Pingle Studio

Київ, Харків, Львів, Дніпро

Цікава компанія. Найняли на позицію джуна на початку все було чудово, команда супер. Поступово почали давати задачі, далі від мене очікували виконаних задач не як від джуна. В кінці випробувального терміну я дізналася що я працювала на позиції мідла. Мені здається що тут ніхто не розуміє хто чим займається і в цілому нікому це не цікаво. Але все одно дякую за досвід.

Підтримали: Valerii KoniushenkoAndrii Ielizarov

Работал в этой компании чуть больше года. За это время понял довольно много:
— Коллектив в котором вы работаете — чудесный. Начиная от джуна, до тим лида — всегда отличные люди. Всегда все рады прийти на помощь, а в случае собственных косяков и тупняков никто тебя не будет осуждать, или указывать пальцем на твои ошибки в плохом смысле этого выражения.
— Но если рассматиривать недалёкое начальство, например Страждина — то херел он вашу работу, ваши успехи в проекте, — говоря об этом прямо в лицо, что довольно сильно демотивирует.

Так каких-то сверх плохих моментов я не отмечаю помимо названного выше.

Підтримали: Victoria Bylina

Дякую за твій відгук про досвід роботи в нашій команді. Ми цінуємо твої слова.
Завдяки твоєму відгуку, стає зрозумілим, що колектив — це наша сильна сторона, і ми вдячні за високу оцінку наших співробітників. Ми завжди прагнемо створити приємну атмосферу для всіх наших працівників, де кожен може відчути підтримку та можливість розвиватися.
Щодо твого коментаря, ми вдячні за твою відвертість. Отримання конструктивного фідбеку є важливою частиною нашого розвитку. Окрім цього, ми цінуємо чесність у відносинах і можливість вільно висловлювати свою думку. Зі свого боку зазначимо, що Олександр, про якого йде мова, має прямий і чесний стиль надання фідбеків по роботі команді, що в більшості випадків сприяє коректному донесенню цього зворотного зв’язку та спонукає до відповідних дій. І хоча іноді може бути важко приймати критику, ми віримо, що вона допомагає нам рости та розвиватися професіонально. Співпраця із зауваженнями та порадами дозволяє нам досягати кращих результатів у проєктах та особистому зростанні. Тому шкода, що в цьому випадку саме чесність і пряме висловлення мали для тебе негативний ефект.
Валерію, ми хочемо ще раз подякувати тобі за роботу і сподіваємося, що досвід в PingleStudio допоможе в майбутньому при виборі професійного напрямку і побудові взаємин з менеджментом, в яких буде комфортно співпрацювати.

Пришел Intern QA в 2019
Ушел Head of QA в 2022

Пишаємось твоїми здобутками і зростом. Ще точно попрацюємо разом

Чудова outsource компанія для отримання досвіду і його подальшого розвитку. Саме те для того щоб провірити себе на міцність, навантаження присутнє. Тут потрібно саме працювати, проявляти ініцііативу, навчатися. Внутрішня організація стрімко розвивається, кожен працівник має можливість зробити свій внесок у покращення своїх та загальних умов, але щоб вас почули потрібно себе проявляти активність, участь, зацікавленість, впевненість і наполеглевість.
Є в компанії і плюси і мінуси, як і в будь-якій успішній компанії. Двигун без цього не буде працювати. Тут краще відчути себе у ролі плюсу чи мінусу, ніж розглядати їх окремо аналітично. Інакше все як завжди, статика, сумніви, вигорання.
В компанії є свої цінності і усі вони прив’язані до колективу а колектив тут теплий і особливий. Це не та компанія, в яку можна прийти тільки для того, щоб отримати досвід для іншої компанії. Pingle це повноцінний багаторівневий комплекс налагоджених процесів, постійно зростаючих взаємодіючих механізмів, як шкатулка з секретом, тому «зайчикам-пострибайчикам» тут не подобається, їх просто перемелює між шестернями.
Не підійде, скоріш за все, ця компанія хто збирає собі у портфоліо ланку відомих брендів із надією що за це вони будуть отримувати за це космічні гонорари. Тут все по заслугам.
В цілому це професійна, постійно зростаюча сім’я, в якій тобі завжди раді. Це історія, в якій кожен герой досягає мети і допомагає досягати ближнім, це гра, в якій перемогти можливо. І це для мене важливо.

