PIN-UP.TECH

Київ, Варшава (Польща), Єреван (Вірменія), Лімасол (Кіпр), Алмати (Казахстан)

11 листопада 2022 23:28

Alexander Shevchenko, Data Analyst

Шановна громадо DOU,
Прошу ще раз звернути вашу увагу на те, що переважна більшість коментарів від імені співробітників компанії з’явилась тут за останні п’ять днів — а саме після мого коментаря 6 листапада з цитатою співбесіди з співробітницею компанії, Люди Мацюк. Під час співбесіди співробітниця компанії сказала про наявність «менеджерів з росії». Після мого відгука на DOU Юлія Тернова, що підписана тут як «Head of Talent Acquisition в PIN-UP.TECH» неодноразово звинувачувала мене в брехні та казала, що «такого не могло бути».
Юлія, було б цікаво почути тут ваш особистий відгук про компанію, ви його на цьому ресурсі ще не публікували. Вам подобається те, що ви робите?

Доброго дня, Олександре!

З радістю поділюсь своїми враженнями від роботи в PIN-UP 😊
Як Head of Talent Acquisition я спілкуюсь з багатьма співробітниками, залучена у вагому кількість проєктів і глибше бачу, який у нас вектор руху.

Те що мене вражає — це підтримка пінапівців та України зі сторони PIN-UP після початку війни. Можу відмітити, що в PIN-UP Global є напрямок PIN-UP.Сare, в рамках якого функціонує благодійний фонд, який допомагає українцям. Також відмічу, що всі наші співробітники називають війну — війною, а не спец операцією.

Окрім цього я отримую неймовірну насолоду від того, наскільки в нас амбіційні цілі та плани. Це завжди супроводжується цікавими задачами, які допомагають мені та команді ТА професійно рости та покращувати процеси.

В PIN-UP працюють дуже відкриті люди і нам легко вдається досягати домовленостей. Комунікація завше легка та приємна, співробітники всіх рівнів можуть комунікувати між собою. Працюючи в PIN-UP ти маєш одночасно більше тисячі людей, які тобі допоможуть тоді і в тому, що тобі потрібно 🥰
Під час моєї роботи траплялось декілька ситуацій, коли мені потрібна була допомога за рамками роботи і я її отримувала саме завдяки PIN-UP.

Насправді, можу говорити дуже довго і сказати багато прекрасного про PIN-UP, але коли людина не причасна до екосистеми, важче це все сприйняти.

Підтримали: Illia Ikonnikov

Дякую за відповідь, Юлія.
Дуже цікаво, а як називається благодійний фонд, що, як ви сказали, функціонує в рамках програми PIN-UP.Сare?