Plerdy

Львов

Пощастило потрапити у команду Plerdy у ролі Business Development Manager.
Робота була динамічною, цікавою та насиченою; було багато комунікації з клієнтами; використовували нові підходи для того, аби забезпечити сервісу успішний вихід на ринок.
Компанія постійно розвивається, тому часу «засидітися» просто не буде.

Дякую за довіру у роботі й за чудовий колектив, у якому можна розвиватися професійно та завжди отримати підтримку!!! Успіху вам)

Працювала на Plerdy 2,5 роки. Проєкт дуже цікавий, а найголовніше перспективний.
Роботи завжди багато, тому точно нудно не буде. Просування SaaS продукту відрізняється від звичайного фізичного товару чи послуги, тому працюючи тут отримала колосальний досвід.
Керівництво завжди відкрите до обговорень, внесення певних змін у розпорядок, обов’язки та графік роботи.
Так як колектив не великий, всі один для одного стали рідними. Стараємось підтримувати зв’язок надалі.
В загальному Plerdy це місце де кожен зможе набути нових вмінь і знань, вирости як спеціаліст та спробувати нову сферу діяльності.
Дякую Андрію Чорному за можливість творити та втілювати власні ідеї для просування Plerdy.

Поддержали: Andriy Chornyy

Дуже дякую! :)

Працював у Plerdy понад 2 роки. Цікавий проект, завжди була можливість вчитись та застосовувати нові знання на практиці. Дружній, веселий та відкритий колектив. Гнучкий графік та комфортна атмосфера. Зарплата регулярно переглядається. Керівництво відкрите до обговорення будь яких питань та пропозицій.

Поддержали: Olena HukAndriy Chornyy

Працював у компанії 2 роки. Робота у Plerdy це хороший шанс отримати важливий досвід та розуміння загальної специфіки просування SaaS продуктів націлених, зокрема, на західний ринок. Кожен у команді був активно задіяний у роботі над розвитком продукту та робив свій внесок у пошук нових ідей та шляхів просування Plerdy, хай навіть, інколи, і досить експериментальних. Так, дійсно, гнучкий графік та постійна підтримка CEO проекту — Андрія Чорного, який індивідуально координує та слідкує за навчанням кожного працівника.
Так як компанія досить невелика, у колективі завжди була досить таки сімейна атмосфера, а у нашому кабінеті тим більше. Чого тільки вартує фонова музика, незважаючи на все різноманіття жанрів якої, кімната не нагадувала приміщення сільської дискотеки, на відміну від сусіднього кабінету....жартую :)

Тож, дякую усім та бажаю майбутнього розвитку!

Поддержали: Olena HukOleg BlystivAndriy Chornyy

Plerdy- it компанія сімейного характеру, яка рада новим людям, зустрічає своєю теплою атмосферою. Керівництво завжди йде на поступки, гнучкий графік, тімбілдінги, настільний футбол та багато інших бенефітів. Мої погляди,як QA не залишались без уваги та майже завжди враховувались. Тож спасибі команді Plerdy за безцінний досвід та незабутні спогади)))

Поддержали: Olena HukAndriy Chornyy