PIN-UP.TECH

Київ, Варшава (Польща), Лімасол (Кіпр), Almaty (Kazakhstan), Yerevan (Armenia)

6 листопада 2022 0:12

Alexander Shevchenko, Data Analyst

Команія з росії. Засновник команії — росіянин, що оформив частину компанії на жінку (українку). Під час співбесіди задав пряме питання «Чи є в компанії росіяни?». Отримав пряму відповідь — «Менеджмент з росії».

2 коментарі

Добрий вечір, Юлія.
Я ретельно слідкую за тим що кажу та що пишу у медіа. Моя репутація для мене важлива і я не пишу нічого, що може не відповідати дійсності. Якщо ж ви маєте намір назвати мене брехуном, я з великим ентузіазмом готовий відкрити публічну полеміку та надати їй більшого суспільного розголосу, щоб повністю розібратись в ситуації та захистити свою репутацію.
Розмова з вашою колегою, Людою Мацюк, відбулась третього листопада 2022-го року. Ось приблизна цитата з діалогу:
Я:
— Перед тим, як ми продовживо розмову, маю вас попередити, що не співпрацюю з росіянами та компаніями, що мають відношення до росії.
Людмила:
— А наскільки це критично? Справа в тому, що є деякі представники менеджменту на Кіпрі — росіяни. Вони давно виїхали та не підтримують війну.
— Це абсолютно критично, я не розмовлятиму з ними.
— Ну це складність.
— Так. Я думаю, на цьому етапі варто завершити наш даілог. Передайте їм хай здохнуть. Гарного дня.

Також додам, що не маю ніяких негативних емоцій щодо неможливості працювати у вашій компанії. Та я навіть радий, що не працюватиму в ній. Також додам, що коли у вас є наміри і надалі звинувачувати мене в брехні, я готовий до ескалації цього конфлікту — гроші на адвокатів для цього в мене є, намір захищати свою репутацію також.

Добрий день, Олександре. PIN-UP.TECH не одна компанія, а напрям компаній у екосистемі PIN-UP Global. Засновниця та СЕО екосистеми PIN-UP Global українка — Марина Ільїна. Те що ви вказуєте у своєму коментарі, не відповідає дійсності.

Окремо хочемо зазначити, що наш співробітник не міг відповісти вам про менеджмент таким чином, оскільки це також не відповідає дійсності.

Нам шкода, що ви не підійшли на запропоновану вакансію, проте, просимо не виміщати негатив у неправдивих коментарях, адже це завдає репутаційної шкоди бізнесу.