Працюю у компанії Pingle вже трохи більше 8 місяців у якості QA. Також це моя перша робота у сфері IT. Залишив відгук на позицію Junior QA Engineer. Через день — два мені написала HR, запропонувала пройти тестове завдання. Після того як відправив тестове завдання за результатами запросили провести технічну співбесіду. Під час співбесіди були питання по тоерії та по моєму бажаном розвитку у компанії, питали про цілі які я хотів би досягти у компанії(інші компанії подібних питань не задавали). Співбесіда пройшла дуже добре і згодом я отримав офер.Щодо самої компанії то всі працівники дуе приємні люди, завжди підкажуть і розкажуть якщо виникають питання по робочим моментам. Завжди є до кого звернутися з буд-якого питання. Чим довше працюю у компанії тим більше розумію що компанія робить максимум для своїх співробітників. Є чому навчатися, є що вивчати, є куди розвиватися. Також є багато чудових проектів які розробляються на різних платформах, що дає більше розуміння про особливості ігрової індустрії та специфіки роботи з ними. В компанії буде дуже добре працювати як початківцям так і людям, які приходять зі стажем. Компанія активно розвивається, приходить багато нових спеціалістів. Тому компанію Pingle рекомендую)

Компанія Pingle — моя перша компанія у сфері IT, і я уже півтори роки із задоволенням тут працюю.
Найперше, що мені сподобалось при влаштуванні на роботу — високий рівень проведення співбесід на всіх етапах, приємні HR та висококваліфіковані ліди.
З перших днів на роботі я себе почувала комфортно, завдяки привітним колегам, які завжди готові допомогти та підказати.
Із того часу нічого не змінилось, за що дуже великий плюс. Сказати, що колектив шикарний-нічого не сказати!
За час мого випробувального терміну мені дали максимум потрібної інформації, я весь час відчувала підтримку від команди по проекту.
За півтора роки роботи в Pingle я отримала масу досвіду по роботі з різними платформами, девайсами та різними між собою проєктами. Всі вони круті, деякі прям ДУЖЕ класні.
Бажання розвиватися та рости підтримується із боку ліда та керівництва компанії. За що ще один окремий плюс. Наш неймовірний офіс-менеджер завжди радий виконати побажання працівників, завдяки чому в офісі присутнє все, що сприяє продуктивній роботі та хорошому настрою.
Компанія росте не по днях, а по годинах. І це дуже тішить, бо кількість однодумців збільшується.
Я дуже рада, що мені пощастило потрапити у таку круту компанію.

Читаю відгуки про вже рідну компанію і хочеться додати трішки від себе в тому числі.
Тут більше скажу, певно, не про круті проекти з іменитими клієнтами (а їх у нас ой як багато, на щастя), а саме про культуру компанії.
Коли зараз знову перейшла на ремоут через війну в Україні — стала чітко розуміти, як не вистачає запаху ранкової офісної кави, як радував натовп на кухні по середам, коли організовувались all-hands ланчі, як не вистачає хвилі «гарного вечора, до завтра», коли йдеш додому після робочого дня :) Це все надзвичайно приємно, атмосфера в компанії чудова і за офісним життям дійсно сумує багато колег, в тому числі і я.
Зараз же, спостерігаючи за тим, як компанія зберігає робочі місця та заробітні плати мобілізованим колегам, як вже стандатним прощанням на дзвінках є «Слава Україні! Героям слава!», як збираються шалені суми донатів щодня — розумієш, що ти в колективі достойних людей, з яких треба брати приклад і хочеться бути кращою, щоб теж бути достойною такого чудового колективу. При цьому в компанії немає питання щодо мови якою ти спілкуєшся — українська, суржик чи російська — головне, щоб тобі було комфортно і з тобою було комфортно іншим (хоча старання російськомовних колег перейти на солов’їну дійсно радують і викликають якісь надзвичайно ніжні почуття).
Якщо все ж казати про проекти — не буду таїти, не всі проекти прості як в менеджменті, так і з технічної точки зору. Багато проектів несуть в собі явні виклики для перевірки професіоналізму команд і це насправді надважливо — в таких умовах технічні спеціалісти і набувають того досвіду, якого не дають ні курси, ні форуми. І наші команди достойно справляються з найскладнішими задачами, це не може не радувати.
Окремо скажу про команду своїх РМів — щаслива, що це колектив надійних людей, які не лише про проекти переживають, а й знайшли в собі сили та можливості допомагати людям в момент кризи (наприклад, координувати процес релокації більшої частини праційвників з оісів Харкова, Дніпра та Києва). РМчики, ви в мене найкращі, горда вами!
Дуже вдячна Pingle, що компанія надає не лише фінансову стабільність (а будемо відвертими, для всіх працюючих людей це в перших пріоритетах), а й це прекрасне відчуття, що про мене піклуються, ніби я під захистом своїх колег та керівництва (а це поза всіма пріоритетами, це безцінно) — і я впевнена, що таке відчуття не в мене одної :)

