Picket

Львів, Вроцлав (Польща), Сіетл (США), Ханой (В'єтнам)

6 серпня 2022 10:09

Roman B

не очікуючи фінального фібдеку, враження, проходив серію інтервью з 3.08 по 5.08, на позицію AQA Python:
— hr interview, Oleksiy Yachmenev, дуже позитивне враження, глибоке знання продукту, подача інформації від Олексія була така, що після інтервью склалася «картинка про продукт» в повінй мірі (а це круто на стадії hr interview)
— client interview, Director of Engineering, Anukul Veeraraghavan, дуже позитивне враження, легкість у спілкуванні, не на багатьох клієнтських інтервью вдавалося побачити демо продукту
— tech interview, Володимир, Олександр, інтерв‘ю було в стилі рішення лайв кейсів, але коли ти починаєш відповідь тебе перебивають та редіректять на інший кейс і так з іншим кейсом і т.д., часто починали говорити «поверх тебе», інший інтерв’юер при цьому сміявся (не знаю чи то з ситуації чи може з відосу на бекграунді), але виглядало це бридко, у описі до лайв кейсів застосовувалась ненормативна лексика, так тривало десь з годину, склалось враження, що за допомогою тебе просто хочуть самоствердитись, нормально щось донести в такому стилі спілкування було складно, хвилин 10 потім заняло рішення технічних завдань. можу припустити, що це було 1-2ге інтерв’ю цих хлопців, бо коли сказали написати декоратор, я почав писати код в текст редакторі, вони мені сказали, чого я замовк, я власне відповів, що пишу код у редакторі, відкоментували на це що можливо їм потрібно використовувати лайв-кодінг тулу, щоб було зрозуміло, що відбувається, в кінці інтерв’ю хлопці попрощались, побажали гарного дня і відключились, жодного питання по проекту запитати не було змоги.

для чого я написав цей фідбек — відчуваю відповідальність і не хочу щоб хтось ще з інших людей, які прийдуть на інтерв’ю, відчували хамське поводження з собою