Playson

Київ, Братислава (Словаччина), Cyprus, Malta

31 серпня 2021 16:12

Andriy Levitskiy, Senior animator в Playson

Працюю з осені 2020.
фулл ремоут. все що треба для комфортної роботи надають. колектив — зрілих кваліфікованих спеціалістів над якими не потрібно стояти над душею. Всі орієнтовані на здоровий розвиток і приємну співпрацю. Нема пафосу і зіркової хвороби, немає орієнтації на кількість в «ущерб» якості. Скільки треба для якісного продукту — стільки і робимо, хоча зрештою коли кожен досвідчений фахівець — то виходить і швидко і якісно.
До цього працював в багатьох слотових компаніях різних рівнів як в офісі так і фріланс проєкти. В кожній компанії є свої плюси і мінуси , і те що для однієї людини мінус — для когось може бути плюсом.
Щодо Плейсон: (заманювати плюшками і розповідати все — не буду — бо то не повинно бути ціллю йти сюди, але вони є і вони досить вагомі — такі яких на своєму досвіді я не бачив навіть і в досить іменитих компаній). Дуже великий саппорт на підтримку не тільки тебе як спеціаліста а твоєї сімї вцілому, лікарняні та відпускні, навчання, крутий колектив де тебе цінують і за тебе будуть воювати (якщо звичайно і ти адекватний), компанія росте і розвивається.
В чому підвох я запитав колись — в тому що сюди не надто легко попасти, але на то є обєктивні причини, і то однозначно того варте.
Якщо ти шукаєш тусовок постійних , частих закордонних подорожей, розмовляти виключно англійською (для косгось плюс для когось мінус), закулісних інтриг ітд — то мабуть тобі не варто розглядати даний варіант.
Якщо ти хочеш СТАБІЛЬНО нормально працювати щоб тебе оточували адекватні кваліфіковані люди , нормально розвиватись , нормально отримувати фітбек — ю ар велком.
Нормально робиш — нормально буде.