PIN-UP.TECH

Київ, Варшава (Польща), Єреван (Вірменія), Лімасол (Кіпр), Алмати (Казахстан)

8 листопада 2022 23:05

Alexander Shevchenko, Data Analyst

Шановна громадо DOU,
Зверніть вашу увагу на те, що переважна більшість відгуків про цю компанії від імені сьогоднішніх представників компанії з’явилась за останні два дні — одразу після мого відгуку про зв’язок компанії з росією. Ці відгуки «приховали» мій коментар, змістивши його далі вниз стрічки. Будь ваша ласка — подивіться мій коментар за 6 листопада.
Дякую за уважність.

5 коментарів

Юлія,
По-перше, детальний зворотній зв’язок ви не надали. На надану мною пряму цитату вашої колеги про «представників менеджменту з росії» компанії pin-up ви просто сказали «такого не могло бути». Але це було. Саме так і сказала ваша колега, Люда Мацюк. Це факт і це правда. І ту завзятість, з якою ви наполягаєте, що «такого не було», я можу порівняти хіба що з класичними методами російської дизінформації в публічних медіа.
По-друге: наступну вашу заяву про те, що я кажу неправду, я сприйматиму як порушення статті 125 Кримінального кодексу України.

Олександре, вітаю!
Ми вже відповіли на ваше минуле повідомлення, надавши детальний зворотній зв’язок. Хочемо звернути вашу увагу, що у нас згуртована команда і усіх нас ображають безпідставні звинувачення, якими ви зловживаєте у цьому розділі.

Законність дії не забезпечує її етичність. Змушувати співробітників компанії писати відгуки для того, щоб приховати негативні — може і законно, але поваги це не заслуговує.

ого, оце так! невже це законно, коли співробітники дають фідбек на свою компанію?!

Підтримали: Yuliia Ternova

Перекриття позитивним відгуком як захист від негативних відгуків:

Нові відгуки додаються зверху, а отже шаблонна відповідь на нього буде мотивувати спільноту задавати питання. В таких випадках рекрутери накручують відгук самі або просять когось. Інколи наймають копірайтера який пише відгук, щоб зайняти всю сторінку.
Підтримали: Volodymyr VynnykAlexander Shevchenko