ARRISE powering Pragmatic Play Ukraine

Київ, Вінниця, Житомир

15 листопада 2021 19:53

Sergey Zagoruy, Support Engineer

Працював більше року, звільнили перший раз в житті за решенням керівництва за те що з‘явився не там і не в той час.
Керівник Олександр Б замість того щоб намагатись зазистити співробітника знайшов усі мінуси і згадав все що тільки можна щоб послати мене далеко і без аргументів.
Звільнили швидко без вибачень, всі доступи закрили в той же день.
Залишились дуже неприємні враження.
Із плюсів тут зп трохи вища ніж на схожих позиціях і ВСЕ!
По рішенню керівника вас можуть звільнити без попередження і пояснень хоч це і продуктова типу компанія.

!Корпоративної культури немає зовсім:

*Керівники дозволяють собі вживати не нормативну лексику у бік робітників!

*Тімбілдінг або будь-які тусовки — за власний кошт. Всі тусовки це просто розпиття алкоголю в офісі або біля офісу.
*Тупа традиція скидуватись грошима на день народження, всі скидуються по черзі і просто дарують гроші у конверті. Ніяких подарунків за рахунок компаніі.

Страховка не покриває стоматолога, компенсація спорту лише 500грн міс

Офіс:
Найгірший офіс у моєму житті. Поїсти можна тільки в столовій в якій страви совкового типу. (Салат шуба, котлети з печінки олів‘є..)
Ліфт майже ніколи не працює, а він один, тому тягнути велосипед або самокат потрібно сходами. Ніякого особистого простору або кімнат для відпочинку як у сучасних іТ компаніях. Якщо вам подзвонить наприклад дружина і ви спробуєте знайти закрите місце для розговору, то не знайдете.

На всю компанію маленька кухня з одним холодильником в якому майже немає місця.
Пару видів чаю, дешевий кавовий автомат і цукерки. Є якась ковбаса і сосиски для перекусу від компаніі.

Техніку видають слабеньку, старі ноутбуки делл на i5 , монітори без регулювання висоти.

Сергію, дякуємо за Ваш час та неймовірні зусилля, витрачені під час співпраці з компанією. Бажаємо Вам успіхів на новому, більш достойному Вас, місці роботи.

Доброго дня, Сергію!
Дуже вдячні Вам за відгук! Ми візьмемо його до уваги та будемо покращувати роботу нашої компанії та офісу.
Але хотіли б прояснити деякі моменти:
Оскільки ми володіємо деякою інформацією, то нам відомо, що звільнення у Вашому житті відбулося не вперше.
Звільнення з компанії ПП справді відбулося дуже швидко, але виключно через Вашу некомпетентність.
До цього Вам надавались попередження та інформація про те, що Вам варто покращити у своїй роботі.
Але потім відбулась ще одна помилка з Вашої сторони, саме тому було прийняте таке рішення. Блокування акаунта відбувається завжди швидко задля безпеки даних компанії.
Також ми хотіли б дізнатись, чому ви також не зазначили про додаткову місячну компенсацію та інші пільги, які Вам оплатили?
І не вказали, на те, що Ви працюєте у конкурентів :)
Також дуже цікаво, чому Ви не звернулись з питаннями та пропозиціями до компанії?
 Ви так само могли залишити компанію в будь-який момент, згідно договору, якщо Вам не подобалось співробітництво.

Дуже дякуємо, що зауважили, що у нас гідна платня.

Корпоративна культура:
Ви приєднались до компанії під час карантину. Зважаючи на це, ми не могли проводити корпоративні заходи задля безпеки наших співробітників.

Тімбілдінг — це були виключно ініціативи співробітників компнанії з різних команд.
Нікого не змушували брати у цьому участь і вкладати свої гроші. І Ви охоче приймали участь.
Зустрічі відбувались в такому форматі тому, що керівництво компанії дбають про нас і дотримувались заходів безпеки під час карантину.
На Новий Рік усі отримали подарунки від компанії замість корпоративу.

На Дні Народження також ніхто не змушує «скидатись». Зазвичай за цей «подарунок» від колег відбувалось міні святкування.
Але ми візьмемо це до уваги.

Страхування — у нас пакет «Стандарт». По бажанню Ви могли розширити цей пакет за власний рахунок.
Також ми не відмовляємо у додатковій допомозі, якщо щось серйозне не покриває страхування.
Спорт — На прикладі одного з найпопулярніших спортклубів в Україні : приблизно 6000грн. коштує абонемент на рік, ділимо на 12 і маємо 500грн на місяць.

Офіс:
За їдальню на території БЦ ми не несемо відповідальність.
Ліфт вже давно справний і це також не відповідальність нашої компанії, нажаль.

В офісі в Києві ми маємо 2 кімнати для переговорів. Та одна маленька для того,щоб швиденько поговорити у власних справах (якраз навпроти кабінету, де Ви працювали).

Кухня офісу — так, кухня одна і не величезна. У холодильнику може не бути місця через те, що там лежать продукти, які закуповує компанія (в тому числі все для бутербродів, йогурти, молоко, морозиво, фрукти і тд.).
Чаю у нас багато :) Кавова машинка нова. А цукерки і печиво це завжди приємно і вони не залежуються так само, як і ковбаса :)

Якщо Вам потрібна була заміна техніки — Ви завжди могли звернутись до IT або HR відділів. Тим паче довгий час Ви працювали з дому.

Хочемо ще раз подякувати Вам за відгук, ми будемо ставати краще по кожному з пунктів!
Бажаємо успіхів!

І шо то за інформація? Звідки мене звільняли? Прошу не поширювати плітки і брехню а писати достовірні факти. Я описав свій досвід з компанією як я бачу без перебільшень. Звільнення вважаю несправедливим, так само вважають і співробітники та багато людей яких я питав щодо такого кейсу. Де я працюю зараз видно у профілі лінкедін і я того не скриваю.

Щодо компетенціі це вирішується зазвичай на співбесіді або на випробувальному терміні а не через рік роботи. Попередження від тім ліда були у вигляді коментарів в чатах по типу «уважніше будьласка». Компенсація була за два місяці (поточний + гаступний) але у багатьох компаніях в таких ситуаціях виплачують три місяці компенсаціі. Тим не менш приємно було що не кинули на вулицю без грошей. Такі робітники як Аня так Маша працюють мабуть за троьх людей , дуже вдячний їм за це.