Playson

Київ, Братислава (Словаччина), Cyprus, Malta

8 квітня 2023 21:41

tetiana shevchenko

Абсолютно погоджуюся з Василем. Особисто зіштовхнулася з некваліфікованим рекрутинг процесом в Playson. Також мала розмову з Марією Купчинською 21.12.22. Марія написала мені і запропонувала обрати час для співбесіди, 29.12. у нас відублася співбесіда на General Counsel на якій мені Марія сказала, що пришле завдання, яке так і не прислала. Наступного дня 30.12. я написала ще один імейл і уточнила про завдання, але вона не відповіла. 11.01. Марія написала мені, що була у відпустці і чи актуальне мені завдання. Оскільки я паралелньно навчалась і не була в досить активному пошуку я сказала, що завдання ще актуальне. 12.01 Марія прислала мені завдання і була зі мною в активній переписці. Я зробила завдання раніше вказаного терміну та відправила його Марії (15.01), на що не отримала ніякої відповіді. Наступного дня (16.01), я написала ще один імейл і уточнила ще раз по моєму завданню. З того часу 16.01. відповіді ніякої так і не було. Марія мені гарно на співбесіді представила компанію, але в подальшому сама ж і зіпсувала репутацію своєї компанії та свою як спеціаліста.

Доброго дня, Тетяно!

В першу чергу, хочу подякувати за небайдужість та коментар, який залишили.
Він допоміг нам виявити, де саме загубилась комунікація та детально розібратись в даному кейсі з командою. Ми переглянули всі листи, нотифікації від нашої CRM системи та гугл пошти й виявили, де саме трапився геп. Це допомогло нам впровадити практики, щоб таких кейсів більше не було.

Нам дуже прикро за дану ситуацію та ваш досвід як кандидата з нами, адже розуміємо наскільки критичний зворотній звʼязок!
Ще раз хочу подякувати, що не залишились осторонь й написали нам напряму!
Сподіваюсь ми зможемо змінити вашу думку в майбутньому щодо Playson, як роботодавця

З накращими побажаннями!
Head of People&Culture