Playson

Київ, Братислава (Словаччина), Cyprus, Malta

Нещодавно отримав офер від компанії і хотів би поділитися своїм досвідом по процесу найму. Все було на найвищому рівні, окрема подяка HR Анні, вона була дуже відкритою, було неймовірно приємно спілкуватися, у разі будь-яких труднощів або питань, Анна завжди допомагала та давала відповіді на всі запитання, які виникали у процесі. Завжди був неймовірно швидкий фідбек ( до одного дня), сам процес найму відбувався також досить швидко. Щодо самої роботи, то мені теж все дуже подобається, тут працюють дуже класні і відкриті люди. Перший робочий тиждень пройшов без стресу, завдяки підтримці і допомозі моїх колег. Перше враження від компанії залишилося дуже позитивним.

Підтримали: Ruslan Kravchuk

Добрый день. У меня отрицательный опыт
У меня месяц назад был разговор с Полиной Новиченко по поводу вакансии математик для разработки слот игр — я именно такой математик с полностью релевантным опытом работы, есть портфолио успешных проектов, все дела, так что в слот играх , считаю, я разобрался неплохо. Эта вакансия и сейчас висит на джине, Я ждал результата 2 недели и потом мне было отказано даже в собеседовании на основании того что «наші погляди на корпоративну культуру не повністю збігаються, тому ми не продовжуватимемо процес».
Это наглая ложь: во-первых потому что тема «поглядів на корпоративну культуру» даже не поднималась нами в разговоре , а во-вторых если бы это было так то нет необходимости ждать 2 недели чтобы мне отказать.
Я думаю истинная причина отказа в том что ваши работники не хотят брать на работу сильного игрока для того чтобы он не создавал им конкуренции, иначе я не понимаю что могло не понравиться. Полина мне сказала что решать брать меня на работу или нет Будет главный математик то есть мой прямой конкурент, в результате он не стал меня даже собеседовать.
Это всем известный закон Паркинсона: всем нужны рабы но не конкуренты. Лучше взять на работу слабого игрока и им командовать, чем сильного который потом может занять твоё место. На интересы бизнеса при этом работникам наплевать, они заботятся только о собственных интересах. А Полина при этом таких работников ещё и покрывает. Так что имеет место ещё и Круговая порука. Я с таким встречаюсь очень часто
Я считаю что сильной будет только та организация где подбором кадров занимаются высшее руководство,а не всякие там тимлиды и менеджеры проектов. Они будут подбирать только тех кто выгоден лично им а не организации.
Было бы интересно узнать истинную причину отказа, иначе я считаю что моя догадка правильная и не буду рекомендовать эту контору
Я желаю вам разобраться с подбором кадров вашей организации.
Чтобы у вас работали только лучшие специалисты
A также чистого неба! )

Підтримали: Дмитрий Шуляк

Вітаю, Антоне! Дякуємо за ваш коментар. Ми вдячні за виражений інтерес до нашої компанії та приділений час у процесі найму. Щодо вашого досвіду, нам дуже шкода, що співбесіда не пройшла так, як ви очікували.

У Playson ми дійсно приділяємо увагу корпоративній культурі, і це є одним із головних факторів під час відбору людей. У нас плоска структура без менеджерів, в якій всі співробітники мають можливість приймати рішення, в тому числі і при наймі в команду. На жаль, іноді наші погляди на корпоративну культуру можуть не повністю збігатися з очікуваннями кандидатів.

Бажаємо вам успіху у подальших пошуках роботи. Ми віримо, що ви знайдете місце, яке буде повністю відповідати вашим унікальним навичкам, досвіду та очікуванням.

Якщо у вас є додаткові питання, ви можете звʼязатись з нами безпосередньо. Бажаємо вам всього найкращого!