Я в Пінгл вже майже півтора року. За цей час встигла побачити, як швидко зростає ця компанія — я прийшла в невеликий офіс, і з тих пір ми встигли двічі переїхати, і тепер в офісі більше людей, ніж я можу запам’ятати. Чула поширену загальну думку, що чим більше людей в компанії — тим менш «душевною» стає атмосфера, тим менше уваги отримують самі люди. Так от, не в цьому випадку. Нас стало більше, але менш затишним колектив не став, бо всі — просто класні! Всі отримують свою порцію уваги. Всі підтримують один одного.
Можливо, хороші люди притягують хороших людей? Такі слова можу сказати і про керівництво. Незалежно від того, хто ти — тобі завжди готові допомогти; готові до діалогу; і, звісно, ліди та менеджери завжди роблять все можливе, щоб для роботи були створені максимально комфортні умови.
Окремо потрібно відзначити підтримку компанії в цей складний воєнний період. Як кажуть, у темряві краще за все видно світло. На якийсь момент, здається, ми перестали бути просто колегами. Ми занадто небайдужі одні одним. Мабуть, це завжди було так, проте саме зараз такі речі відчуваються яскраво.
Класно відчувати себе частиною чогось великого і ще зростаючого.
Мій відгук складається з емоцій. Але, можливо, саме емоції і найважливіші? Людина проводить на роботі більше часу, ніж вдома (якщо не рахувати сон). Якщо робота дарує такі емоції... чи може бути щось краще?
Я зараз знаходжуся за кордоном. Працюю віддалено. Як і багато наших співробітників. Знов-таки, компанія робить все можливе, щоб забезпечити нам максимально комфортні для цього умови. Щоб впевнитися, що у нас все гаразд. Що ми справляємося з будь-якими життєвими трудностями, взагалі. Я зараз за кордоном, я тут одна, але я не почуваю себе покиинутою. І тільки дуже-дуже скучаю за офісною рутиною, за мітингами «вживу», за розмовами на кухні, за іграми в футбол та теніс в перервах. За п’ятничними настолками ввечері. За обличчями колег.
Все, все, з емоціями все. Підсумуємо конкретикою. Все-таки я програміст. Отже:
Люди — класні. Керівництво — робить все для комфорту співробітників. Професіональний ріст присутній, можна отримати фідбек на свою роботу, досягнення обов’язково помітять, а на помилки ніхто сваритися не буде — лише допоможуть виправити.
Проекти — інколи специфічні, але також — унікальні, великі, круті. Єдиний і найпекучіший біль цього всього — про них не можна розказувати аж до релізу.
Овертайми — ніхто не повірить, якщо я скажу «відсутні»? Окей, окей, буду чесною, за мої півтора року в мене було аж два. Загалом дедлайни добре сплановані, немає тиску та поспіху.
Ах так. Ще у нас (київський офіс) є хамелеон.

Працюю у Пінгл майже рік.
Перше, що спадає на думку, про що хочеться сказати — це людяність.
Відношення у компанії все ще мене інколи дивують, підійти можна до будь кого за допомогою, людина чи допоможе тобі одразу, чи знає того, хто точно може тобі допомогти.
Жодного разу я не зустрів відмови, чи «піди погугли», як це було у компанії попередній, де це було нормально «відфутболити», та зараз не про це.

Я прийшов новачком з комерційним досвідом у 1-2 місяці, а це означає майже ніякого.
Отримав потужну підтримку від ментора, досвід, з яким далі мене поставили вже на комерційний проект. Розвиток у компанії це позиція номер один, є задачі, роби, не вмієш, навчимо, підтримаємо. Людей відбирають, я навіть не знаю яким чином, але майже всі, з ким я спілкуюсь, чи спілкувався по роботі, чи у час відпочинку, відкриті, та щирі. Я багато чув жартів і сарказму стосовно «в нас дружня атмосфера в компанії», тому мій скепсіс стосовно цього питання був дуже потужний, зараз в рамках Пінгл, його не лишилось зовсім, люди тут «великої якості».

