1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Мідли з досвідом 2 роки проводять співбесіду на позицію сініора (з вимогою щодо досвіду 5+ років). На співбесіді звучать питання типу «Що буде, якщо виконати ці два рядки коду (типу 10 + „Batman“) ?». Жодного питання по архітектурі. В результаті маємо фідбек — недостатньо досвіду. Серйозна команда!)

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.