PIN-UP.TECH

Київ, Варшава (Польща), Єреван (Вірменія), Лімасол (Кіпр), Алмати (Казахстан)

2 березня 2023 22:02

Yaroslav Hamretskyi, Head of QA в PIN-UP.TECH

Працюю в компанії вже півтора року. За цей час компанія дуже швидко виросла і далі продовжує рости. Коли прийшов то були деякі проблеми по онбоардингу, пішов до HRів і онбоардинг через деякий час став краще. Проблем із технікою немає, що попросиш те й дадуть. Щодо твоїх рекомендацій чи пропозицій завжди прислуховуються та обговорюють, якщо є що сказати говори, тут всі за відкритість та діалог. В моєму досвіді було багато прикладів як робити не треба, тут як раз навпаки роблять так як треба. Як я і казав компанія росте і масштабується, тому зміни в процесах неминучі, тут із цим працюють, проблеми вирішуються. Плюшок в компанії багато, курси, страховка, англійська для різних рівнів, йога онлайн, в офісі постійно фрукти та печивко, є ще багато того, що вже не пам’ятаю. Після початку повномасштабного вторгнення всім видали одноразову фінансову допомогу в перший же день, щоб всі могли добратись кому куди потрібно. Як до повномасштабного вторгнення, так і після, компанія активно займається благодійністю. Також допомагають тим хто пішов до лав ЗСУ або ТРО, в компанії є волонтери до зборів яких долучається багато співробітників. Ще раз посилаючись на свій досвід скажу, що при такому рості та успіху компанії тут все склалось доволі таки добре. Маю на увазі процеси, стек та напрямок куди компанія рухається.