Playson

Киев, Cyprus, Malta

Не могу не происоединиться к отзывам коллег ниже. Сам работаю с Апреля 2021 и могу выделить только позитивные моменты!
+ высокая культура постановки задач. Независимо от отдела задачи приходят качественно сформулированные и зачастую не требующие уточнений
+ Хорошая политика относительно отпусков
+ Удобство и свобода выбора инструментов
+ Отсутсвие бюрократии
+ Работа из дома или из офиса
+ Зрелый менеджмент

Поддержали: Ruslan Kravchuk

Працюю з осені 2020.
фулл ремоут. все що треба для комфортної роботи надають. колектив — зрілих кваліфікованих спеціалістів над якими не потрібно стояти над душею. Всі орієнтовані на здоровий розвиток і приємну співпрацю. Нема пафосу і зіркової хвороби, немає орієнтації на кількість в «ущерб» якості. Скільки треба для якісного продукту — стільки і робимо, хоча зрештою коли кожен досвідчений фахівець — то виходить і швидко і якісно.
До цього працював в багатьох слотових компаніях різних рівнів як в офісі так і фріланс проєкти. В кожній компанії є свої плюси і мінуси , і те що для однієї людини мінус — для когось може бути плюсом.
Щодо Плейсон: (заманювати плюшками і розповідати все — не буду — бо то не повинно бути ціллю йти сюди, але вони є і вони досить вагомі — такі яких на своєму досвіді я не бачив навіть і в досить іменитих компаній). Дуже великий саппорт на підтримку не тільки тебе як спеціаліста а твоєї сімї вцілому, лікарняні та відпускні, навчання, крутий колектив де тебе цінують і за тебе будуть воювати (якщо звичайно і ти адекватний), компанія росте і розвивається.
В чому підвох я запитав колись — в тому що сюди не надто легко попасти, але на то є обєктивні причини, і то однозначно того варте.
Якщо ти шукаєш тусовок постійних , частих закордонних подорожей, розмовляти виключно англійською (для косгось плюс для когось мінус), закулісних інтриг ітд — то мабуть тобі не варто розглядати даний варіант.
Якщо ти хочеш СТАБІЛЬНО нормально працювати щоб тебе оточували адекватні кваліфіковані люди , нормально розвиватись , нормально отримувати фітбек — ю ар велком.
Нормально робиш — нормально буде.

На сайті Digital Ukraine (копія сторінки digitalukraine.com.ua в архіві web.archive.org за 6 липня 2021 року) в списку «наші члени та партнери» є логотип компанії схожий на ваш.

Чи можете ви підтвердити інформацію про підтримку «Дія City» або голосно спростувати можливу маніпуляцію від «Дія City»?

Відповідь на питання важливе для спеціалістів які підтримали петицію Стоп Дія Сіті!

Поддержали: ЕвгенийMykhailo Horshenin

Доброго дня, Ярославе!
Дякую за запитання-відгук. На рівні компанії ми і справді підтримуємо проект «Дія City», адже він націлений на більш прозору систему ведення IT-бізнесу в Україні:
— прозоре працевлаштування компанією своїх співробітників з повною заробітною платою в штат зі спрощеною системою оподаткування
— усунення законодавчих прогалин і колізій щодо розподілу прав на службові замовлення, а також усунення non-compete, non-solicit agreeements
— краща система щодо залучення іноземних інвестицій та інше.

Ми як і всі інші пітримуємо IT-спільноту і вважаємо, що активна позиція спільноти лише підвищить шанси на успіх даного проекту.

Работаю с Февраля 2021 года.
Работаю удаленно.
На данный момент вижу только плюсы:
1. Свобода в выборе инструментария решения проблем
2. Поддержка от коллег, коллективная помощь в решении проблем
3. Передовые технологии
4. Проявление креативности при решении задач приветствуется
5. Прекрасный менеджент
6. Отсутствие бюрократических проволочек

Отдельно хочу выделить HR персонал, меня так, круто не интевьюировали за все мои 14 лет опыта в ИТ индустрии)

Поддержали: Anastasiia NikolovaRuslan Kravchuk

Очень понравились позитивная атмосфера в компании, возможность получить бесценный опыт и поддержку от профессионалов своего дела.

Также среди плюсов — удобный красивый офис, компенсация профессиональных курсов и забота о здоровье сотрудников (ряд медицинских услуг, свежие фрукты на кухне, свой спортзал).

Поддержали: Ruslan Kravchuk

Працюю тут з 12 січня 2021.
Поки що бачу лише плюси:
— можна працювати з дому, а можна з офісу
— адекватні колеги
— достатньо прозорі правила в компанії
— є цікаві задачі для росту

+ зрелый менеджмент и опытные команды
+ отличные процессы и постоянное улучшение
+ возможность удаленной работать
+ прозрачные цели компании и система бонусов
+ нет бюрократии с time tracking
+ отличная система отпусков

#рекомендасьон :)

Если вы целеустремленный, ответственный и креативный человек, то Playson именно та компания, где вы можете развиваться и получать удовольствие от работы. С трудом верилось, что всё то хорошее, что написано о компании Playson правда, что такое существует. Пришел в компанию чуть меньше года назад, но уже за это время реализовал несколько ИТ проектов. Все сотрудники компании — это не только прекрасные профессионалы своего дела, но и отзывчивые коллеги. В первый же день работы Вам выдают новое топовое оборудование и на протяжении испытательного срока беспокоятся и переживают о ваших успехах и адаптации на новом рабочем месте. Компания Playson не похожа ни на одну другую из компаний, где мне доводилось работать раньше. Сотрудник и его успехи здесь на первом месте, потому что здоровый сотрудник — здоровая компания! Спросите, готов ли я порекомендовать компанию Playson своим друзьям и знакомым? — отвечу категорично Да!

Поддержали: Anastasiia NikolovaRuslan Kravchuk

На данный момент переименовали в Playson UA