Platma Academy

Київ

3 квітня 11:34

Oksana Svyryda

Відгук суто про менеджмент та організацію. Зателефонувала дівчина +380 93 668 0686 не представилась. На фоні лаяв пес.
Вітаю вас із виграшем.
Говорить, що у вас є додаткові консультації з ментолом, які стануть доступними після купівлі курсу. Я кажу, що хочу використати зараз, що визначити чи підходять мені курси. Вона я відповім на ваші питання. Я спеціалізуюся в Python також. Після кількох питань про середовище розробки, бази даних. Вона говорить,що переадресує питання викладачеві і дасть зворотній зв’язок. Я хочу розуміти рівень викладача.

На жаль, мені запропонували тільки зіпсований телефон. Я щиро вірю, що якість курсів Platma Academy вища, ніж їх організація.

І ще б дуже хотілося аби була офіційна сертифікація таких шкіл, відкриті майстер-класи, де правда показують як кодити, а не дражнять цукеркою в красивій обгортці.

Натхнення всім і наполегливості до досягнення власної мети

Оксано, доброго дня!
Мене звати Владислав, я керівник відділу якості в навчальному центрі Platma academy.
Перетнулися з вашою ситуацією і хочемо зрозуміти, як її виправити.

Для нас справді важлива думка кожного і ми дуже вдячні, що ви допомагаєте нам ставати краще.

З менеджером ми вже провели всі необхідні дії, але хотіли б ще поспілкуватись з вами щоб зрозуміти як можемо покращити ситуацію.

Підкажіть коли Вам було б зручно поспілкуватись?)

Бо на разі написали вам в месенджери і телефонували, але так зрозуміли, що ви поки не мали часу, якщо побачите це повідомлення у відповідь на ваш відгук то відпишіть нам будь ласка, спробуємо вирішити дане питання.