Plan A Technologies

81...200 спеціалістів
Харків, Запоріжжя

1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

HR-ы работают по выходным, не понимаю я этого.

Доброго времени суток, Андрей. Наши HR -ы настолько любят свою работу и компанию, что с энтузиазмом работают и на выходных. Вы правы, не все люди предпочитают быть потревоженные в выходной, за что мы приносим свои извинения. Мы, как компания, не требуем от сотрудников работы на выходных, но при этом очень гордимся тем, что у нас работают люди, которые и в выходной думают о компании

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.