PNN Soft

Київ, Лондон (Велика Британія)

Один із найбільш приємних етапів у моєму професійному шляху — це робота в компанії PNN Soft. Протягом трьох років я був QA Engineer у цій компанії і отримав величезний досвід, завдяки їхній високотехнологічній підхід до розробки програмного забезпечення.
У PNN Soft завжди панує дружня атмосфера в колективі, що сприяє продуктивності і спільним досягненням цілей. Відмінні менеджери завжди готові підтримати і допомогти, що робить робочий процес ще приємнішим.
Рекомендую компанію PNN Soft для співпраці та розвитку вашої кар’єри.

Проработал в компании около года. Что я могу сказать:
— Хорошая команда профессионалов
— Хорошие руководители
— Дружный коллектив
— Проекты дают хорошое развитие профессиональных навыков

Підтримали: Dmytro Turin

Проработал в компании 5 лет на самых разнообразных проектах.
За это время подружился с очень многими коллегами, с которыми продолжаю общаться по сей день.
Коллектив здесь просто отличный, не зажимают формальными рамками. Всегда можно обратиться к руководству по любым проблемам. Профессионализм отдельных команд заслуживает уважения.
Что хорошо для новичков — здесь есть очень много шансов в принципе попробовать себя во всем, чтобы понять что больше по душе; и точно будет у кого поучиться.
Рекомендую компанию.

Працював в компанії майже рік, залишились тільки позитивні спогади.
Компанія дає чудові можливості для розвитку, так як технології з якими доводилось працювати досить різноманітні, сумувати не було коли.
Тут працюють люди котрі створили чудовий колектив і з перших днів ти почуваєшся своїм. Цього відчуття дуже не вистачає великим компаніям.
Менеджмент лояльний та завжди готовий до діалогу.
Рекомендую компанію новачкам та вже сформованим спеціалістам.

Пропрацював в компанії майже 2 роки, на позиції .Net dev, звільнився у вересні 2017-го.
За два роки був свідком не тільки зростання компанії, але і якості ведення проектів, за що однозначний респект колективу.
З однозначних переваг — сімейна обстановка в колективі, були досить непогані проекти, відсутня бюрократія. Відпустка — 15 днів, курси англійської — не постійні, але такі недоліки добре компенсуються зарплатою. Є літні та зимові корпоративи, а також чай, кава та фрукти на кухні.
Класичних 23-х річних сеньйорів не помітив, як і всюди є специфічні кадри, але нащастя я з ними майже не пересікався. Щодо заходу нових проектів, то як на мене тут явно хтось недопрацьовує. Коли вам набридне проект, ви можете банально не знайти альтернативи в компанії, або ж наявна альтернатива буде в іншому стеці технологій. Як наслідок частина людей іде через 1.5-2 роки, частина залишається і працює вже по 5+ років.
Загалом рекомендую компанію до співпраці, якщо ви стомились від великих галер, або ж лише починаєте свій шлях в айті.

Підтримали: Halya MelishkevichNathalie Matkivska

Компания произвела просто неизгладимое впечатление .
Позвонила некая Инна Мереуца с предложением о работе . Девушка оказалась с абсолютным отсутствием такта и уважения. Задавала нечеткие вопросы и перебивала на полуслове . Когда я вежливо попросила не перебивать меня , а дать закончить мысль до конца, в ответ услышала «Вы нам не подходите.» С таким хамским отношением встречаюсь впервые .
Компания PNN Soft c офисом на Нивках, хотите уважения к себе, научитесь уважать других !

Вакансії PNN Soft