1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Компания — которая предпочитает интересные и сложные задачи, обычным, простым,скучным CRUD’ам.
Люди, которые поинтересуются твоим моральным и физическим здоровьем. Здесь полно молодых, харизматичных, всесторонне развитых людей, с которыми можно поговорить и пошутить не только о программировании.
В своих подходах, отталкиваются не от тех, инструментов, которые знает команда, а от того, что будет лучше подходить в рамках проекта.
Никаого legacy кода, налаженный процесс разработки, и постоянные код ревью — держат в тонусе и дают разиваться.

Підтримали: Vadym TunikVitalii Havryliuk

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.