Pingle Studio

Київ, Харків, Львів, Дніпро

31 травня 2022 17:59

Tetiana Tkachuk, Project Manager в Pingle Studio

Компанія Pingle — моя перша компанія у сфері IT, і я уже півтори роки із задоволенням тут працюю.
Найперше, що мені сподобалось при влаштуванні на роботу — високий рівень проведення співбесід на всіх етапах, приємні HR та висококваліфіковані ліди.
З перших днів на роботі я себе почувала комфортно, завдяки привітним колегам, які завжди готові допомогти та підказати.
Із того часу нічого не змінилось, за що дуже великий плюс. Сказати, що колектив шикарний-нічого не сказати!
За час мого випробувального терміну мені дали максимум потрібної інформації, я весь час відчувала підтримку від команди по проекту.
За півтора роки роботи в Pingle я отримала масу досвіду по роботі з різними платформами, девайсами та різними між собою проєктами. Всі вони круті, деякі прям ДУЖЕ класні.
Бажання розвиватися та рости підтримується із боку ліда та керівництва компанії. За що ще один окремий плюс. Наш неймовірний офіс-менеджер завжди радий виконати побажання працівників, завдяки чому в офісі присутнє все, що сприяє продуктивній роботі та хорошому настрою.
Компанія росте не по днях, а по годинах. І це дуже тішить, бо кількість однодумців збільшується.
Я дуже рада, що мені пощастило потрапити у таку круту компанію.