Стосовно проектів: є круті, з якими працювати це одне задоволення, є моменти і рутини, коли проекти заходять технічно зроблені «тяп ляп і в продакшн», з таким теж інколи приходиться мати справу. Я встиг попрацювати з трьома проектами на даний момент, один з них був цікавий як гра, проте технічно жахливий. Тим не менш ми працювали як злагоджена команда і я особисто отримав досвід корисний, а де в чому унікальний (працювали з свіжими технологіями і можливостями консолей).

Резюме: люди у компанії дуже круті, і токсичні відсіюються швидко, або не приживаються і йдуть. Сам бачив, як людину з крутими хард скілами не прийняли після випробувального, саме із-за токсичного характеру.
Проекти є цікаві, є ті, що приносять компанії прибуток і такі теж хтось повинен робити, чи попадеться вам такий, може бути, а може й ні. Завжди є можливість поговорити з лідами і з часом перейти на інший, такі приклади, я теж бачив.

Якщо брати мою конкретну історію, як новачок я більш ніж задоволений відношенням і тим, що в мене компанія вклала, планую залишатись тут ще довго, сподіваюсь, що політики компанії і те, яка корпоративна культура присутня зараз не будуть змінюватись з часом.

Дякую за увагу, хто дочитав мій довгий відгук.

Добрий день, а підкажіть будь ласка чи надаєте ви взагалі якийсь фідбек, після того як вам надсилають CV?)

Добрий день, Анатолію.
Якщо у кандидата релевантний досвід до заявленного в вакансії, то звісно. Якщо інформація в CV не відповідає вимогам — його вважають помилково надісланним. Також важливо розуміти актуальність ресурсів, куди саме кандит надіслав CV (особисті пошти не завджи надійний варіант).
Оскільки в нас немає вакансії з Вашим стеком, то я так розумію питання узагальнене. Сподіваюсь допомогла Вам. Гарного дня!

Работаю в Пингле уже почти год.
За это время успел поработать на нескольких топовых и интересных проектах. Благодарен за такую возможность.
За последние 7 месяцев компания сильно преобразилась в лучшую сторону и на этом не останавливается. Тут отдельно хочу подчеркнуть что выстроились удобные и четкие процессы во всех сферах.
Так же пару слов о родном — Unreal Engine департамент: просто *Нереальная* експертиза во всех направлениях, всегда есть у кого поучиться и поспрашивать.

Работаю в компании больше года.
Важное для меня отличие этой компании от моих прошлых — грамотный менеджмент в отношении онбординга и развития сотрудников. А так же хорошая коммуникация и в общем по компании, и внутри команд.
По таким непростым временам как сейчас — можно понять, насколько компания хорошо продумала финансовую и кадровую политику. Сотрудникам помогают, с ними постоянно идёт коммуникация. Даже новых сотрудников активно нанимают.
И отдельный лайк за проукраинскую позицию!

Пришел в команию на старте своей карьеры как Unreal Engine developer и уже работаю больше года. Компании могу дать только положительный фидбек:
— тех. лид очень сильный как разработчик и обладает большим опытом в работе с Unreal (не называю имя что бы не смущать). Только это уже огромнейщий плюс, те кто изучал Unreal самостоятельно меня поймут, что бы разобраться самому в движке потребуются годы, а когда можно задать вопрос и быстр получить ответ это уже многого стоит.
— если засиделся на однотипной задаче, всегда можно договориться о смене проекта (и смене типа задач соответственно), конечно предварительно закончив текущую задачу.
— так же хочу сказать что проекты которые попадают в фирму достаточно разнообразны и их больше чем описано в портфолио студии. Я так понимаю nda не дает возможность указывать все.
Компания активно растет. Когда я пришел в компанию в сентябре 2019, в Киевском офисе было около 10 человек. Сейчас же январь 2022, мы уже несколько раз переезжали в офис побольше и сейчас только в отделе Unreal разработчиков больше 20 человек. Это свидетельствует о том, что компания движется в правильном направлении, и соответственно получает новые крутые проекты.

