Playson

Київ, Братислава (Словаччина), Cyprus, Malta

29 березня 2023 1:02

Василь Воєдило, Javascript Developer

Рекрутинг процесс залишає бажати кращого, довелось чекати на фідбек 9 днів, хоча з пані Марією Копчинською на прескріні домовлялись що через 3-4 дні буде зворотній зв’язок, рекрутер відповіла вже опісля, перепросила за затримку, пояснивши що була на лікарняному проте чіткого пояснення що саме було не так я досі не отримав, просто сказали що не готові рухатись далі, а потім просто вирішили ігнорувати мене в телеграмі

Доброго дня, Василь!

Дякую за зворотній звʼязок! Нам це допомагає робити досвід кандидатів з нами ще кращим. Дуже прикро, що ви зіштовхнулись із затримкою фідбека. Зазвичай, ми дійсно надаємо відповідь протягом 3-4 робочих днів. Проте через значний потік кандидатів, ми, на жаль, інколи можемо не встигнути у визначений проміжок часу. На ранніх етапах інтервʼю при відмовах ми не надаємо розгорнутий фідбек через причини описані вище.

Бачу, що у вашому випадку, через потік кандидатів та хворобу рекрутера, зворотній звʼязок по знайомству ви отримали через 7 робочих днів. Це для нас не оправдання, та хотілось надати більше контексту, чому сталась така ситуація.

Тим не менш, бажаємо вам успіху в пошуках роботи та абсолютно впевнені, що Ви знайдете роль та компанію, де ваші навики стануть ідеальним match-ем!

Best regards,
Head of HR at Playson