PIN-UP.TECH

Київ, Варшава (Польща), Єреван (Вірменія), Лімасол (Кіпр), Алмати (Казахстан)

8 листопада 2022 8:29

Alexander Tiukh, Product manager в PIN-UP.TECH

Декілька місяців тому я приєднався до команди PIN-UP
І я дуже радий цьому.
Я давно спостерігав за компанією і її проектами.
Мене,як і кожного українця, цікавило,чи покинула компанія ринок росії після початку повномасштабного вторгнення.
На першому етапі співбесіди мені одразу повідомили, що компанія закрила свій офіс в росії і продала ліцензію і покинула ринок агресора -обравши чітку про українську та про європейську позицію.
Перевіривши незалежні джерела я дійсно підтвердив для себе цю інформацію.
І ви теж може в цьому самостійно пересвідчитися, якщо витратите на пошук інформації більше ніж 5 хвилин😅
Мене приємно вразив підхід компанії до співробітників в умовах невизначеності та війни.
Після вторгнення, компанія виплатила додаткову грошову допомогу всім співробіникам Українського офісу, щоб підтримати в тяжкий час та допомогла з евакуацією.
Всім співробітникам, що вирішили захищати Україну на фронті, компанія зберегла робочі місця та зарплати, допомогла забезпечити їх всім необхідним для захисту України.
А тім співробітникам, що вирішили допомагати Україні і її захисникам на економічному фронті компанія створює всі умови:
По перше вона невпинно розширюється і немає нових співробітників, що безумовно позитивно впливає на економічне становище. Це може побачити кожен по динаміці відкритих вакансії і їх кількості.
І ми, як співробітники, бачимо,що майже кожен день в загальному чаті плюсуються нові люди!І це мега круто!
По друге компанія створює комфортні умови праці, тим більше зараз в умовах енергетичної і комунікаційної кризи:
*Для тих хто працює віддалено, компанія компенсує оренду коворкінгу, де є стабільний інтернет і дизель генератори.
*Для тих хто може працювати в Києві, компанія нещодавно відкрила новий просторий комфортабельний офіс, де немає проблем з електрикою та інтернетом.
*Для тих у кого не має можливості відвідувати офіс, чи коворкінг, компанія забезпечує джералами автономного живлення Ecoflow
Про забезпечення сучасною новою технікою, її доставкою по всій Україні,ігрові кімнати, каву, смаколики в офісі, медстрахування і т.д-сенсу говорить не має бо це є у всіх.
Але чого точно не має у всіх це приємної дійсно дружньої атмосфери, що починається з першого знайомства з рекрутером та продовжується при спілкуванні з кожним із колег.
Повірте мені є з чим порівнювати)
В компанії дуже багато благодійних ініціатив:
Це як і корпоративні ініціативи PIN-UP.FOUNDATION,
де компанія централізовано донатить на ЗСУ та на благодійні ініціативи для постраждалих цивільних від війни.
Так і приватні ініціативи, де через наш спільний чат в телеграмі кожен із співробітників, може звернутися до колег з проханням прийняти участь у зборі на ті чи інші потреби захисників України.
І повірте кошти там збираються, не довше ніж у Притули)
Компанія пропагує культуру благодійності та заохочує співробітників до цього. Наприклад, на День захисників і захисниць України була акція:
«Задонать на ЗСУ-отримай подарунок від компанії»
Загальний тотал зібраних коштів від співробітників компанія помножила на 10!
І задонатила на ЗСУ близько 1,5 млн грн.
А всім співробітникам, що задонатили більше ніж 500 грн, за їх бажанням, подарувала цінні корпоративні подарунки.
Про корпоративні подарунки, взагалі можна багато говорити, але такої уваги до них, як в PIN-UP, мабуть не має ні де.
Компанія постійно намагається підтримати та порадувати співробінків, корисними та приємним подарунками.
Збирає фідбеки та постійно їх покращує, щоб задовольнити навіть самих вибагливих.
І на скільки я знаю, в перспективі це направлення буде тільки розвиватись.
Адже компанія не на словах показує на скільки їй важливий кожен співробітник і його думка про компанію, щоб сформувати дійно сильну та віддану команду для досягнення амбітних але реальних цілей.
Загалом особисто для мене-це компанія в якій хочеться працювати, розвиватися і разом з командою змінювати світ на краще!
Слава Україні і Захисникам що її боронять!