Plure

Негативний досвід.
Зв’язався зі мною Сергій, по вакансії Web-дизайнер.
Запропонував зробити тестове дизайн Квізу на будь-яку гру (мобільну версію).
Зробив 6-8 скринів моб версії сайта квізу. (затрачено 4-5 годин)
Скинув посиланням на фігму, Він відповід дякую перегляну і дам фідбек ( 3 липня)
Сьогодні вже 16 липня — навіть фідбеку немає, Написав йому дякую за фідбек — тиша
Не рекомендую витрачати час на тестові в компанії Plure.

Підтримали: Volodymyr Kliuiko

Нажаль компанія припинила своє існування десь саме в цей період, тому скоріше за все вже не було кому давати фідбек. Я, як хайрінг менеджер з технічної сторони, можу сказати, що абсолютно всім його давали.

Працюю в компанії уже близько півроку. Всі позитивні відгуки — правда. В Plure співробітники працюють віддалено, що дуже цінно, особливо під час війни.
Всі колеги дуже відкриті та уважні, завжди допоможуть з якимись труднощами. ЗП без затримок, все чітко :) Дуже рада, що потрапила в команду!

Працювала у HR-команді в компанії протягом року. Окрім стандартних рекрутерських задач, були також цікаві таски від HRD, які бустили знання та дозволяли використовувати нові інструменти в роботі. Щодо підходу в роботі — дуже тішуся, що моїй команді була важлива якість роботи, прагнення залишати позитивний досвід для кандидатів при наймі та чесний і прозорий рекрутинг. Дякую за можливіть побути частиною Plure)

Підтримали: Anastasiia DoroshenkoAnastasiia H

Одна из самых классных компаний, в которых я работала.
Очень внимательное руководство, которое поддерживает команду в непростое время.
Plure — это та самая компания, в которой ты можешь открыто сказать о своих проблемах даже СЕО, зная, что от тебя не отвернутся и всеми возможными способами помогут и поддержат — за что я безумно благодарна♥️
А еще классный продукт — ты реально видишь, как он растет, как развивается, как постоянно добавляется что-то новое — за что спасибо нашим тех. специалистам♥️
Также крутая команда, классные и веселые тимбилдинги — это то, ради чего тебе захочется приехать из другого города) И даже сейчас, когда собрать нас всех сложно — наши рекрутеры каждую неделю проводят классные мини игры, где задействованы все ребята, что очень круто, ведь благодаря этому ты можешь отвлечься от всего и лучше узнать коллег) И очень крутые подарки на все события связанные с проектом, праздники и др. Это то самое чувство, когда в аппке Новой Почты ты видишь какую-то посылку, но не знаешь, что это и от кого — распаковываешь и находишься в приятном шоке🤩

За довгий час, нарешті, знайшов місце де мені комфортно і не з’являється бажання почати шукати нову роботу. Суперський технічний склад команди, всі дійсно спеціалісти високого рівня. Компанія розвивається дуже швидко. Ті процеси, які ще не налаштовані, беруться до уваги і враховуються в майбутньому. Частково не вистачає певних плюшок/бонусів, але їх кількість з часом також збільшується, так що також не дуже проблема.