PIN-UP.TECH

Київ, Варшава (Польща), Єреван (Вірменія), Лімасол (Кіпр), Алмати (Казахстан)

Всім привіт і кандидати, будьте обережні, будь ласка!
Дуже рада що у всіх працюючих людей в компаніі все добре або іх просто сюди нагнали для видимості хорошої компаніі, але я хочу розказати свою історію, в якості кандидата на посду дизайнера.
Спойлер — місяць мурижили голову, «готові рухатися далі», а потім просто до побачення.

Я відгукнулася на вакансію, на початку року десь 03.01.2024, UI/UX Designer — де мені запропонували зробити тестове, я погодилася, зробила, потім була зустріч з 3-ма дизайнерами і менеджером, де сказали що моє тестове дуже вигідно виділялося(це було 12.01.2024).

Потім був зідзвон з менеджером,де були сказані слова — «ок, ти нам підходиш і ми готові рухатися далі з тобою разом» (я правильно розумію що це «так») ще треба пройти секьюріті і поліграф, секьюріті я теж пройшла, а поліграф відмінили (де був ньюанс з заборгованостю по кредитці, але я сказала що чоловіка споряджала на війну і просто всі грощі зняла і віддала щоб він зміг себе якось вберегти)
Після цього почалося — два тижні розпливчатих відповідей, тіпа «це точно не «ні», це 70% так, а 30% можливо..«все пречудово», «багато роботи і вони ще вирішують» і так тягнули мене аж до 29.01.2024... Інші пропозиціі, які мені поступала, я відклоняла, бо я ж рухаюся далі уже з компанією, а виявилося що просто розвели мене як лоха останнього.

Мій відгук на компанію — не вірте їм на слово, вони його не тримають.

Альоно, вітаю! Дякуємо за відгук та за детальний опис процесу.
В підборі людей до нашої команди ми завжди цінимо в кандидатах чесність та відкритість, й самі поводимо себе так само. Наш рекрутер був постійно на звʼязку та ділився апдейтами як тільки їх отримував. Під час процесу відбору кандидата хтось нам підходить, а хтось — ні. Це справді може статись на будь-якому етапі спілкування, і це нормально.
Ми вдячні за ваш час який ви приділили виконанню тестового завдання та знайомству з командою. Зі своєї сторони ще більше будемо робити для того, аби рекрутмент комунікація постійно вдосконалювалася.
Гарного вам дня!

Раджу прогуглити звʼязки компанії з рф і зробити висновки самостійно

Дякуємо за ваш відгук. Розуміємо і поділяємо ваше занепокоєння. Для усієї необхідної інформації ми завжди радимо звертатися до офіційних джерел та перевірених даних, щоб зробити об’єктивні висновки. Нажаль, зараз ведеться боротьба не тільки на наших кордонах, а й на інформаційному фронті. Тому ми завжди рекомендуємо користуватися офіційними джерелами для отримання достовірної інформації, бо інформаційні атаки можуть призвести до спотворення реальних фактів, ще раз дякуємо за ваш відгук і зауваження.

Доброго дня! Залишилася дуже незадоволеною процесом найму. Подавалася на позицію сорсера, відповіла на усі питання щодо позиції, а мені надіслали шаблон відмови на позицію ПРОДЖЕКТА та на будь-які інші питання просто невідповідали. Дуже непрофессійно!

Доброго дня, дякуємо, що відгукнулися на нашу вакансію та за ваш фідбек щодо процесу. Зі свого боку завжди працюємо над якістю спілкування з нашими потенційними майбутніми колегами, тому будемо уважніші.
Пропонуємо залишатися на зв’язку і бажаємо вам успіхів у ваших карʼєрних починаннях.
Гарного вам дня!

Працюю тут трохи більше як рік.
Плюси:
— Компанія дуже лояльна до своїх співробітників.
— Завжди підтримується професійний і карʼєрний ріст.
— Тут дуже круті спеціалісти та чудово підібрані команди.
— Компанія дуже динамічно розвивається.
— Оплата праці завжди вчасна.
— Є можливість працювати, як в офісах, так і віддалено. (офіси дуже комфортні. Є все що треба і навіть трохи більше)
— Безплатні курси англійської мови, страхування, + багато інших плюшок.
— Окремо виділю перехід всіх джерел комунікації, всередині компанії, на українську мову.