Норм. Советую)

Андрюш, ти як завжди лаконічний :D

Спасибо было весело, почитал описание вакансии на CMO — Так долго давно не смеялся.
Не тебе данных о существующей команде MDK;
Не данных о продуктовой иерархии проектов;
Не данных о цикловой нагрузке хотя-бы по крауду общие значения по среднему проекту;
Не данных о партнерах софазаовх-решений про проектам;
Не данных о прогнозируемости по уже закрытым кейсам;
Не тебе о платформах (mobil-Aso-Asa) — (Stadia- PS- X GamePass-Nintendo eShop -AsC- NV) — (PC TA — Steam — Epic- Hast итд);
Не тебе общей информации TCI когортам по инфлюенсерам;

... Ковыряйся Сам трать рабочее время понимай компетенции, чтоб понять отправлять CV или нет )))
И еще куча всего.
Одно радует — Вы не одиноки среди работодателей :-)

Запросил детали, каких знаний не хватило))):

— Спасибо за проявленный интерес к вакансии и время уделенное нам.
К сожалению на данный момент не готовы сделать вам предложение работы, но с радостью продолжим общение когда вы углубите знания.

Желаю успехов в поиске работы мечты и хорошего вам дня.

— А какие знания мне нужно углубить?

— в области РМ

Підтримали: Taras PilekaPaul Koval

День добрый, Артем. Как и оговаривали с Вами ранее процесс подготовки развернутого фидбека с нашей стороны занимает 1-2 рабочих дня! Мы вышлем его на почту указанную в резюме с детальным разбором заявленного опыта и соотношением наявности скилов, которые необходимы для выполнения задач РМ-ма для проектов, с которыми мы работаем. Мы понимаем, что получать отказ по результатам собеседования всегда не приятно и понимаем Ваше огорчение. Надеемся, что мы еще сможем сотрудничать в будущем. Хорошего дня!

Пол года работаю в компании и ни разу не пожалел об этом!
Классный коллектив, отлично руководство (а пришлось ранее с разными поработать).
Но главное — проекты. Украинский геймдев в большинстве своем о простеньком мобайле, казуал, казино...
Здесь же разные платформы (ПК, консоли, мобайл) и сотрудничество с мировыми студиями: Epic Games, Electronic Arts, Square Enix... И это многого стоит!

Работаю в компании 9 мес. за это время было много интересных задач.
Я благодарна компании за полученный опыт и знания. В Pingle Studio работаю прекрасные и открытые люди, которые всегда помогут в любой ситуации — как в рабочей, так и в личной.
Это замечательное место для работы, где нет бюрократии.

В Pingle Studio работаю пол года, за это время сложилось очень положительное мнение о кампании. Отличный коллектив, открытое к новым идеям руководство. Есть возможность работать над интересными задачами и всегда получать необходимую обратную связь.

Очень дружная атмосфера и интересные проекты.

Хорошая компания, нравится работать. Дает развитие и профессиональный рост)

Работаю больше 5 лет. Очень довольна всеми происходящими изменениями за последние пару лет. Компания растет и развивается, с ней расту и я, мне это нравится. Постоянно сталкиваюсь с разными интересными задачи и с большим интересом в них разбираюсь. Очень приятный коллектив, работа в удовольствие :)

Работаю в компании пол года, всем доволен. Хорошее отношение к сотрудникам, крутой коллектив и комфортные условия труда. Проекты интересные и сложные.

В компании работаю недолго, но уже могу поделиться впечатлениями о работе, и они только позитивные. Хочется отметить комфортные условия работы и дружелюбную атмосферу в коллективе. Благодаря разным по сложности и наполнению проектам приобретаешь нужный опыт, и работать действительно интересно. А сотрудничество компании с крупными известными издателями игр доказывает её надёжность, профессионализм и высокие стандарты работы.

Проработав в компании уже практически 8 месяцев, могу порекомендовать ее как быстро растущую и перспективную компанию, которая дает возможность расти и развиваться. Все проекты, над которыми работаем, очень интересны и разнообразны, а руководство отзывчивое и внимательное. Если хотите получить бесценный опыт и работать над крупными интереснейшими проектами — вам безусловно сюда.

Компания быстро растет и развивается. За 2019 год открылись 2 офиса: в Лос-Анджелесе и Киеве. Коллектив супер — всегда поймут, обнимут и помогут =)
Работы много, но при этом кранчи и работа в выходные дни — это ПРОТИВ политики компании.
Короче рекомендую )))

Pingle одна из немногих студий в Украине, которая работает с такими крупными компаниями как Square Enix, 505 Games, Tinybuild. Предоставляя услуги аутсорсинга по всем направлениям game development pipeline (программирование, 2D/3D арт, анимации и т.д.) Проекты достаточно крупные, интересные и сложные. Здесь можно получить много новых знаний и бесценный опыт.

Работаю в компании Pingle полгода, все нравится. Классный уютный офис, дружный коллектив. Лояльное руководство. Комфортная и позитивная обстановка.

Вакансії Pingle Studio