PIN-UP.BUSINESS

Київ, Варшава (Польща), Єреван (Вірменія), Лімасол (Кіпр), Алмати (Казахстан)

Працюю в компанії майже рік. Дуже подобається атмосфера в моїй команді та колектив взагалі. Дуже професійні, добрі та відкриті хлопці та дівчата. Є гарні можливості кар`єрного зростання.

Компанія надає безкоштовні курси з англійської мови, заняття з йоги, медичне страхування. Також компанія має свій благодійний фонд PIN-UP Foundation та активно системно реагує на запити військових адміністрацій й допомагає їм забезпечити українців усім необхідним.

Хороша компанія, котра поважає своїх працівників.

Підтримали: Alexander OleynikOlga Shvets

Я дуже задоволена процесом рекрутингу у компанії PinUp на позицію СММ! Рекрутер Кирило демонстрував високий рівень професійності та дотримання термінів, відповідаючи швидко на всі мої питання по вакансії в письменному виді.

На другому етапі відбору керівництво PinUp розповіло мені про структуру та напрямок СММ в компанії, демонструючи відкритість та професійність. Я відчуваю, що компанія швидко реагує та відбір йде дуже ефективно. Крутий соціальний пакет та умови роботи додають до задоволення від процесу рекрутингу.

Я високо рекомендую PinUp та рекрутера Кирила як дійсно професіонала своєї справи, а також високо оцінюю відкритість та професійність керівництва.

Всем доброго дня!

Работаю в компании полтора года. Давно не встречал такой заботы о сотрудниках: бонусы, премии, регулярные встречи с руководителем, оценка эффективности. Не обходится и без «кнута», но это рабочие моменты и все зависит от сотрудника и его мотивации.

Рекомандовал нашу компанию своему коллеге, с которым до этого работали три года — он успешно прошел все этапы собеседования, закрыл испытательный и сейчас усиливает нашу команду в направлении маркетинга.

Підтримали: Tetiana MesaksudiBogdana Teut

Всім привіт.
Хочу залишити відгук про компанію, в якій працював майже 2 роки.
Плюси:
Хороші можливості кар’єрного та професійного зростання, які дозволили мені як фахівцю досягати нових вершин.
Особливо хочу відзначити людей, не тільки команду свого відділу, а й фахівців різних департаментів компанії. Завжди відчував допомогу та підтримку у розв’язання навіть найскладніших питань.
Після початку війни була фінансова допомога від компанії, компанія постійнодопомогає ЗСУ та людям постраждалим від війни.
За 2 роки роботи в компанії, не було затримок з виплатою ЗП, досить непоганий соціальний пакет (гарна медична страховка, курси англійської мови, психологічна підтримка).
Допомога від юридичного відділу компанії та СБ у розв’язання складних питань.
Ну і звичайно, саме тут я знайшов найкращу команду, ви всі неймовірно круті :)

Мінуси:
Під час моєї роботи не було компенсації спортзалу.
Іноді доводилося овертаймити, роботи було багато. Але це був мій вибір:).

Можу рекомендувати компанію як хорошого роботодавця як для молодих фахівців, так і досвідчених спеціалістів.

Дуже дякую за увагу.

Вакансії PIN-UP.BUSINESS