Мінусів, як таких, немає, — тому, що все, що тебе не влаштовує можна повідомити, обговорити та вирішити. Ще раз таки напишу, що компанія дуже лояльна до своїх працівників.

Працюю у компанії тиждень, але вже хочу залишити свій позитивний відгук та поділитися своїми враженнями про компанію

— По-перше, хочу акцентувати свою увагу на тому, що в компанії дуже привітливий та приємний персонал. Усе моє спілкування з HRми залишило після себе дуже приємне враження та гарний настрій. Вони постійно на зв’язку та постійно запитають чи нема в мене якихось питань чи проблем. До речі, завдяки цьому, реально, усі питання завжди були розкриті та вирішені! Особливо хочу подякувати HR Валерії за вичерпну інформацію та допомогу у процесі проходження інтерв’ю!

— По-друге, система onboarding налаштована таким чином, що ти поступово зливаєшся з внутрішньою системою і на кожному кроці тобі дають усілякі гайди, які реально чудово розкриваюсь те, що тобі потрібно конкретно в даний момент! А якщо щось потрібно, то завжди є люди, які допомагають.

— По-третє, дуже приємним моментом стало те, що перед початком роботи мені відправили робочий ноутбук (до речі, гарна робоча машина!), дали можливість безкоштовно користуватися курсами англійської, а також в мене є можливість працювати віддалено. Зауважу, що в момент співбесіди зразу сказали, що підтримують усіляко ЗСУ та залишають за тобою місце, якщо тебе призвуть до лав військових, що дуже похвально! І це вже не кажучи про інші плюшки, які будуть після проходження випробувального терміну.

Тож, резюмуючи, можу сказати, що я дуже задоволений тим, що став частиною гарної команди!!! Також уже зараз бачу, що в процесі роботи використовується різний та цікавий стек технологій, який досить гарно може мене розвинути, на що я сподіваюсь та до чого буду прикладати зусилля!

Працюю в компанії вже півтора року. За цей час компанія дуже швидко виросла і далі продовжує рости. Коли прийшов то були деякі проблеми по онбоардингу, пішов до HRів і онбоардинг через деякий час став краще. Проблем із технікою немає, що попросиш те й дадуть. Щодо твоїх рекомендацій чи пропозицій завжди прислуховуються та обговорюють, якщо є що сказати говори, тут всі за відкритість та діалог. В моєму досвіді було багато прикладів як робити не треба, тут як раз навпаки роблять так як треба. Як я і казав компанія росте і масштабується, тому зміни в процесах неминучі, тут із цим працюють, проблеми вирішуються. Плюшок в компанії багато, курси, страховка, англійська для різних рівнів, йога онлайн, в офісі постійно фрукти та печивко, є ще багато того, що вже не пам’ятаю. Після початку повномасштабного вторгнення всім видали одноразову фінансову допомогу в перший же день, щоб всі могли добратись кому куди потрібно. Як до повномасштабного вторгнення, так і після, компанія активно займається благодійністю. Також допомагають тим хто пішов до лав ЗСУ або ТРО, в компанії є волонтери до зборів яких долучається багато співробітників. Ще раз посилаючись на свій досвід скажу, що при такому рості та успіху компанії тут все склалось доволі таки добре. Маю на увазі процеси, стек та напрямок куди компанія рухається.

Доброго дня всім)
Мав приємний досвід спілкування з рекрутером компаніїї Наталі. Рекрутер все чітко без води розповіла про компанію, відповіла на всі питання.
За 2 дні Наталі повернулась з фідбеком та назначила наступний раунд інтервью. В цілому, можу сказати, що все спілкування проходило легко, без зайвого офіціозу. Завжди приємно спілкуватися з такими рекрутерами, які складають позитивне враження про компанію!

