що попадання в Precoro це найкращий сценарій початку моєї кар’єри з усіх, що я могла уявити. Дякую за довіру!

А тим, хто цікавиться вакансіями — однозначно раджу пробувати :)

Это лучшее место для развития, преодоления челленджей и комфортной работы.

Чудесная компания. Когда первый раз пришла на собеседование почувствовала уют в офисе и дружную атмосферу в команде.

Лояльное отношение руководства, здесь вам всегда дадут шанс и возможность научиться.

Команда очень приятная и тепло встретила, с каждым сложились отличные дружеские отношения.

Если чего-то не знаете или не получается, можно всегда попросить помощи у коллег, все с радостью помогут.

Здесь вы никогда не скажете, что уже всё знаете и вам достаточно учиться, новых интересных и сложных заданий всегда будет в достатке.

Если говорить о выборе компании на долгосрочную перспективу, то это именно тот вариант!

Пустая трата времени, отсутствие профессионализма и компетентности.
1 — Все началось с имейла с 7 философскими вопросами от HR. Я даже загуглила «stupidest HR questions» и они выскочили))) Такие вопросы устарелые и идут на проверку эмоциональной реакции и может английского языка — ни то, ни то не проявляется через имейл!!!!! Плюс уже тут было несколько грамматических ошибок (элементарно «What» вместо «When» и т.д.).
2 — Поскольку это был мой первый день поиска работы и первый ответ. то я себя заставила ответить. Дальше назначили звонок — очень милая девушка оказалась — мы поговорили на русском, она попросила пару фраз сказать на английском, но сама ни слова на английском не сказала и попрощались.
На следующий день приходит имейл что не подхожу (опять с абсурдными ошибками на английском). Ошибки развеселили, но отсутствие объяснения или фидбека разозлило — я профессионал с многолетним опытом и мое время ценно.
3 — Я попросила фидбек или совет над чем стоит поработать и тут ОНО — сказали мы ищем кого-то с лучшим разговорным английским. Честно я просто смеялась пол дня с друзьями. Я жила в Калифорнии несколько лет, работала там в чисто англоязычных компаниях, прошла на отлично семестр по презентации на английском в Стэнфорде и сейчас получила 3 оффера от международных компаний всего за одну неделю поиска в Киеве . При чем другие собеседования приглашали учителя английского или сами со мной разговаривали пол часа на английском!!
А тут Natasha Khrypko которая делает ошибки в каждом втором предложении в имейле и ни сказала ни слова на английском судит о моих разговорных способностях))))).
Ну что ж сказать советую тем кто ищет работу не тратить в пустую время — если первые этапы так начинаются, то кого же там набрали и кто нанял эту Наташу? Наташе советую не судить людей о том в чем не уверена. А начальству компании советую отправить Наташу на курсы английского.
Всем хорошего дня и удачного поиска!

Підтримали: Bohdan Dovhaliuk

Оксана, спасибо за ваш отзыв и ваше время. Очень жаль что у вас сложилось такое впечатление, мы детально проанализировали всю коммуникацию с вами и действительно определили некоторые моменты, которые мы улучшим.

С другой стороны считаю необходимым отметить что отказ о предложении следующих шагов всегда в определенной степени субъективен и в конкретном случае он связан не только с англ языком, но и с софт скилами, а так же качество англ оценивается не только человеком, который проводит первичное собеседование.

Что касается Наташи, я уверен что наш мир будет лучше если мы будем относится друг другу немного уважительней и добрее. Наташа начинающий специалист, который очень старается и в первую очередь она старался дать вам максимально развернутую обратную связь и быть честной и хорошо сделать свою работу. У нас у всех случаются ошибки и мы всегда готовы брать молодых специалистов и их учить с самого начала по тому что мы верим в людей, это часть нашей культуры, что часто может приводить к ошибкам.

В случае с Precoro всё становится понятно уже с первых минут общения и когда впервые приходишь в офис.

Это небольшая, но тщательно подобранная команда талантливых людей, с которыми приятно и комфортно находиться в одном коллективе, и которые по-настоящему горят своим делом и любят свою работу.

Атмосфера в офисе такая, что не хочется уходить. Менеджмент максимально адекватный, нацеленный на результаты и при этом построенный по-человечески. Сам продукт приносит реальную пользу бизнесам и продвигать его — это удовольствие и гордость за компанию.

Здесь сведена к минимуму бюрократия и микроменеджмент. С первых дней в компании понимаешь, что твоей экспертизе доверяют и дают большую свободу в принятии решений и реализации идей.

Зарплата выше рыночной, обеспечены все условия для комфортной работы (необходимые сервисы, техника, запакованный уютный офис), покрыты все основные потребности в соц пакете (отпуск, ремоут, больничные, праздники, налоги и другая бухгалтерия).

