7 серпня 2024 15:38
Привіт!
Працюю в компанії більше року. Що чіпляє більше за все — це турбота про працівників.
Здається, рецепт простий: люби свій персонал, щоб персонал любив тебе.
І в цьому поєднанні всі досягатимуть більших і більших результатів.
Без перебільшень, найкраща компанія за мої 18 років трудового стажу.
Немає коментарів
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.