Вітаю усіх!
Спілкувалася з рекрутером компанії PinUp і в мене залишилося досить позитивне враження, але мене дуже засмутило, що після виконання тестового завдання я так і не отримала фідбек від Компанії.
Мені вислали тестове завдання і сказали, що на виконання є 2 дні. Зі своєї сторони я відправила тестове завдання на перевірку на наступний день з самого ранку ( 28 грудня 2022) і досі не отримала фідбек ( 18.01.2023), хоча нагадувала за себе і писала, що для мене дуже важливо отримати фідбек, так як є ще інтерв’ю і переговори з іншими Компаніями.
Я вважаю, що це є неповагою до часу кандидата і Компанія повинна не тільки ставити дедлайн для виконання тестового кандидатом, а і сама давати фідбек у такий же термін.
Також Компанію дуже цікавилися чи я спілкувався з ними раніше. Спочатку я забула, що вже спілкувалася з їх іншим рекрутером ( це був телефонний дзвінок без відео), але після виконання тестового мене наполегливо розпитували чи буле якесь спілкування раніше. Я переглянула свій телеграм і знайшла переписку. Особисто я не бачу який це може мати вплив на рекрутмент процесс, особливо коли кандидат подається на іншу вакансію. Якщо для компанії це має принципове значення, я б порадила Компанії зробити базу кандидатів і не висилати тестове завдання, яке займає час, кандидатам з якими вже спілкувалися.

Update: the feedback from the Company was received

Добрий день всім )
Працюю в PinUp вже більше року на посаді golang dev, до цього працював як в більших так і в менших компаніях.
PinUp велика досить велика компанія, але незважаючи на це достатньо гнучка.
Є офіс з досить зручним розташування, автономним опаленням, електрикою та інетом, чаєм та плюшками... Проте працювати в офісі не обовʼязково, працівники вільни робити свій вибір, офіс, дом, кафе, коворкінг... головне виконувати свої обовʼязки.
Технічне забезпечення супер! PinUp піклується по залізо )
У скрутні часи надали ecoflow, тепер не турбуєшся що ноут розрядится або гірлянда вимкнеться у самий незручний час )

HR відділ працює бездоганно, швидко та корректно.
Постійно йде робота з удосконалення процессів компанії в плані автоматизації, оптимизації.
Постійно проводятся корпоративні івенти.
Вельме дбайливе ставлення до працівників.
Компанією надаються окрім відпустки додаткові дейофи, що іноді вкрай потрібні )

Дуже приємний, позитивний колектив, відповідальні ліди.

З мого досвіду у PinUp, корисі речі запропоновані співробітниками підхватуються та втілюются в життя.
У разі складностей/незрозумілостей, завжди є змога проконсультуватися у більш досвідчених співробітників у відповідних галузях.
Архітектором проводятся воркшопи, що дуже добре помогають розробникам з новими технологіями на проекті.
PinUp надає доступи к курсам для підвищення кваліфікації та добре ставиться до необхідності постійного росту скілів розробників.

Також компанія постійно допомагає як ЗСУ так і постраждалим від вторгнення.

Звісно ще є куди рости, і я бачу як компанія успішно змінюється у позитивному напряму.

Особисто я дуже задоволенний працювати в PinUp.
Вважаю кращью компанією в яких я працював на теперішній час.
Всім променів добра та миру )

Дуууже багато зовнішньої реклами по Києву, в проїздах Інтерсіті. Добре що я телевізор не дивлюсь і ютуб в мене без реклами, бо є припущення що там теж є ваша реклама. Якщо зараз реклама копійки стоїть то ще ок, хоча вже очі болять. Але якщо ніт і у вас купа зайвих грошей, то може віддасте їх на дрони для ЗСУ? Навіть якщо вже віддаєте, мало не буде ☺️

Коли рік назад доєднався до компанії — мав дуже змішані почуття, бо компанія достатьно велика, що в негативну сторону впливає на швидкість процессів, на якість коммунікації — проявлялись якості такої собі «корпи». Спочатку навіть виникли деякі ассоціації з болотом, бо все було якось повільно і нудно, особливо після того, як прийшов з маленького стартапа.

З часом вже зʼявилось розуміння, що компанія цілоспрямовано фіксить ці моменти і намагається налаштвуати максимально зручний воркфлоу — і ця робота ще, вочевидь, не закінчилась. Але з кожним днем в компанії стає все комфортніше працювати, тим більше кожен має можливість пропушити ті, чи інші зміни — в цьому плані великий розмір компанії не грає велику роль.

Після початку повномасштабного вторгення компанія проявила себе з кращої сторони, закривши бізнес в рашці, виплативши всім сотрудникам фін допомогу і постійно підтримуючи наших бійців на фронті. Зараз, під час важких часів в Україні, компанія ще більше підтримує співробітників видаючи екофлоу.

Одним словом — компанія не ідеальна, але при всьому цьому робить важливі шаги, котрі дозволять їй стати на рівень вищою від багатьох компаній України (особливо з ніші гембли).