Best Regards,
Head of People&Culture at Playson
Ruslan Kravchuk

Нещодавно отримала оффер, шлях в компанії ще попереду, але вже зараз хочется подякувати за дуже приємний досвід від процесу найму! HR Анна була дуже чуйною, відкритою, докладно розповідала про компанію та процеси, завжди була на звʼязку, контролювала та підтримувала на всіх етапах. Фідбек кожного разу я отримувала за 1-3 днів, я вважаю, це досить швидко, як і весь процес. Від відгуку на вакансію до отримання офферу пройшло приблизно 20 днів
Всі етапи були цікаві, приємні та зовсім не стресові, з взаємоповагою, наче дружня бесіда, де я знайомилась з компанією, а вона зі мною.
Сподіваюсь, наш спільний шлях буде довгим та плідним)

Доброго дня, Маргарито!

Дякуємо вам за такий позитивний відгук щодо нашого процесу найму!

Ми завжди стараємося робити процес найму якомога приємнішим та ефективним для наших кандидатів, і раді, що вам сподобався ваш досвід. Ми віримо у важливість відкритої та своєчасної комунікації з кожним кандидатом, і ваші слова є підтвердженням того, що ми на правильному шляху. Ми дуже раді, що вам сподобався весь процес і ви змогли відчути корпоративну культуру ще на етапі найму.

Ми теж сподіваємося на плідну та довгу співпрацю!
Гарного дня.

Best wishes,
Head of People&Culture

Абсолютно погоджуюся з Василем. Особисто зіштовхнулася з некваліфікованим рекрутинг процесом в Playson. Також мала розмову з Марією Купчинською 21.12.22. Марія написала мені і запропонувала обрати час для співбесіди, 29.12. у нас відублася співбесіда на General Counsel на якій мені Марія сказала, що пришле завдання, яке так і не прислала. Наступного дня 30.12. я написала ще один імейл і уточнила про завдання, але вона не відповіла. 11.01. Марія написала мені, що була у відпустці і чи актуальне мені завдання. Оскільки я паралелньно навчалась і не була в досить активному пошуку я сказала, що завдання ще актуальне. 12.01 Марія прислала мені завдання і була зі мною в активній переписці. Я зробила завдання раніше вказаного терміну та відправила його Марії (15.01), на що не отримала ніякої відповіді. Наступного дня (16.01), я написала ще один імейл і уточнила ще раз по моєму завданню. З того часу 16.01. відповіді ніякої так і не було. Марія мені гарно на співбесіді представила компанію, але в подальшому сама ж і зіпсувала репутацію своєї компанії та свою як спеціаліста.

Доброго дня, Тетяно!

В першу чергу, хочу подякувати за небайдужість та коментар, який залишили.
Він допоміг нам виявити, де саме загубилась комунікація та детально розібратись в даному кейсі з командою. Ми переглянули всі листи, нотифікації від нашої CRM системи та гугл пошти й виявили, де саме трапився геп. Це допомогло нам впровадити практики, щоб таких кейсів більше не було.

Нам дуже прикро за дану ситуацію та ваш досвід як кандидата з нами, адже розуміємо наскільки критичний зворотній звʼязок!
Ще раз хочу подякувати, що не залишились осторонь й написали нам напряму!
Сподіваюсь ми зможемо змінити вашу думку в майбутньому щодо Playson, як роботодавця

З накращими побажаннями!
Head of People&Culture
Ruslan Kravchuk

Рекрутинг процесс залишає бажати кращого, довелось чекати на фідбек 9 днів, хоча з пані Марією Копчинською на прескріні домовлялись що через 3-4 дні буде зворотній зв’язок, рекрутер відповіла вже опісля, перепросила за затримку, пояснивши що була на лікарняному проте чіткого пояснення що саме було не так я досі не отримав, просто сказали що не готові рухатись далі, а потім просто вирішили ігнорувати мене в телеграмі

Доброго дня, Василь!

