1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Треш компанія, без співбесіди одразу відправляє об’ємне тестове завдання, щоб за них зробили ж їх роботу🤦🏻‍♀️

Анна, вітаю. Справді, коли починали відбір на вакансію, на яку ви подавались, мали 200+ відгуків протягом 3 днів. Через велику кількість відгуків ми вирішили протестувати флоу «відгук-тестове завдання-співбесіда». Згодом зрозуміли, що втрачаємо кандидатів, і повернулись до стандартного флоу «відгук-співбсіда-тестове». Після зміни процесу знайшли кандидата, який чудово виконав тестове завдання. Шкода, що не змогли з вами поспілкуватись тоді, будемо залишатись на зв’язку. Бажаю вам успіхів. Бережіть себе.

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.

Вакансії PlayMe Studio