Якщо у Вас виникнуть якість сумніви чи питання, чи відкликатись на вакансію Pin Up — можете писати мені в ПП в лінкедині — я з радістю розповім подробніше про свій досвід роботи в компанії без купюр.

Вітаю
Працюю і компанії півтора роки і хочу відзначити дійсно дбайливе ставлення до працівників та гарні умови. З першої розмови з hr відчула, що хочу стати частиною компанії і не пожалкувала про це жодного дня :)
Дуже пишаюся своєю компанією за вклад та благодійну допомогу людям протягом усього періоду воєнного часу, це дуже круто і я рада бути частиною такої сильної команди!

Шановна громадо DOU,
Прошу ще раз звернути вашу увагу на те, що переважна більшість коментарів від імені співробітників компанії з’явилась тут за останні п’ять днів — а саме після мого коментаря 6 листапада з цитатою співбесіди з співробітницею компанії, Люди Мацюк. Під час співбесіди співробітниця компанії сказала про наявність «менеджерів з росії». Після мого відгука на DOU Юлія Тернова, що підписана тут як «Head of Talent Acquisition в PIN-UP.TECH» неодноразово звинувачувала мене в брехні та казала, що «такого не могло бути».
Юлія, було б цікаво почути тут ваш особистий відгук про компанію, ви його на цьому ресурсі ще не публікували. Вам подобається те, що ви робите?

Доброго дня, Олександре!

З радістю поділюсь своїми враженнями від роботи в PIN-UP 😊
Як Head of Talent Acquisition я спілкуюсь з багатьма співробітниками, залучена у вагому кількість проєктів і глибше бачу, який у нас вектор руху.

Те що мене вражає — це підтримка пінапівців та України зі сторони PIN-UP після початку війни. Можу відмітити, що в PIN-UP Global є напрямок PIN-UP.Сare, в рамках якого функціонує благодійний фонд, який допомагає українцям. Також відмічу, що всі наші співробітники називають війну — війною, а не спец операцією.

Окрім цього я отримую неймовірну насолоду від того, наскільки в нас амбіційні цілі та плани. Це завжди супроводжується цікавими задачами, які допомагають мені та команді ТА професійно рости та покращувати процеси.

В PIN-UP працюють дуже відкриті люди і нам легко вдається досягати домовленостей. Комунікація завше легка та приємна, співробітники всіх рівнів можуть комунікувати між собою. Працюючи в PIN-UP ти маєш одночасно більше тисячі людей, які тобі допоможуть тоді і в тому, що тобі потрібно 🥰
Під час моєї роботи траплялось декілька ситуацій, коли мені потрібна була допомога за рамками роботи і я її отримувала саме завдяки PIN-UP.

Насправді, можу говорити дуже довго і сказати багато прекрасного про PIN-UP, але коли людина не причасна до екосистеми, важче це все сприйняти.

PIN-UP — це підпал! Коли я тільки спілкувалася з HR, вже знала, що дуже хочу потрапити у компанію. Адже з тобою спілкуються на рівних, не бояться жартувати і діляться лише позитивними емоціями. Але після спілкування з тім-лідом і отриманням оферу — зрозуміла, що я хочу тут бути на дууже довгий термін.

— Комфортна атмосфера
— Різні, цікаві та круті спеціалісти, максимально неймовірні люди
— Всі допомагають один одному і ніколи не відмовлять у пораді

А ще тотал справедливість, прозорість та розуміння!

Працюю в компанії вже майже рік, можу сказати тільки хороше. Гарні умови, круті люди, чудова атмосфера. PIN-UP дуже цінує своїх працівників)

Отримав офер приєднатися до компанії за тиждень до свого дня народження — і це був найкращим подарунком, який я собі колись робив
Крутий колектив, який мотивує розвиватися, безмежні ресурси для особистого та кар‘єрного розвитку, і компанія, яка допомагає не тільки співробітникам, а й жителям країни за допомогою свого благодійного фонду
і да, фактчекінг — і ніяких думок про зв‘язок з так називаємою російською федерацію ні у кого не виникне)

працюю в компаніЇ майже два роки.

