Playson

Київ, Братислава (Словаччина), Cyprus, Malta

6 липня 2021 13:10

Ярослав Характерник, Golang Developer в DocHQ

На сайті Digital Ukraine (копія сторінки digitalukraine.com.ua в архіві web.archive.org за 6 липня 2021 року) в списку «наші члени та партнери» є логотип компанії схожий на ваш.

Чи можете ви підтвердити інформацію про підтримку «Дія City» або голосно спростувати можливу маніпуляцію від «Дія City»?

Відповідь на питання важливе для спеціалістів які підтримали петицію Стоп Дія Сіті!

Підтримали:  Evgenii Chornyi Mykhailo Horshenin

Доброго дня, Ярославе!
Дякую за запитання-відгук. На рівні компанії ми і справді підтримуємо проект «Дія City», адже він націлений на більш прозору систему ведення IT-бізнесу в Україні:
— прозоре працевлаштування компанією своїх співробітників з повною заробітною платою в штат зі спрощеною системою оподаткування
— усунення законодавчих прогалин і колізій щодо розподілу прав на службові замовлення, а також усунення non-compete, non-solicit agreeements
— краща система щодо залучення іноземних інвестицій та інше.

Ми як і всі інші пітримуємо IT-спільноту і вважаємо, що активна позиція спільноти лише підвищить шанси на успіх даного проекту.

Підтримали: Arsen Petrosov

Ruslan Kravchuk, дякую за відповідь:

Доброго дня, Ярославе!
— краща система щодо залучення іноземних інвестицій та інше.

Ось вам дані:
80% ІТ-спеціалістів проти Дія City. Результати опитування щодо Дія City

Головне юридичне управління апарату Верховної Ради України у своїх зауваженнях вказало, що законопроєкт № 4303 порушує статті 1, 3, 13, 41, 42, 92 Конституції, та рекомендувало законопроєкт відхилити.

Навіть вже створили нову петицію Стоп Дія Сіті! Ветувати