11 серпня 2018 11:53

Ihor Iaromenko, SWE в Google

Співбесідувався минулого року на позицію математика, весь процес зайняв місяць. Співбесіди з рекрутером і тімлідом пройшли нормально, а от співбесідам з менеджментом (особливо остання(прим.: яка відбулась, див. нижче) з головою київського офісу) варто приділити увагу:
Тебе зі старту починають обливати брудом, говорити, що ти ненадйіний працівник (хоча ніколи з тобою не працювали), що менеджмент завжди правий, що в тебе не повинно бути своєї думки, бо ти найманий працівник, а вони топ-менеджери, що хочеш набратись досвіду в «суперкрутій компанії плейтек», бо потім тебе засиплять пропозиціями рекрутери всіх світових компаній (серйозно ? і це мова не йшла тільки про гемблінгові компанії)
Також була призначена ще одна (п’ята!) співбесіда (ще з якимось менеджером), яка мала бути онлайн десь через тиждень після попередньої, але як виявилось її відмінили і мене не попередили(я про це дізнався хвилин 15 після початку «співбесіди»)

Единственное, чего я не понимаю: зачем Вы ждали последнее собеседование, если менеджмент так себя вёл?) Оправданно было бы попрощаться самому, если всё действительно настолько печально.

Співбесіду з першим менеджером я ще розглянув як якесь непорозуміння чи можливо стрес-тест, після другої вирішив, що навіть у випадку оферу — я його не прийму, але було цікаво чим це закінчиться!

Підтримали: Anton TokarVadym Serdiuk