тут підхоплюють всі твоі ініціативи і прислоховуються до побажань, при чому на всіх рівнях. є відчуття шо кожен співробітник-то важлива одиниця і створюються всі умови для досягення як особистих цілей так і цілей компаніі. тому за цей час і пінап і власні скіли зросли в рази)
кльовий соціальний пакет, максимально топова команда, зарплатня без затримок і що важливо також — чітка патріотична позиція в цей стрьомний для всіх час. дякую!

Працюю в PIN-UP трохи більше року на позиції SMM-Manager та дуже задоволений

З плюсів:
— Величезна експертиза самого проекту + можливість зустрічатися з людьми з інших проектів
— Можливість вивчати продукт та впливати на його розвиток, не залежно від позиції
— Загалом практикується максимально багатосторонній розвиток
— Відносно широка свобода творчості та пізнання
— Багато відкритого фідбеку, який допомагає ставати кращим
— Чимало цікавих людей з якими можна поговорити про широкий каскад глибоких тем, який виходить за рамки бізнесу

працюю в компанії рік. Топ відносини до працівників, часто роблять різні цікаві «пріколи» для робітників)
допомагають в досягненні цілей, надають різні ресурси для цього

топова команда

загалом, все чудово, 10 з 10

Працюю тут нещодавно. Ще на співбесіді відчула, що «це моє місце», хоча обирала ще між двома компаніями (неймовірна Наталі — секретна зброя PIN-UP, так і знайте)

Команда — топовий топ, навіть змогла перехопити декількох дівчат зі своєї попередньої роботи
Умови — супер, задачі — не дають засумувати, зп — без затримок

Найкраща компанія з тих, в яких довелось працювати. Топ відношення до працівників, постійна динаміка розвитку, в найкризовіші моменти компанія реагувала чудово

Працюю тут більше року, дуже задоволений^^

люди (колеги) — топ. Умови — топ. Формат роботи — топ. Задачі — топ. Працюю майже 2ва роки й з кожним днем відчуваються зміни, які виводять позитивні критерії компаніїї в той самий топ.

всім хто пише про рашку — зробіть, будь ласка, фактчекінг. Компанія працює на розвиток укр. бізнесу забезпечуюючи роб. місцями людей, так і допомагаючи на іншому рівні українцям, які боронять нас під час війни.

миру, пермог і перемоги нам усім! <3

4 місяці назад пощастило натрапити на вакансію design team lead. це був найприємніший досвід спілкування з рекрутером. було відчуття, що ми знайомі вже не один рік. рекрутер завжди була на звʼязку, це допомогло більше дізнатись про компанію. тепер я працюю у надзвичайній команді людей заряджених на креатив та перемоги. виходить, за 4 місяці мені пощастило двічі. рекомендую PIN-UP, якщо вам подобається, коли щастить:)

2 роки з компанією. так як вона піклюється про своїх співробітників — не піклується ніхто. надають всі ресурси для досягнення цілей. радий лупати цю скалу разом

Привіт, працюю тут близько року. За цей час чітко зрозумів, що PIN-UP — це про людей. Відверто кажучи, це, напевно, найкраще комюніті з усіх компаній, де я працював.
Особливо хотів би відзначити залученість компанії в підтримці України. Частина співробітників воює в лавах ЗСУ, включно з людьми із моєї команди. Десятки із нас волонтерять та разом ми закриваємо збори на сотні тисяч гривень.

P.S. А кандидатам, які не підійшли в наш колектив і, чомусь, вирішили залишити тут неправдиві відгуки я скажу наступне:
— Не переживайте та не заздріть, ви ще знайдете іншу хорошу компанію.

Шановна громадо DOU,
Зверніть вашу увагу на те, що переважна більшість відгуків про цю компанії від імені сьогоднішніх представників компанії з’явилась за останні два дні — одразу після мого відгуку про зв’язок компанії з росією. Ці відгуки «приховали» мій коментар, змістивши його далі вниз стрічки. Будь ваша ласка — подивіться мій коментар за 6 листопада.
Дякую за уважність.

Олександре, вітаю!
Ми вже відповіли на ваше минуле повідомлення, надавши детальний зворотній зв’язок. Хочемо звернути вашу увагу, що у нас згуртована команда і усіх нас ображають безпідставні звинувачення, якими ви зловживаєте у цьому розділі.

В PIN-UP я вже 2 роки. Компанія прислуховується до наших потреб. Менеджери добре консультують у всіх питаннях. Сучасні офіси, найновіша техніка.

