Plerdy

Львів

Працювала у Plerdy близько 2 років і маю лише чудові враження про цю компанію. Чудовий колектив, який завжди допоможе і підтримає. Комфортний офіс, смаколики)) Plerdy дуже перспективний та цікавий продукт і мені було нереально приємно працювати над ним, втілювати в життя круті проекти. Компанія відкрита до діалогу, чує своїх працівників, дає можливість пробувати і тестувати нові ідеї. Тут я отримала колосальний досвід, нові скіли і багато приємних спогадів) Дякую за співпрацю і бажаю команді нових вершин і класних досягнень :)

Дякую за чудові слова! Бажаю тобі успіхів та нових досягнень! :)

Працював у компанії Plerdy понад 2 роки на позиції SEO Specialist. Прекрасна компанія з прекрасними співробітниками! Відсутність будь — якої бюрократії дозволяє комунікувати абсолютно зі всіма членами компанії. Компанія надає всі можливості для розвитку, підвищення скілу та реалізації теорії на практиці. Окрема подяка CEO Андрію та SEO Team Lead Олександру, що направляли мої навички та вміння у правильному руслі і показували мої точки росту. Також слід відмітити колектив — він чудовий! Завжди можна не тільки провести весело час, а й отримати поради. Бажаю стрімкого росту компанії, збільшення штату та ще більше Enterprice проектів. Дякую вам за все, приємно було мати справу з професіоналами!)

Підтримали: Andriy Chornyy

Дуже дякую! Тобі теж успіхів та нових цілей!

У Plerdy я працювала трохи більше року, але це був однозначно дуже динамічний, цікавий та продуктивний рік! Компанія та команда активна, відкрита, підтримує нові ідеї та ініціативи, постійно росте та розвивається. Як Business Development Manager мала можливість попрацювати над різними проектами, зокрема і з великими міжнародними партнерами. Plerdy дуже перспективний продукт, працювати над яким цікаво та надихаюче. Дякую всій команді за гарний досвід :)

Підтримали: Andriy Chornyy

Дякую тобі за нові ідеї та бачення! Нових цілей та вершин!

Працював у Plerdy більше 1 року на посаді backend developer. Чудова приємна компанія яка дає можливвість швидко розвиватися. Завжди є в кого запитати поради, Дякую Андрійю за надану можливість працювати та розвивати проект. Також велике дякую Роману, великий майстер своєї справи (що не спитай, все знає)). Компанія неодмінно буде і надалі розиватися швидкими темпами.
Дякую, було приємно працювати!)

Підтримали: Andriy Chornyy

Дякую Богдан 🙏 тобі теж успіху у новому та ще більше розвитку!

Всем привет! )
Подала заявку на вакансию UI/UX Designer, выслали тестовое, которое состояло из трех этапов. Я уточнила насчет визуальной и функциональной части, могу ли я изменять UI и UX так как считаю нужным? На что мне ответили: " так, как считаете нужным"

На следующий день я отправила тестовое. Дали ответ достаточно быстро, что «не готовы продолжать общение по этой вакансии. Стиль не тот, что нам нужен». Это был весь фидбек, который я получила.
Я уточнила, что раннее спрашивала про стиль, на что мне ответили : " мы специально не писали про стиль, спасибо за внимание". Я спросила , какой стиль Вы бы хотели видеть, на что мне уже HR Вiкторiя не ответила.
Зайдя в Фигму, в мое тестовое, я заметила, что никто его даже не просматривал...

Не тратьте время на эту компанию!

Привіт Таїсіє 👋
Давайте розберемо все попорядку :)
1. Я вважаю не доречно рекомендувати людям щось про компанію, якщо Ви не працювали у Plerdy.
2. Я бачив Ваше тестове завдання, яке було не із трьох етапів, а мали три задачі — prnt.sc/21xFPi8qbQJy
3. Я не бачу сенсу з Вами сперечатися, я Вам дав коротку відповідь «Стиль не той, що нам треба». Я не буду Вас критикувати, лінія не там, кнопка не така, чи колір не той, великий шрифт, відступи малі, зайві елементи і тд. Я думаю, це глибока задача щодо порад у дизайні і це може робити комюніті Behance, Dribbble, Awwwards чи інші. Додайте, будь ласка, туди.
4. В тому і було завдання «Як вважаєте за потрібне», щоб побачити Ваш загальний стиль веб-дизайну. Тому що у Вашому портфоліо дуже складно зрозуміти стиль www.behance.net/denisenkotd24 Та й була підозра, що це все тестові завдання, жодного комерційного проєкту.

