Planet of Hotels

21...80 спеціалістів
Los Angeles, California, Убуд, Балі

1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Работаю в Planet of Hotels с основания — 2013 года. На моих глазах проект вырос из стартапа до серьезного мультиязычного сервиса онлайн-бронирования. Развитие продолжается, поэтому в компании никогда не бывает «застоев». Команда — профессиональная, сильная и дружная, никаких конфликтов, сплетен и тому подобного. Все вопросы решаются оперативно. Для меня Planet of Hotels — больше, чем работа!

Підтримали: Олександр Рамжев

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.