Працюю вже рік у компанії Pin-Up.Компанія турбується про беспеку та комфорту роботу своїх працівників. Дає стимули для розвитку не обмежує не ставить в рамки.Креативні та творчі співробітники.))

Працюю вже рік у компанії. Подобається, що в компанії підтримують різні ініціативи співробітників, й дуже підтримують самих співробітників (бенефіти, соцпакет — чудові). На початку повномасштабної війни, коли багато компаній почали скорочувати штат, в PIN-UP не було жодного скороченя, ба більше — компанія здійснила одноразову матеріальну допомогу і активно працювала й досі працює на гуманітарному фронті

Працюю у Pin-Up майже рік, дуже задоволена компанією та командою спеціалістів з якою працюю. Компанія завжди нас підтримує та допомагає ЗСУ!

Дуже задоволений своєю роботою, крута команда та атмосфера! дуже подобається політика компанії. На початку війни компанія підтримала своїх співробітників матеріально.

Декілька місяців тому я приєднався до команди PIN-UP
І я дуже радий цьому.
Я давно спостерігав за компанією і її проектами.
Мене,як і кожного українця, цікавило,чи покинула компанія ринок росії після початку повномасштабного вторгнення.
На першому етапі співбесіди мені одразу повідомили, що компанія закрила свій офіс в росії і продала ліцензію і покинула ринок агресора -обравши чітку про українську та про європейську позицію.
Перевіривши незалежні джерела я дійсно підтвердив для себе цю інформацію.
І ви теж може в цьому самостійно пересвідчитися, якщо витратите на пошук інформації більше ніж 5 хвилин😅
Мене приємно вразив підхід компанії до співробітників в умовах невизначеності та війни.
Після вторгнення, компанія виплатила додаткову грошову допомогу всім співробіникам Українського офісу, щоб підтримати в тяжкий час та допомогла з евакуацією.
Всім співробітникам, що вирішили захищати Україну на фронті, компанія зберегла робочі місця та зарплати, допомогла забезпечити їх всім необхідним для захисту України.
А тім співробітникам, що вирішили допомагати Україні і її захисникам на економічному фронті компанія створює всі умови:
По перше вона невпинно розширюється і немає нових співробітників, що безумовно позитивно впливає на економічне становище. Це може побачити кожен по динаміці відкритих вакансії і їх кількості.
І ми, як співробітники, бачимо,що майже кожен день в загальному чаті плюсуються нові люди!І це мега круто!
По друге компанія створює комфортні умови праці, тим більше зараз в умовах енергетичної і комунікаційної кризи:
*Для тих хто працює віддалено, компанія компенсує оренду коворкінгу, де є стабільний інтернет і дизель генератори.
*Для тих хто може працювати в Києві, компанія нещодавно відкрила новий просторий комфортабельний офіс, де немає проблем з електрикою та інтернетом.
*Для тих у кого не має можливості відвідувати офіс, чи коворкінг, компанія забезпечує джералами автономного живлення Ecoflow
Про забезпечення сучасною новою технікою, її доставкою по всій Україні,ігрові кімнати, каву, смаколики в офісі, медстрахування і т.д-сенсу говорить не має бо це є у всіх.
Але чого точно не має у всіх це приємної дійсно дружньої атмосфери, що починається з першого знайомства з рекрутером та продовжується при спілкуванні з кожним із колег.
Повірте мені є з чим порівнювати)
В компанії дуже багато благодійних ініціатив:
Це як і корпоративні ініціативи PIN-UP.FOUNDATION,
де компанія централізовано донатить на ЗСУ та на благодійні ініціативи для постраждалих цивільних від війни.
Так і приватні ініціативи, де через наш спільний чат в телеграмі кожен із співробітників, може звернутися до колег з проханням прийняти участь у зборі на ті чи інші потреби захисників України.
І повірте кошти там збираються, не довше ніж у Притули)
Компанія пропагує культуру благодійності та заохочує співробітників до цього. Наприклад, на День захисників і захисниць України була акція:
«Задонать на ЗСУ-отримай подарунок від компанії»
Загальний тотал зібраних коштів від співробітників компанія помножила на 10!
І задонатила на ЗСУ близько 1,5 млн грн.
А всім співробітникам, що задонатили більше ніж 500 грн, за їх бажанням, подарувала цінні корпоративні подарунки.
Про корпоративні подарунки, взагалі можна багато говорити, але такої уваги до них, як в PIN-UP, мабуть не має ні де.
Компанія постійно намагається підтримати та порадувати співробінків, корисними та приємним подарунками.
Збирає фідбеки та постійно їх покращує, щоб задовольнити навіть самих вибагливих.
І на скільки я знаю, в перспективі це направлення буде тільки розвиватись.
Адже компанія не на словах показує на скільки їй важливий кожен співробітник і його думка про компанію, щоб сформувати дійно сильну та віддану команду для досягнення амбітних але реальних цілей.
Загалом особисто для мене-це компанія в якій хочеться працювати, розвиватися і разом з командою змінювати світ на краще!
Слава Україні і Захисникам що її боронять!

