POLYARIX

21...80 спеціалістів
Дніпро

1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Хочу высказаться о данной конторе. Был у вас на собеседовании, достачно давно правда. Первый момент это то, что тестовое нужно выполнять в офисе под наблюдением, но это еще пол беды. Самый главный момент который меня возмутил, это фидбек о тесовом. Точнее его отсутствие. На мою просьбу сообщить о ришени в любом исходе, рекрутер пообещал дать фидбек. Вот жду по сегоднишний день. Если вам просто лень каждому кандидату давать фидбек (Я знаю кандидатов много) тогда и не обещайте.

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.