Pictus

до 20 спеціалістів
Київ, Одеса

2 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Веселая и креативная команда профессионалов. Много интересных проектов. И вообще круто, когда работа — это хобби :)

Підтримали: Яна Друмова

Работаю в компании Pictus. Здесь всегда крутые и интересные проекты, есть куда расти. Получаю много опыта. С командой хорошие и дружеские отношения, уютный офис и его месторасположение.

Підтримали: Яна Друмова

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.