PicShot Studio

Працюю в компанії вже рік на посаді проектного менеджера. PicShot це місце, яке за цей рік стало дуже важливим і рідним, бо кожен в команді викладається на повну. Це з етапу співбесіди я розуміла, що хочу тут працювати. Для тих, хто прагне розвитку завжди знайдеться простір для зросту. Лаяльне керівництво завжди дає чесний фідбек по роботі, своєчасно виплачують зп та різні корпоративні плюшки. Все прозоро та зрозуміло по умовах праці. Проекти круті і цікаві як для ПМа так і для художників. Дуже рада, що змогла стати частиною крутого колективу!

Працюю в компанії на позиції 2D Artist вже 4й місяць. Шлях в компанії розпочав з виконання тестового завдання, відповідь на яке отримав в термін, зазначений в листі. Пізніше був запрошений на співбесіду, на якій HR докладно розповіла про компанію, процеси та робочі завдання, які доведеться виконувати.
Керівництво лояльне до всіх «приколів»: якщо щось не розумієш і виникають труднощі — завжди підуть на зустріч та допоможуть. Колектив приємний та крутий, спробуй ще такий зустріти. Таски, які отримував за весь період, були різноманітними, за рахунок чого суттєво прокачав скілл. За різні бенефіти від компанії — курсів англійської, компенсації оплати за курси і тд — окремий лайк.
В цілому, умовами в компанії більш, ніж задоволений.

Работаю в PicShot Studio уже несколько месяцев на позиции 2D artist. Коллектив просто замечательный, дружелюбные и веселые ребята, проекты разнообразные и интересные, так что скучно не бывает — ни разу не возникло ощущения рутины, что для меня лично очень важно. Куча корпоративных плюшек и возможностей для повышения скилла, от ивентов до занятий английским или проф.курсов. Всегда конструктивные фидбеки (это прям гигантский плюс, особенно, когда благодаря им чувствуешь, что каждый день растешь над собой), да и вообще атмосфера максимально создана для комфортной работы. Очень рада, что попала в компанию :)

Працюю в компанії на позиції 2д художник. Проекти завжди різні і креативні, точно можу стверджувати, що рутинної робити немає. Персональний скілл навиків точно постійно збагачується. Керівництво завжди допомагає і пояснює все необхідне, колектив дуже дружній та позитивний. Багато є додаткових плюсів від компанії, різноманітні курси для особистого розвитку, а також професійного. Планую залишитися на цій роботі.)

Працюю в компанії Project manager-ом. Начальство лояльне, завжди підуть назустріч і пояснять якщо щось не розумієш. Заробітню плату виплачують вчасно. Коллектив дружній, всі один одного підтримують. Є досить багато плюшок для співробітників як для професійного, так і для особистого розвитку, що не може не тішити.

Работаю в компании на должности 2д художника уже около двух лет. Лояльное начальство и дружный коллектив. Тебе всегда пойдут навстречу, если есть готовность работать и развиваться. Есть возможность обучаться в процессе. Если что-то не понимаешь или не получается, подскажут и направят в нужное русло. Очень много разнообразных проектов которые не ограничиваются одной растровой графикой (от разработки аниме персонажей и изометрии до логотипов в векторе и дизайна текста).
Условиями работы очень довольна.

Работаю в компании уже больше полугода на вакансии 2D artist, проблем с оплатами не возникало, проекты интересные и разнообразные.
Арт-директор очень понимающий, дает конструктивный фидбэк, но конечно очень сжатые сроки, но это порой даже мотивирует, в целом компанией доволен, планов уходить нет.