2 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Проходил собеседование в данной компании. Собеседование состоит из нескольких этапов и тестового задания. На первом этапе довольно толково объяснили про компанию в целом, про текущий проект, про роль и ближайшие задачи сотрудника на данной вакансии (была подготовлена даже небольшая презентация). В общем — люди, с которыми довелось пообщаться, позитивные и приятные, процесс собеседования адекватный и хорошо организованный, атмосфера дружеская и располагающая к общению.

Підтримали: Valeriy Kuchkovskyy

Буду першим:-)
Був на співбесіді в цій невеличкій продуктовій компанії. Люди як на київський стороні, так і на стороні USA адекватні. Відчувається комфортна атмосфера і бажання робити якісний продукт. Офіс на першому поверсі, можна вийти і подумати/покурити спостерігаючи за Дніпром.
Із мінусів, трошки урізана соціалка, хоч і запевняють, що все буде змінюватися.

Підтримали: Valeriy Kuchkovskyy

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.