PLVision

Київ, Харків, Львів, Одеса, Краків (Польща)

Сьогодні 2 роки, як я працюю в PLVision, і хочу поділитися своїми відчуттями про роботу в цій компанії.
Компанія розробляє продукти для комп’ютерних мереж, ця ніша стабільна і постійно розвивається, тому проекти тут — різнопланові.
Дають можливість не сумувати на роботі :). А досвідчені колеги-інженери і технічно підкований менеджмент — бути впевненим, що все вийде :)
Горизонтальна комунікація підтримується і заохочується: завжди є можливість звернутись до колег з питаннями чи за роз’ясненнями.

PLVision присутня у різноманітних міжнародних організаціях — OCP, Telecom Infra Project, Linux Foundation, де представляє свій бренд (!).
Компанію знають в цьому нішевому середовищі мережевих технологій, вона впізнавана і має репутацію.
Окрім проектів на зовнішніх клієнтів, компанія працює на майбутнє, вкладаючись у власні продукти, які допомагають у залученні нових клієнтів.
Проводиться регулярна інформативна (!) внутрішня комунікація про стан компанії в цілому, стан активних і майбутніх проектів.
Не дивлячись на всю ту кризову ситуацію, в якій знаходиться країна і галузь, компанія продовжує зростати, посилюватись та збільшувати команду інженерів в Україні.
Все це дає певну впевненість у тому, що робота «завтра» теж буде.

Окремо хочу відмітити піклування про своїх людей.
З початком повномасштабки був організований цілий штаб, який допомагав комусь виїхати, комусь — поселитись, а комусь, як мені, і перше, і друге.
Під час атак на енергетику компанія знову підставила плече, пропонуючи допомогу з купівлею «екофлоу», генераторів, старлінків і т.п. Я сам не користувався, але не відмітити це не можу.
Піти у відпустку не то що не проблема, а навпаки: пушають співробітників планувати відпустки і відпочивати :)

Обираючи PLVision свого часу, для мене було дуже важливо, що це компанія з українським корінням і виключно про-українською позицією.
Початок повномасштабки розкрив це у повній мірі: компанія допомагає грошима і скілами сама, як бізнес, а також закликає своїх співробітників підтримувати тих, кому це зараз потрібно.

Підтримали: Olha RemezТарас Леськів

Нажаль рекрутер компанії не побажав навіть повідомити про результати співбесіди,непрофейсійно як на мене.

Доброго дня, дякую за відгук. Дійсно ми з Вами спілкувались, щодо вакансій в PLVision кілька місяців тому. Провели короткий дзвінок, на якому проговорили Ваші та наші очікування від співпраці. Оскільки на той момент вакансії які б відповідали Вашому досвіду та очікуванням — в нас не було, ми домовились сконтактувати повторно, коли такі зявляться. Щойно такі вакансії будуть — сконтактуємо.

Работал в этой компании около 3х лет, в общем впечатления положительные. Понравилось что все проекты, на которых работал, были технической тематики. Жаль что было не так много задач для веб-разработчика.
Работал с разными командами, всегда получалось находить общий язык с другими разработчиками. Правда, при формировании команды стоило бы учитывать экспертизу разработчиков, а не только их уровень, т.к. senior python developer без опыта в веб-разработке != senior js developer :)
Менеджмент на проектах был отличный, менеджер всегда разбирался в технической части, успешно организовывал работу команды и коммуникацию с клиентом.
В компании регулярно проводятся performance review, но нужна активная позиция и личная инициатива чтобы они отражались на ЗП.

Вакансії PLVision

• Junior C Engineer, Київ, Львів, Одеса, Краків (Польща), віддалено