Працюю в компанії пів року, за цей час лише позитив. Чудова атмосфера, жодного токсіку, цікаві і дійсно складні проекти, які допомагають розвиватись. Хороші люди, до того ж справжні професіонали своєї справи. Керівництво дісно піклується про людей в такі тяжкі часи і допомагає практично з будь якими як робочими так і особистими проблемами.

Працював в компаніях гігантах на ринку ІТ. Є з чим порівнювати! Працюю майже 2 роки, в компанії працюють круті менеджери, тімліди — майстри своєї справи, керівництво звертає увагу на деталі та враховує забаганки працюючих, чітко виплачується заробітня плата, офіс який працює 24\7 і навіть в період війни в ньому є все для того, щоб вам було зручно працювати!

Команія з росії. Засновник команії — росіянин, що оформив частину компанії на жінку (українку). Під час співбесіди задав пряме питання «Чи є в компанії росіяни?». Отримав пряму відповідь — «Менеджмент з росії».

Добрий день, Олександре. PIN-UP.TECH не одна компанія, а напрям компаній у екосистемі PIN-UP Global. Засновниця та СЕО екосистеми PIN-UP Global українка — Марина Ільїна. Те що ви вказуєте у своєму коментарі, не відповідає дійсності.

Окремо хочемо зазначити, що наш співробітник не міг відповісти вам про менеджмент таким чином, оскільки це також не відповідає дійсності.

Нам шкода, що ви не підійшли на запропоновану вакансію, проте, просимо не виміщати негатив у неправдивих коментарях, адже це завдає репутаційної шкоди бізнесу.

Работаю в компании год.
Уже после первого собеседования понял, что мне здесь понравится, а с первых дней испытательного срока мои ожидания только подтверждались.
Я работал во многих командах и компаниях, но мало встречал владельцев, которые будут заботиться о комфорте своих сотрудников.
То, как наше руководство проявило себя в первые дни войны достойно уважения: компания оказала финансовую поддержку своим сотрудникам и продолжает заботиться о их безопасности. Максимальный респект

Хочу подякувати компанії за якісну та професійну співбесіду. Дізналася дуже багато нового і тепер розумію над чим ще потрібно працювати, які скіли потрібно прокачувати. Також хочу подякувати за розгорнутий зворотний зв’язок для мене це дуже важливо, бо дуже багато компаній взагалі не дають жодного фідбеку.

Обережно. Компанія, з рф.

Добрий день/вечір, Анно. Офіси PIN-UP.TECH знаходяться в Україні, Польщі та Кіпрі. Ми не працюємо у рф та не маємо жодних представництв там. Ми просимо ретельно перевіряти інформацію, яку ви транслюєте публічно, адже це ображає наших співробітників, котрі захищають країну на фронті.

Працюю в компанії близько 2 років.в команді Front-end(markup)
В команді завжди присутня дружня атмосфера і створені всі умови щоб покращувати свої технічні навички.
Різнопланові задачі викликають інтерес і бажання виконувати свою роботу ще краще.

К сожалению, так и не получил обещанного фидбека после интервью. Даже напомнил рекрутерам, но безрезультатно.

Підтримали: Liudmyla Bohynia

Крутая IT компания! ;)
Прекрасная команда HR.
Компания ценит сотрудников, руководители готовы влиять на сотрудников и помогать во всем,
Много приятных бонусов для сотрудников.
Забота и поддержка каждого сотрудника:).
Атмосфера позитива креативности вдохновения :)

Работаю в компании пол года.
Команда топчик, офис приятный.
Впечатление более позитивное, чем нет:)

Вакансії PIN-UP.TECH

Всі вакансії компанії