31 відгук

студія з руснявим корінням. в компанії працюють зрадники та проросійські українці. Не рекомендую до співпраці, як і будь-яку русняву компанію

Підтримали: Дмитрий Шуляк

Playrix закидала мене скаргами на LinkedIn, тому мою сторінку було заблоковано.
Дякую Playrix та політиці LinkedIn...

Працюю над розблокуванням профілю.

Як ви себе почуваєте фінансуючи рашистських террористів? Все добре? Коли почнете спеціально операцію по закриттю офісу в Україні? Подбайте про своїх рашистських співробітників, та валіть за руським військом кораблем!

Підтримують вбивства українців та анексію українських територій. Ведуть свою діяльність в російській дірі, свій офіс не закривають, фінансують російських терористів на чолі з виродком Путіним.

Support the killings of Ukrainians and the annexation of Ukrainian territories. They operate in a Russian hole, do not close their office, and finance Russian terrorists led by the freak Putin.

Ви серйозно не помічали що йде війна? у вас певно офіс в Харкові і там бомблять тільки військові обєкти, а працівники спокійно ходять на роботу? Не все так однозначно, Україна хотіла напасти на Росію та Білорусь і ви покажете звідки планувався напад?

Ви зашкварились, це будуть памятати завжди

Певно коли працівники в Харкові кажуть що прилетіло щось поруч, ви кажете «Петя, нельзя говорить про военную специальную операцию»

Йдіть під три чорти, накрийтеся в своєму любому кацапстані залізною завісою та їб-ть там місцевих ваньків хоч рачки, хоч паравозіком, їм таке цілком нормас

Хвойд рекрутерів залиште, я все ще маю намір відкрити low cost бордель.

Тим не менш, не відміняючи того факту, що ви підкацапники, один момент: домен playrix.careers і справді створено чи не на днях (2022-04-22T14:06:18Z)

В будь-якому випадку, це не доводить, що він не ваш (навіть тут в профайлі на ДОУ вказали якийсь лівий plrx.me, тобто має місце фєтіш реєстрації доменів); тобто, знаючи софтскіловість свого персоналу запросто могли самі під їх зашквари створити окремий домен. Але навіть якщо припустити, що таким чином хтось вирішив обмазати вас всіх таких гарнюніх гівном... скажу так: шкварчати шарага почала ДО, а була б нормальною, то зараз би й не налипало.

Якщо хтось не знав, як виглядає корпоративна «етика» Playrix...

Кілька днів тому мені пошту впала пропозиції від їх компанії щодо працевлаштування на позицію Junior Front-end розробника, я звісно зрадів, оскільки знаходжусь в активному пошуці роботи.
Тому вирішив погодитись, але вже наступного дня отримав цікавий лист, з описом корпоративної «етики» Playrix, де було вказано прохання не обговорювати війну, або ж як сказала HR «спєциальную ваєнную апєрацию»...

На це я звісно відмовився та побажав гарного плавання, але у відповідь отримав повідомлення, що все не так однозначно та ніхто не знає правди... У додачу отримав маніпуляції, про те що я не зможу знайти роботу в такий складний час)
Особисто я готовий шукати роботу ще скільки завгодно, аби тільки не працювати з компанією, яка ставить свої фінансові інтереси вище тисяч людських життів.

Playrix, всидіти на двох стільцях не вийде, вдалого плавання у напрямку російського воєнного корабля...

Цікаво, Cancel culture працює в нас?)😉

Слава Україні 🇺🇦

Дмитро, доброго дня!

Мене звати Анастасія Кравченко, я займаю позицію Talent Manager у компанії Playrix та хотіла би дати офіційний коментар від імені компанії і команди рекрутингу.

Для спілкування із кандидатами наша команда використовує поштові адреси у домені @playrix.com. Вказаний у листуванні домен не належить компанії, ніколи їй не належав та був створений кілька днів тому невідомими нам особами www.namecheap.com/...​lt?domain=playrix.careers

Нам дуже прикро, що трапилася ця ситуація — людина, яка писала вам, не є співробітником групи компаній Playrix. Моя пошта: [email protected].

Другий місяць війни України з росією. Ви досі в нас працюєте? Мені щойно прийшла пропозиція від рекрутерки, само собою, російською мовою.
Єдине що хочу побажати — такої ж ракети, яка недавно пролетіла в мене над домом, кожному вашому московиту. Особливо тим, хто «внєпалітіки» і «мизамір».

Не рекомендую работать в данной компании

Підтримали: Alex ZhukovOleg KT RexMaksym Beliba

Работаю в Playrix почти год.
Здесь действительно классная атмосфера, теплые отношения внутри команды, при этом есть все возможности реализовать свои идеи, расти профессионально и работать откуда угодно.

Особенный отклик находят благотворительные инициативы внутри компании: например, Конкурс грантов среди сотрудников или перевод спортивных достижений в материальную помощь фондам.

Очень удобен гибкий график, нет трекинга рабочих часов, поэтому можно совмещать рабочие задачи и личные дела без лишних согласований.

В Playrix очень высокая концентрация талантов из разных стран и десятков городов. У ребят можно учиться, работать side by side и реализовывать по-настоящему крутые проекты. При такой плотности экспертов планка для «входа» в компании также высока: этого не нужно бояться, но нужно быть готовым к тому, что здесь главный фокус — результат и качество.

Підтримали: Playrix

Работал тут чуть больше года на позиции Python developer в удалённом формате.

По пунктам:
1. большой объём внутренней документации на абсолютно все случаи жизни.
2. работа по трудовому договору, зп по рынку (налоги, да, 40% платила компания)
3. жирная страховка на себя и детей, компенсация коворкинга, занятий спортом, покупки мебели и прочее.
4. много мержа на работника и детей (на НГ и день защиты детей), на столько много, что в чате обсуждали вопрос отмены такого большого количества подарков из-за того, что те кто работают пару лет уже нет кому передаривать. Подарки действительно полезные для отдыха типа кружек, термосов, пледов, дождевиков, младший сын ходит с подаренным рюкзаком в школу. И все это отменного качества.
5. Хорошая команда, толковый менеджмент

Ушел из-за динамичности, немного не про мой характер, и из-за скиллов, за год так и не смог сильно в геймдев погрузиться — как и везде в продукте развивается очень узкая специализация, что не очень понравилось.

Отличная компания. Недавно отметил 3 года тут.
Полностью белая ЗП, официальное трудоустройство. Страховка на сотрудника и детей. Компенсация спорта, подарки на всякие праздники и сотрудникам и детям.
Крутецкий офис в центре города, вкусная еда в ресторане в этом же БЦ, всякие другие плюшки.
По желанию- удаленная работа- мы работали удаленно, пока это не было мейнстримом)
Раньше было много командировок и ивентов, с приходом карантина их свернули, сейчас помаленьку возвращают обратно.

Гибкий рабочий график, отличнейшая команда, есть условия для развития и роста.
Понятные задачи, замечательная продуктивная культура, открытые прозрачные ожидания от менеджмента.
Справедливый подход к сотрудникам.

Многие пугаются объемного тестового задания, я , например, в первый раз тоже испугался, зато через пару лет, с новыми скиллами сделал и все получилось отлично.

На заметочку ашарам: если вы на самом деле хотите переманить специалиста то попробуйте рассказать о компании а не дать ссылку на сайт, и не забудьте заинтересовать чем-то. Плохие ашары, не делайте так больше.