PIN-UP.TECH

Київ, Варшава (Польща), Єреван (Вірменія), Лімасол (Кіпр), Алмати (Казахстан)

18 січня 2023 7:58

Liudmyla Bohynia, Billing, Payment, PSP Manager

Вітаю усіх!
Спілкувалася з рекрутером компанії PinUp і в мене залишилося досить позитивне враження, але мене дуже засмутило, що після виконання тестового завдання я так і не отримала фідбек від Компанії.
Мені вислали тестове завдання і сказали, що на виконання є 2 дні. Зі своєї сторони я відправила тестове завдання на перевірку на наступний день з самого ранку ( 28 грудня 2022) і досі не отримала фідбек ( 18.01.2023), хоча нагадувала за себе і писала, що для мене дуже важливо отримати фідбек, так як є ще інтерв’ю і переговори з іншими Компаніями.
Я вважаю, що це є неповагою до часу кандидата і Компанія повинна не тільки ставити дедлайн для виконання тестового кандидатом, а і сама давати фідбек у такий же термін.
Також Компанію дуже цікавилися чи я спілкувався з ними раніше. Спочатку я забула, що вже спілкувалася з їх іншим рекрутером ( це був телефонний дзвінок без відео), але після виконання тестового мене наполегливо розпитували чи буле якесь спілкування раніше. Я переглянула свій телеграм і знайшла переписку. Особисто я не бачу який це може мати вплив на рекрутмент процесс, особливо коли кандидат подається на іншу вакансію. Якщо для компанії це має принципове значення, я б порадила Компанії зробити базу кандидатів і не висилати тестове завдання, яке займає час, кандидатам з якими вже спілкувалися.

Update: the feedback from the Company was received