PIN-UP.TECH

Київ, Варшава (Польща), Єреван (Вірменія), Лімасол (Кіпр), Алмати (Казахстан)

3 березня 2023 16:17

Maksym Revakovskyi, Android Developer в Pin-Up Tech

Працюю у компанії тиждень, але вже хочу залишити свій позитивний відгук та поділитися своїми враженнями про компанію

— По-перше, хочу акцентувати свою увагу на тому, що в компанії дуже привітливий та приємний персонал. Усе моє спілкування з HRми залишило після себе дуже приємне враження та гарний настрій. Вони постійно на зв’язку та постійно запитають чи нема в мене якихось питань чи проблем. До речі, завдяки цьому, реально, усі питання завжди були розкриті та вирішені! Особливо хочу подякувати HR Валерії за вичерпну інформацію та допомогу у процесі проходження інтерв’ю!

— По-друге, система onboarding налаштована таким чином, що ти поступово зливаєшся з внутрішньою системою і на кожному кроці тобі дають усілякі гайди, які реально чудово розкриваюсь те, що тобі потрібно конкретно в даний момент! А якщо щось потрібно, то завжди є люди, які допомагають.

— По-третє, дуже приємним моментом стало те, що перед початком роботи мені відправили робочий ноутбук (до речі, гарна робоча машина!), дали можливість безкоштовно користуватися курсами англійської, а також в мене є можливість працювати віддалено. Зауважу, що в момент співбесіди зразу сказали, що підтримують усіляко ЗСУ та залишають за тобою місце, якщо тебе призвуть до лав військових, що дуже похвально! І це вже не кажучи про інші плюшки, які будуть після проходження випробувального терміну.

Тож, резюмуючи, можу сказати, що я дуже задоволений тим, що став частиною гарної команди!!! Також уже зараз бачу, що в процесі роботи використовується різний та цікавий стек технологій, який досить гарно може мене розвинути, на що я сподіваюсь та до чого буду прикладати зусилля!