2 відгуки

Працюю вже майже два роки в цій компанії на посаді UX/UI designer і можу сказати, що я дуже задоволена бути частиною команди. Особливо в цей важкий час для українців всі працівники та керівництво дуже підтримують один одного, за що я дуже вдячна. Ponee заохочує будь яке бажання розвитку та усіляко сприяє цьому. Колектив дуже дружній і молодий та завжди можна розраховувати на допомогу в будь яких питаннях.
Якщо ти продуктивний, організований та цілеспрямований спеціаліст, який хоче розвиватися та працювати в сприятливому, дружньому середовищі, то це саме та компанія, яка тобі в цьому допоможе.

Підтримали: Kristina Tsurkan

Работаю в компании почти два года на позиции дизайнера.
 Пришла как джун с совсем базовыми навыками и очень рада тому, что попала именно сюда.
Руководство всегда открыто к конструктивному диалогу и с пониманием относиться к сотрудникам.
 Тут всегда помогут и подскажут.
Есть поддержка и заинтересованность в росте специалиста. Дают информативный фидбэк по личным скиллам, который помогает обратить внимание на свои слабые стороны и улучшить их.
Очень много интересных и разных проектов, которые не дают стагнировать.
За время работы не было никаких проблем с отпуском, а так же выплатой зарплаты.

Рекомендую ❤️