Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Plarium — міжнародна продуктова компанія-розробник мобільних та компʼютерних ігор. Понад 1400 спеціалістів створюють ігри віддалено і в офісах в Ізраїлі, Україні, Польщі та США. RAID: Shadow Legends, Mech Arena — ці та 18 інших хітів об’єднують більш ніж 450 мільйонів гравців у всьому світі.
14 липня 2022 GameDev

Specjalista ds. kadr i płac (Poland, Warsaw) (вакансія неактивна)

за кордоном

Plarium uważa za swoją misję zapewnienie dla naszej społeczności ponad 435 milionów graczy na całym świecie najlepszych doznań w grach prowadzonych za pomocą mobilnego telefonu i komputera. Studia firmy mieszczą się w Izraelu, Stanach Zjednoczonych, w Polsce i na Ukrainie.

Poszukujemy utalentowanych specjalistów ds. kadr i płac do pracy w naszym Wydziale Finansów, odpowiedzialnym za prowadzenie naszej księgowości. Wydział ten zatrudnia obecnie ponad 10 specjalistów, niektórzy z nich pracują na Ukrainie. Kandydaci, którzy pomyślnie przejdą rekrutację, będą pracowali współdziałając z Zespołem Kadr i Płac, Zespołem Księgowości i Zespołem Prawnym.

Kandydat, który pomyślnie przejdzie rekrutację, będzie oficjalnie zatrudniony w Polsce i będzie pracował w trybie hybrydowym w Warszawie. Praca ta będzie wymagała przychodzenia do biura co najmniej w dwa dni w tygodniu, aby zorganizować podpisywanie dokumentacji przez pracowników.

Zakres obowiązków:
— Organizowanie i kierowanie przepływem dokumentów w sprawach personalnych dla spółki
— Sprawdzanie dokumentacji urlopowej i postępowanie z wnioskami urlopowymi pracowników
— Zakładanie i aktualizacja teczek personalnych pracowników
— Sprawdzanie dokumentacji godzin pracy pracowników
— Merytoryczne przygotowywanie wypłat pensji
— Przygotowywanie sprawozdań i przedstawianie ich władzom państwowym
— Opracowywanie i ulepszanie procesów pracy

Wymogi:
— Ponad 3 lata doświadczenia w pracy w spółkach polskich w charakterze specjalisty w dziale kadr i księgowego ds. płac
— Doświadczenie w pracy w organizacjach zatrudniających ponad 100 osób
— Znajomość polskiego Kodeksu Pracy
— Doświadczenie w kierowaniu przepływem dokumentów w sprawach personalnych (zatrudnianie, zwalnianie, urlopy, przeniesienia personelu itd.)
— Doświadczenie w obliczaniu pensji i znajomość niuansów obliczania pensji na różnych poziomach wysokości
— Doświadczenie w sporządzaniu dokumentacji dla ZUS (DRA, ZCNA, ZIUA)
— Doświadczenie w wypełnianiu formularzy zeznań podatkowych dla władz podatkowych (PIT-4, PIT-11 itd.)
— Umiejętność posługiwania się oprogramowaniem ERP: Enova 365/Comarch ERP Optima lub podobnym
— Znajomość polskiego (w słowie i w piśmie) na poziomie B2 lub wyższym
— Znajomość ukraińskiego (w słowie i w piśmie) na poziomie B2 lub wyższym

Pożądane kwalifikacje:
— Znajomość angielskiego na poziomie średnim lub wyższym
— Doświadczenie w pracy z oprogramowaniem Płatnik lub podobnym
— Doświadczenie w organizacji przepływu dokumentów w sprawach personalnych
— Doświadczenie w prowadzeniu korespondencji biznesowej

Co oferujemy naszym pracownikom:
— Ubezpieczenie zdrowotne
— Grupowe nauczanie angielskiego i korepetycje indywidualne
— Profesjonalne seminaria, warsztaty, kursy i wewnętrzne programy szkoleniowe

* Wysyłając swój życiorys wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Będzie on przetwarzany przez Plarium Ukraine LLC (27B Nauky avenue, Kharkiv, Ukraine) zgodnie a naszymi zasadami przechowywania i ochrony danych osobowych oraz ukraińską ustawą o ochronie danych osobowych.

Гарячі вакансії

Всі вакансії