Playson

Київ, Братислава (Словаччина), Cyprus, Malta

Працюю в компанії понад 8 років. Одне із ключових гасел компанії — «Найцінні́ше — це люди». Так було з першого дня роботи та залишається і сьогодні. Особливо актуально під час війни. Компанія сильно турбується про безпеку кожного та максимально можливо допомагає в скрутні часи. Колектив зацікавлений, щоб працювати було всім комфортно. Це стосується як оснащення, софту, страхування, офісу — все на найвищому рівні.
Кожен впливає на продукт та результат — тут це не пусті слова.
Керівництво постійно мотивують додатково, на початку кварталу можна почути про супер цілі на квартал (рік). Спочатку це звучить крейзі або неможливо, але коли кожна команда ділить супер мету на дрібні задачі то коли приходить той самий кінець кварталу не можеш повірити своїм очам на, що здатен колектив коли працюють профі своєї справи та отримують від того задоволення.
Playson це місце де люди постійно прогресують та розвиваються разом з компанією.

Работаю в компании довольно давно больше 6 лет. Могу сказать что впечатления самые позитивные!
Playson это развитие, потрясающий коллектив, а главное стабильность! Однозначно готов рекомендовать друзьям и знакомым!

Отличная компания и замечательно себя проявила в период войны в Украине.

+ высокий уровень культуры
+ work from anywhere
+ cистема бонусов и компенсаций
+ отпуска :)

#рекомендасьен

Не могу не происоединиться к отзывам коллег ниже. Сам работаю с Апреля 2021 и могу выделить только позитивные моменты!
+ высокая культура постановки задач. Независимо от отдела задачи приходят качественно сформулированные и зачастую не требующие уточнений
+ Хорошая политика относительно отпусков
+ Удобство и свобода выбора инструментов
+ Отсутсвие бюрократии
+ Работа из дома или из офиса
+ Зрелый менеджмент

Працюю з осені 2020.
фулл ремоут. все що треба для комфортної роботи надають. колектив — зрілих кваліфікованих спеціалістів над якими не потрібно стояти над душею. Всі орієнтовані на здоровий розвиток і приємну співпрацю. Нема пафосу і зіркової хвороби, немає орієнтації на кількість в «ущерб» якості. Скільки треба для якісного продукту — стільки і робимо, хоча зрештою коли кожен досвідчений фахівець — то виходить і швидко і якісно.
До цього працював в багатьох слотових компаніях різних рівнів як в офісі так і фріланс проєкти. В кожній компанії є свої плюси і мінуси , і те що для однієї людини мінус — для когось може бути плюсом.
Щодо Плейсон: (заманювати плюшками і розповідати все — не буду — бо то не повинно бути ціллю йти сюди, але вони є і вони досить вагомі — такі яких на своєму досвіді я не бачив навіть і в досить іменитих компаній). Дуже великий саппорт на підтримку не тільки тебе як спеціаліста а твоєї сімї вцілому, лікарняні та відпускні, навчання, крутий колектив де тебе цінують і за тебе будуть воювати (якщо звичайно і ти адекватний), компанія росте і розвивається.
В чому підвох я запитав колись — в тому що сюди не надто легко попасти, але на то є обєктивні причини, і то однозначно того варте.
Якщо ти шукаєш тусовок постійних , частих закордонних подорожей, розмовляти виключно англійською (для косгось плюс для когось мінус), закулісних інтриг ітд — то мабуть тобі не варто розглядати даний варіант.
Якщо ти хочеш СТАБІЛЬНО нормально працювати щоб тебе оточували адекватні кваліфіковані люди , нормально розвиватись , нормально отримувати фітбек — ю ар велком.
Нормально робиш — нормально буде.

На сайті Digital Ukraine (копія сторінки digitalukraine.com.ua в архіві web.archive.org за 6 липня 2021 року) в списку «наші члени та партнери» є логотип компанії схожий на ваш.

Чи можете ви підтвердити інформацію про підтримку «Дія City» або голосно спростувати можливу маніпуляцію від «Дія City»?

Відповідь на питання важливе для спеціалістів які підтримали петицію Стоп Дія Сіті!

Підтримали: ЕвгенийMykhailo Horshenin

Доброго дня, Ярославе!
Дякую за запитання-відгук. На рівні компанії ми і справді підтримуємо проект «Дія City», адже він націлений на більш прозору систему ведення IT-бізнесу в Україні:
— прозоре працевлаштування компанією своїх співробітників з повною заробітною платою в штат зі спрощеною системою оподаткування
— усунення законодавчих прогалин і колізій щодо розподілу прав на службові замовлення, а також усунення non-compete, non-solicit agreeements
— краща система щодо залучення іноземних інвестицій та інше.

Ми як і всі інші пітримуємо IT-спільноту і вважаємо, що активна позиція спільноти лише підвищить шанси на успіх даного проекту.

Работаю с Февраля 2021 года.
Работаю удаленно.
На данный момент вижу только плюсы:
1. Свобода в выборе инструментария решения проблем
2. Поддержка от коллег, коллективная помощь в решении проблем
3. Передовые технологии
4. Проявление креативности при решении задач приветствуется
5. Прекрасный менеджент
6. Отсутствие бюрократических проволочек

Отдельно хочу выделить HR персонал, меня так, круто не интевьюировали за все мои 14 лет опыта в ИТ индустрии)

Очень понравились позитивная атмосфера в компании, возможность получить бесценный опыт и поддержку от профессионалов своего дела.

Также среди плюсов — удобный красивый офис, компенсация профессиональных курсов и забота о здоровье сотрудников (ряд медицинских услуг, свежие фрукты на кухне, свой спортзал).

Працюю тут з 12 січня 2021.
Поки що бачу лише плюси:
— можна працювати з дому, а можна з офісу
— адекватні колеги
— достатньо прозорі правила в компанії
— є цікаві задачі для росту

+ зрелый менеджмент и опытные команды
+ отличные процессы и постоянное улучшение
+ возможность удаленной работать
+ прозрачные цели компании и система бонусов
+ нет бюрократии с time tracking
+ отличная система отпусков

#рекомендасьон :)

Если вы целеустремленный, ответственный и креативный человек, то Playson именно та компания, где вы можете развиваться и получать удовольствие от работы. С трудом верилось, что всё то хорошее, что написано о компании Playson правда, что такое существует. Пришел в компанию чуть меньше года назад, но уже за это время реализовал несколько ИТ проектов. Все сотрудники компании — это не только прекрасные профессионалы своего дела, но и отзывчивые коллеги. В первый же день работы Вам выдают новое топовое оборудование и на протяжении испытательного срока беспокоятся и переживают о ваших успехах и адаптации на новом рабочем месте. Компания Playson не похожа ни на одну другую из компаний, где мне доводилось работать раньше. Сотрудник и его успехи здесь на первом месте, потому что здоровый сотрудник — здоровая компания! Спросите, готов ли я порекомендовать компанию Playson своим друзьям и знакомым? — отвечу категорично Да!

На данный момент переименовали в Playson UA

Вакансії Playson