Дякую за зворотній звʼязок! Нам це допомагає робити досвід кандидатів з нами ще кращим. Дуже прикро, що ви зіштовхнулись із затримкою фідбека. Зазвичай, ми дійсно надаємо відповідь протягом 3-4 робочих днів. Проте через значний потік кандидатів, ми, на жаль, інколи можемо не встигнути у визначений проміжок часу. На ранніх етапах інтервʼю при відмовах ми не надаємо розгорнутий фідбек через причини описані вище.

Бачу, що у вашому випадку, через потік кандидатів та хворобу рекрутера, зворотній звʼязок по знайомству ви отримали через 7 робочих днів. Це для нас не оправдання, та хотілось надати більше контексту, чому сталась така ситуація.

Тим не менш, бажаємо вам успіху в пошуках роботи та абсолютно впевнені, що Ви знайдете роль та компанію, де ваші навики стануть ідеальним match-ем!

Best regards,
Head of HR at Playson
Ruslan Kravchuk

Працюю в компанії понад 8 років. Одне із ключових гасел компанії — «Найцінні́ше — це люди». Так було з першого дня роботи та залишається і сьогодні. Особливо актуально під час війни. Компанія сильно турбується про безпеку кожного та максимально можливо допомагає в скрутні часи. Колектив зацікавлений, щоб працювати було всім комфортно. Це стосується як оснащення, софту, страхування, офісу — все на найвищому рівні.
Кожен впливає на продукт та результат — тут це не пусті слова.
Керівництво постійно мотивують додатково, на початку кварталу можна почути про супер цілі на квартал (рік). Спочатку це звучить крейзі або неможливо, але коли кожна команда ділить супер мету на дрібні задачі то коли приходить той самий кінець кварталу не можеш повірити своїм очам на, що здатен колектив коли працюють профі своєї справи та отримують від того задоволення.
Playson це місце де люди постійно прогресують та розвиваються разом з компанією.

Работаю в компании довольно давно больше 6 лет. Могу сказать что впечатления самые позитивные!
Playson это развитие, потрясающий коллектив, а главное стабильность! Однозначно готов рекомендовать друзьям и знакомым!

Отличная компания и замечательно себя проявила в период войны в Украине.

+ высокий уровень культуры
+ work from anywhere
+ cистема бонусов и компенсаций
+ отпуска :)

#рекомендасьен

Не могу не происоединиться к отзывам коллег ниже. Сам работаю с Апреля 2021 и могу выделить только позитивные моменты!
+ высокая культура постановки задач. Независимо от отдела задачи приходят качественно сформулированные и зачастую не требующие уточнений
+ Хорошая политика относительно отпусков
+ Удобство и свобода выбора инструментов
+ Отсутсвие бюрократии
+ Работа из дома или из офиса
+ Зрелый менеджмент

Працюю з осені 2020.
фулл ремоут. все що треба для комфортної роботи надають. колектив — зрілих кваліфікованих спеціалістів над якими не потрібно стояти над душею. Всі орієнтовані на здоровий розвиток і приємну співпрацю. Нема пафосу і зіркової хвороби, немає орієнтації на кількість в «ущерб» якості. Скільки треба для якісного продукту — стільки і робимо, хоча зрештою коли кожен досвідчений фахівець — то виходить і швидко і якісно.
До цього працював в багатьох слотових компаніях різних рівнів як в офісі так і фріланс проєкти. В кожній компанії є свої плюси і мінуси , і те що для однієї людини мінус — для когось може бути плюсом.
Щодо Плейсон: (заманювати плюшками і розповідати все — не буду — бо то не повинно бути ціллю йти сюди, але вони є і вони досить вагомі — такі яких на своєму досвіді я не бачив навіть і в досить іменитих компаній). Дуже великий саппорт на підтримку не тільки тебе як спеціаліста а твоєї сімї вцілому, лікарняні та відпускні, навчання, крутий колектив де тебе цінують і за тебе будуть воювати (якщо звичайно і ти адекватний), компанія росте і розвивається.
В чому підвох я запитав колись — в тому що сюди не надто легко попасти, але на то є обєктивні причини, і то однозначно того варте.
Якщо ти шукаєш тусовок постійних , частих закордонних подорожей, розмовляти виключно англійською (для косгось плюс для когось мінус), закулісних інтриг ітд — то мабуть тобі не варто розглядати даний варіант.
Якщо ти хочеш СТАБІЛЬНО нормально працювати щоб тебе оточували адекватні кваліфіковані люди , нормально розвиватись , нормально отримувати фітбек — ю ар велком.
Нормально робиш — нормально буде.