Задачи очень разнообразные, креативные. Тут никто не скучает и никто не остается без челленджей, необходимых для стабильного роста и продвижения в карьере. За 4 года опыта это моя самая любимая работа, без преувеличений.

IT — це та сфера, в якій потрібно постійно вчитись і розвиватись, а Precoro — це та, компанія, де тобі дадуть можливість займатись цим в повній мірі. Нові технології і задачі різної складності — цього щастя буде вдосталь :) А найважливіше те, що завжди можна попросити допомоги в колег, коли «застряг» або відчуваєш, що щось пішло не так.

Работаю в Precoro более полутора лет. Мне нравится эта компания в первую очредь за лояльное отношение к людям, прозрачность всех процессов и реальную возможность пробовать что-то новое и расти в новых для себя сферах. За время работы здесь я состоялся как QA, попробовал себя как продакт менеджер, а сейчас начинаю свой путь среди разработчиков. Рекомендую для всех кто помимо зп хочет получать от работы удовлетворение и чувствовать свой вклад в разработку продукта.

Нужна свобода действий и возможность экспериментировать? Это Precoro. Прокачать английский? Это тоже у нас :) Большинство клиентов — англоязычные, есть и с известными именами. Задачи разнообразные и сложные — не скучно. Тут каждый влияет на продукт. Коллектив — все готовы всем помочь, без снобизма. Рекомендую тем, кто ищет свободу действий, место без бюрократии, рост, возможность строить продукт.

Отличная компания как для старта карьеры, так и для опытных специалистов. Проработал чуть меньше года, за это время постоянно приходилось выходить из зоны комфорта (в хорошем смысле), прокачал английский благодаря регулярной практике, работал над сложными задачами, которые хоть и находились вне моей компетенции, но были успешно закрыты, благодаря моему энтузиазму и менторству коллег.
Ушёл из компании около полугода назад, только потому что переехал и мне стало очень неудобно добираться. Однако, в Прекоро я нашёл друзей, с которыми до сих пор поддерживаем постоянное тёплое общение.
Могу порекомендовать работу в этой компании людям, которые готовы гореть/дышать/жить продуктом и прикладывать усилия для его развития. И будьте уверены — ваши усилия будут оценены!

Идеальное место для людей, которые любят челленджи!
Огромная свобода действий и лояльность руководства, менторство старших коллег, интереснейшие задачи и работа с компаниями со всего мира — за 5 лет ни разу не разочаровался!

Была на собеседовании на вакансию Junior project manager. Сначала общалась по телефону с Алиной, очень приятная девушка. Но на собеседовании была не она. Девушка, которая пришла, даже не представилась, задавала очень мало вопросов про мой опыт/скилы. Сидела с очень недовольным лицом, практически ничего не рассказала про компанию.
У меня крайне негативное впечатление об этой компании. Мало того, что я потратила 1.5 часа своего времени, чтоб добраться на окраину города, так и ещё оказалось все впустую!

Маріє, дякую за відгук.
Шкода, що у вас склались негативні враження.
Напишіть мені на пошту, якщо хочете дізнатись мій фідбек.
Бажаю успіхів в пошуках!

Всем добрый вечер! Хотелось бы поделиться своим впечатление от общения с рекрутером, а именно — Алиной Костенко. На данный момент в компании открыта вакансия SEO Specialist, на которую я собственно и эплаилась, договорились о времени созвона, с первой попытки нам не удалось пообщаться, так как возник с моей стороны форс-мажор (я извинилась) и мы перенесли созвон на вечер 16:00, пообщаться нам опять не удалось (оговоренное время теперь со стороны рекрутера не было соблюдено). Далее, рекрутер связалась со мной и уточнила, будет ли мне удобно пообщаться в другой день и вот, этот день настал :) Мы начали общение: стандартные вопросы, и я понимаю что говорю, говорю, минут 10-15 и на другом конце провода тишина, естественно, пытаюсь набрать — занято, и так с моей стороны было предпринято попыток 6-7 — занято. После этого так и не последовало ни звонка, ни письма. Я понимаю, что все мы люди и бывает всякое, но это как-то совсем не компетентно с Вашей стороны. Вакансия действительно меня заинтересовала, но после данной ситуации продолжать общение, к сожалению, нет желания.

Милана, спасибо огромное за Ваш отклик на нашу вакансию и оставленный отзыв. Нам очень жаль, что наша коммуникация вызвала у Вас негативные эмоции. Мы проверили, что произошло и исключили возможность возникновения ошибок в будущем. Мы искренне желаем Вам успехов в поиске работы и всего доброго!

Мне нравится тут работать! Иногда бывает очень сложно, но это потому что мы делаем то, чего в Украине никто не делает и всегда учимся новому. Зп, больничные, оф. трудоустройство, выходные гос. праздники, перекус в офисе в виде сладкого/фруктов — все есть, как у нормальных компаний, которые уважают и ценят своих сотрудников.

Оцінка компанії: 99/100

Проголосувало 18 співробітників