Ви залишили не обгрунтований коментар, будь ласка, зверніть увагу, що інші HR чи рекрутери теж їх читають dou.ua/...​siia-denysenko/feedbacks

Успіхів у пошуку, натхнення та наснаги.
Слава Україні! 💙💛

Дуже хороша компанія в якій я працювала. Дружня команда, висококваліфіковані, відкриті до обговорення і дискусії усі співробітники. Дружня навіть по сімейному тепла обстановка в офісі. Керівництво компанії дуже уважне до навчання і підвищення кваліфікації співробітників. Менеджмент на високому рівні. Комфотно та легко працювати з Андрієм Чорним. Дякую, що мала досвід працювати і навчатися у вашій компанії. Бажаю розвитку надалі!!!!

Підтримали: Andriy Chornyy

Пропрацювала на Plerdy 1,5 роки, чудовий колектив, приємна домашня обстановка. Отримала свій перший досвід роботи. Дякую за все! Бажаю успіхів!:)

Підтримали: Andriy Chornyy

Дякую! Успіхів у нових починаннях :)

Працювала у Plerdy приблизно 1,5 року. Проект, як на мене, розвивається семимильними кроками тому я дуже рада, що могла бути його частинкою.
Тут я дуже багато навчилась, зокрема тому що, якщо ти чогось не знаєш/не розумієш — тобі все розкажуть та допоможуть. Дуже комфортна атмосфера, умови праці та крутий колектив.
Дякую Plerdy за досвід і за все!
Бажаю тільки росту і успіхів!

Дякую! Тобі теж успіху у нових починаннях :) 🚀

Пощастило потрапити у команду Plerdy у ролі Business Development Manager.
Робота була динамічною, цікавою та насиченою; було багато комунікації з клієнтами; використовували нові підходи для того, аби забезпечити сервісу успішний вихід на ринок.
Компанія постійно розвивається, тому часу «засидітися» просто не буде.

Дякую за довіру у роботі й за чудовий колектив, у якому можна розвиватися професійно та завжди отримати підтримку!!! Успіху вам)

Підтримали: Andriy Chornyy

Працювала на Plerdy 2,5 роки. Проєкт дуже цікавий, а найголовніше перспективний.
Роботи завжди багато, тому точно нудно не буде. Просування SaaS продукту відрізняється від звичайного фізичного товару чи послуги, тому працюючи тут отримала колосальний досвід.
Керівництво завжди відкрите до обговорень, внесення певних змін у розпорядок, обов’язки та графік роботи.
Так як колектив не великий, всі один для одного стали рідними. Стараємось підтримувати зв’язок надалі.
В загальному Plerdy це місце де кожен зможе набути нових вмінь і знань, вирости як спеціаліст та спробувати нову сферу діяльності.
Дякую Андрію Чорному за можливість творити та втілювати власні ідеї для просування Plerdy.

Підтримали: Andriy Chornyy

Працював у Plerdy понад 2 роки. Цікавий проект, завжди була можливість вчитись та застосовувати нові знання на практиці. Дружній, веселий та відкритий колектив. Гнучкий графік та комфортна атмосфера. Зарплата регулярно переглядається. Керівництво відкрите до обговорення будь яких питань та пропозицій.

Підтримали: Olena HukAndriy Chornyy

Працював у компанії 2 роки. Робота у Plerdy це хороший шанс отримати важливий досвід та розуміння загальної специфіки просування SaaS продуктів націлених, зокрема, на західний ринок. Кожен у команді був активно задіяний у роботі над розвитком продукту та робив свій внесок у пошук нових ідей та шляхів просування Plerdy, хай навіть, інколи, і досить експериментальних. Так, дійсно, гнучкий графік та постійна підтримка CEO проекту — Андрія Чорного, який індивідуально координує та слідкує за навчанням кожного працівника.
Так як компанія досить невелика, у колективі завжди була досить таки сімейна атмосфера, а у нашому кабінеті тим більше. Чого тільки вартує фонова музика, незважаючи на все різноманіття жанрів якої, кімната не нагадувала приміщення сільської дискотеки, на відміну від сусіднього кабінету....жартую :)

Тож, дякую усім та бажаю майбутнього розвитку!

Підтримали: Olena HukOleg BlystivAndriy Chornyy

Plerdy- it компанія сімейного характеру, яка рада новим людям, зустрічає своєю теплою атмосферою. Керівництво завжди йде на поступки, гнучкий графік, тімбілдінги, настільний футбол та багато інших бенефітів. Мої погляди,як QA не залишались без уваги та майже завжди враховувались. Тож спасибі команді Plerdy за безцінний досвід та незабутні спогади)))

Підтримали: Olena HukAndriy Chornyy