На сайті Digital Ukraine (копія сторінки digitalukraine.com.ua в архіві web.archive.org за 6 липня 2021 року) в списку «наші члени та партнери» є логотип компанії схожий на ваш.

Чи можете ви підтвердити інформацію про підтримку «Дія City» або голосно спростувати можливу маніпуляцію від «Дія City»?

Відповідь на питання важливе для спеціалістів які підтримали петицію Стоп Дія Сіті!

Підтримали: Evgenii ChornyiMykhailo Horshenin

Доброго дня, Ярославе!
Дякую за запитання-відгук. На рівні компанії ми і справді підтримуємо проект «Дія City», адже він націлений на більш прозору систему ведення IT-бізнесу в Україні:
— прозоре працевлаштування компанією своїх співробітників з повною заробітною платою в штат зі спрощеною системою оподаткування
— усунення законодавчих прогалин і колізій щодо розподілу прав на службові замовлення, а також усунення non-compete, non-solicit agreeements
— краща система щодо залучення іноземних інвестицій та інше.

Ми як і всі інші пітримуємо IT-спільноту і вважаємо, що активна позиція спільноти лише підвищить шанси на успіх даного проекту.

Работаю с Февраля 2021 года.
Работаю удаленно.
На данный момент вижу только плюсы:
1. Свобода в выборе инструментария решения проблем
2. Поддержка от коллег, коллективная помощь в решении проблем
3. Передовые технологии
4. Проявление креативности при решении задач приветствуется
5. Прекрасный менеджент
6. Отсутствие бюрократических проволочек

Отдельно хочу выделить HR персонал, меня так, круто не интевьюировали за все мои 14 лет опыта в ИТ индустрии)

Очень понравились позитивная атмосфера в компании, возможность получить бесценный опыт и поддержку от профессионалов своего дела.

Также среди плюсов — удобный красивый офис, компенсация профессиональных курсов и забота о здоровье сотрудников (ряд медицинских услуг, свежие фрукты на кухне, свой спортзал).

Працюю тут з 12 січня 2021.
Поки що бачу лише плюси:
— можна працювати з дому, а можна з офісу
— адекватні колеги
— достатньо прозорі правила в компанії
— є цікаві задачі для росту

+ зрелый менеджмент и опытные команды
+ отличные процессы и постоянное улучшение
+ возможность удаленной работать
+ прозрачные цели компании и система бонусов
+ нет бюрократии с time tracking
+ отличная система отпусков

#рекомендасьон :)

Если вы целеустремленный, ответственный и креативный человек, то Playson именно та компания, где вы можете развиваться и получать удовольствие от работы. С трудом верилось, что всё то хорошее, что написано о компании Playson правда, что такое существует. Пришел в компанию чуть меньше года назад, но уже за это время реализовал несколько ИТ проектов. Все сотрудники компании — это не только прекрасные профессионалы своего дела, но и отзывчивые коллеги. В первый же день работы Вам выдают новое топовое оборудование и на протяжении испытательного срока беспокоятся и переживают о ваших успехах и адаптации на новом рабочем месте. Компания Playson не похожа ни на одну другую из компаний, где мне доводилось работать раньше. Сотрудник и его успехи здесь на первом месте, потому что здоровый сотрудник — здоровая компания! Спросите, готов ли я порекомендовать компанию Playson своим друзьям и знакомым? — отвечу категорично Да!

На данный момент переименовали в Playson UA

Вакансії Playson