PNN Soft

Київ, Нью-Йорк (США)

27 грудня 2017 1:09

Dmytro Turin, Senior Software Engineer

Пропрацював в компанії майже 2 роки, на позиції .Net dev, звільнився у вересні 2017-го.
За два роки був свідком не тільки зростання компанії, але і якості ведення проектів, за що однозначний респект колективу.
З однозначних переваг — сімейна обстановка в колективі, були досить непогані проекти, відсутня бюрократія. Відпустка — 15 днів, курси англійської — не постійні, але такі недоліки добре компенсуються зарплатою. Є літні та зимові корпоративи, а також чай, кава та фрукти на кухні.
Класичних 23-х річних сеньйорів не помітив, як і всюди є специфічні кадри, але нащастя я з ними майже не пересікався. Щодо заходу нових проектів, то як на мене тут явно хтось недопрацьовує. Коли вам набридне проект, ви можете банально не знайти альтернативи в компанії, або ж наявна альтернатива буде в іншому стеці технологій. Як наслідок частина людей іде через 1.5-2 роки, частина залишається і працює вже по 5+ років.
Загалом рекомендую компанію до співпраці, якщо ви стомились від великих галер, або ж лише починаєте свій шлях в айті.

Підтримали:  Halya Melishkevich Nathalie Matkivska