Pingle Studio

Київ, Харків, Львів, Дніпро

9 травня 2022 12:06

Ruslan Arkon, Unreal Engine Developer в -

Працюю у Пінгл майже рік.
Перше, що спадає на думку, про що хочеться сказати — це людяність.
Відношення у компанії все ще мене інколи дивують, підійти можна до будь кого за допомогою, людина чи допоможе тобі одразу, чи знає того, хто точно може тобі допомогти.
Жодного разу я не зустрів відмови, чи «піди погугли», як це було у компанії попередній, де це було нормально «відфутболити», та зараз не про це.

Я прийшов новачком з комерційним досвідом у 1-2 місяці, а це означає майже ніякого.
Отримав потужну підтримку від ментора, досвід, з яким далі мене поставили вже на комерційний проект. Розвиток у компанії це позиція номер один, є задачі, роби, не вмієш, навчимо, підтримаємо. Людей відбирають, я навіть не знаю яким чином, але майже всі, з ким я спілкуюсь, чи спілкувався по роботі, чи у час відпочинку, відкриті, та щирі. Я багато чув жартів і сарказму стосовно «в нас дружня атмосфера в компанії», тому мій скепсіс стосовно цього питання був дуже потужний, зараз в рамках Пінгл, його не лишилось зовсім, люди тут «великої якості».

Стосовно проектів: є круті, з якими працювати це одне задоволення, є моменти і рутини, коли проекти заходять технічно зроблені «тяп ляп і в продакшн», з таким теж інколи приходиться мати справу. Я встиг попрацювати з трьома проектами на даний момент, один з них був цікавий як гра, проте технічно жахливий. Тим не менш ми працювали як злагоджена команда і я особисто отримав досвід корисний, а де в чому унікальний (працювали з свіжими технологіями і можливостями консолей).

Резюме: люди у компанії дуже круті, і токсичні відсіюються швидко, або не приживаються і йдуть. Сам бачив, як людину з крутими хард скілами не прийняли після випробувального, саме із-за токсичного характеру.
Проекти є цікаві, є ті, що приносять компанії прибуток і такі теж хтось повинен робити, чи попадеться вам такий, може бути, а може й ні. Завжди є можливість поговорити з лідами і з часом перейти на інший, такі приклади, я теж бачив.

Якщо брати мою конкретну історію, як новачок я більш ніж задоволений відношенням і тим, що в мене компанія вклала, планую залишатись тут ще довго, сподіваюсь, що політики компанії і те, яка корпоративна культура присутня зараз не будуть змінюватись з часом.

Дякую за увагу, хто дочитав мій довгий відгук.