PM Digital Transformation

19 лютого 2022 14:07

Roman Kostrytsia

Привіт!
Хочу поділитися своїм досвідом працевлаштування в PM Digital Transformation.
Як все відбувалося:
Я відгукнувся на розміщену ними ваканцію «Front-end Developer (React)» та заповнив їхню досить не маленьку анкету. Мабуть на наступний день мені написала HR менеджер компанії що моя кандидатура їх зацікавила. Ми домовилися про співбесіду. На інтерв’ю ми досить мило поспілкувалися, HR сказала що я пройшов цей етап і запропонувала виконати тестове завдання. На виконання тестового конкретного дедлайну встановлено не було, але попросили зафіксувати скільки часу в годинах я витрачу на його виконання. Я погодився.
Завдання було досить об’ємним. На його виконання у мене пішов тиждень (на той час я працював на основній роботі на повний робочий день, тому завдання я виконував у вільний час вечорами). Я надіслав їм свою роботу, вказав скільки часу використав.
На наступний день мені написала HR про те, що вони запрошують мене на onboarding компанії (тобто період для ознайомлення та адаптації з практикою на реальному проекті терміном до 5 днів).
Я, звісно, дуже зрадів таким новинам!)
Ми ще раз зідзвонилися з HR-ом і обговорили всі деталі (це був четвер).
На наступний день (у п’ятнцю) я в срочному порядку беру на основній роботі відпустку на тиждень з наступного вівторка (як попередньо домовилися з HR-ом) і відразу повідомляю про це HR менеджера компанії. Вона мені відповіла що до кінця робочого дня відпише деталі.
Настав вечір, але вона нічого так і не написала. Я не дуже переймався з того приводу — у мене ще був понеділок.
У понеділок у першій половині дня я написав HR-у та нагадав про нашу домовленість. Вона відповіда що зараз на нараді і після відпише. Близько 16-ї я знову їй написав. HR відповіла що уточнює якісь деталі щодо мого виходу на роботу і до 18-ї дасть знати. Після 18-ї я почав трохи нервувати і писати їй чи ще все в силі?
І тут настав цей момент!
Близько 19-ї HR пише мені наступне:
«Team Leader перепроверил ещё раз ваше задание, соотношение качества кода и время исполнение, к сожалению, не соответствует минимальным критериям. К сожалению мы не сможем сотрудничать, на данный момент. Прошу прощение за недопонимание.»
Мене дуже обурила ця ситуація! Мене ніби ошпарили!
Я попросив її пояснити як так сталося?
Буквально через 10 хв. мені написав CEO PM Digital Transformation що я по витраченому часу на виконання завдання не пройшов по їх мінімальних критеріях. Але, нібито за мою наполегливість, пропонує мені onboarding, який стартує вже геть з іншої дати і тривалістю не 5 днів, а вже 2-а тижні, з першого дня на реальному проекті і з оплатою вже по заниженій ставці, не тій, яку вони озвучили спочатку.
Проблема в тому, що, навіть якщо закрити очі на все вище описане, я вже не можу змінити дату початку та тривалість своєї відпустки на поточній роботі!
Мене максимально обурює таке халатне відношення до кандидатів!
Я думаю — кожен зробить свої висновки!

Підтримали:  Nataliia Zakharchuk